Kacper12345665
Dołączył/a: grudzień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Emhyr Kibice Legii to największe zwierzęta, sami mają najwięcej krzywych akcji a stawiają się jako moralizatorzy i oświeceni. Nie cierpię tego klubu.
0
@MesQueUnClub96 ja mam 3/4, wątpię żeby już coś zostało.
0
Jak zwykły kibic ma kupić bilety na taki mecz? Powinien stadion być podzielony na dwie części, powinna być większa pula dla kibiców reprezentacji, piłka nożna dla kibiców.
1
Ernesto Valverde ze strzałem na bramkę Chelsea
0
@nawy12 rano nie aż tak, chyba z 5 osób było, pomocni byli, tłumaczyli gdzie najlepiej czekać, kto się może zatrzymać a kto na pewno nie (wśród tych drugich wymieniali Lewego niestety i to prawda bo nawet się nie spojrzał)
0
@nawy12 nikt się nie zatrzymał
0
@Lanosss Właśnie specjalnie wziąłem jego koszulkę, może się uda
0
@nawy12 bo właśnie planuje coś na autografy popolować ale nie wiem czy to w ogóle prawdopodobne coś zdobyć
0
Wiecie o której piłkarze Barcelony mają treningi?
2
@pt9 Ja bym jescze postawił Elden Ring, Bloodborne i mooooże God of Wara
0
@SuperPatsonFCB Pewnie że tak, mam to samo zdanie
0
Kurwa ale z Chelsea też wbiegł co to ma być
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To się w dupie nie mieści to sędziowanie, kradzież w biały dzień
0
@Tasde Piękne słowa
1
@cules100pro To Real regularnie zdobywa 3pkt z Barcą czy na odwrót?
1
@Patriskos XD to że wygraliście w superpucharze i raz gdy liga była rozstrzygnięta nie znaczy że robicie ich jak chcecie, zobacz sobie ostatnie wyniki meczów ligowych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kazragore @norbi77 wiecie co panowie, mnie najbardziej denerwują questy w tej grze, tych npctow jest tak dużo a nie ma żadnego dziennika ani nic. Ja rozumiem że to specyfika tych gier ale w wielkim otwartym świecie to się po prostu nie sprawdza. Skąd masz wiedzieć gdzie akurat musisz się udać aby spotkać daną postać? Albo tak łatwo zepsuć questa przez pokonanie jakiegoś bossa. Przykładowa zepsulem quest selviusa bo posunąłem się za daleko z Ranni. Ja jestem taką osobą co bardzo nie lubi pomijać questów więc po prostu patrzę sobie gdzie iść aby względnie niczego nie pomijać. Formuła takich questów to jest dobra ale w takim Bloodbronie gdzie lokacje są korytarzowe. Ale same lokacje i ich pomysłowość to mistrzostwo świata, nie mogę się doczekać aż zwiedzę Wulkaniczny Dwór
1
Jaka jest wasza ulubiona lokacja w elden ring? Moja do tej pory to Akademia ale jestem dopiero w stolicy i dużo przede mną
0
@Herato nie potrafią prosto piłki kopnąć
0
@Krzychu83924 oczywiście że nie poniósł konsekwencji, temat umarł śmiercią naturalną, gdyby zrobiłby to ktokolwiek inny to wiadomo co by się działo. A piłkarze czy trenerzy dostają po kilka meczów zawieszania jak słusznie na sędziego ponarzekają, dzisiejsza piłka jest strasznie obrzydliwa, oby superliga powstała jak najszybciej. Tutaj masz linka do sprawy:
https://www.realmadryt.pl/news/110515-al-khelaifi-do-pracownika-realu-zabije-cie
Wybacz że podaję linka do strony Realu ale najłatwiej mi było tu to znaleźć.
24
Boże święty, za każdym razem jak widzę cokolwiek od tego gościa to mi się zbiera na wymioty, obrzydliwa postać, największy hipokryta, szkoda że nie wyciekło nagranie z jego udziałem po meczu z Realem.
1
@zadafcb Wszystko przez ten pechowy defekt..
1
@FCB24 Bardzo ładne miasto i okolice, polecam odwiedzić i w niedzielę jedziemy finał z największymi krętaczami żużlowymi czyli z Zieloną Góra o wejście do ekstraligi, pierwszy mecz wygrany!! Został rewanż
0
@Kamiloza91 Tak Barca potrafi grać z Realem że miała 4 czy 5 porażek z rzędu.
0
@noface Nic dziwnego, obecnie jest GENIALNY, nie ma lepszego skrzydłowego na świecie.
0
@Darkin Ja tam myślę że Ronaldo wcale nie jest wyszydzany odkąd trafił do Manchesteru a już dużo dużo dłużej i wszystko jest mu umniejszane, o ile grał w Realu to było to zrozumiałe ale jak odszedł do Juve myślałem że temat umrze śmiercią naturalną.
0
@LambiPL Może i tak? Nie jestem tu niezbyt często, więc podzieliłem się tylko moim spostrzeżeniem, zobaczę to w takim razie jak to wygląda gdy Wam nie idzie
0
@The_Man nic nie robiłem, gdyż Messi mnie nie obchodzi, nie śledzę jego poczynań, temat Messiego mnie nie obchodzi