KacperQF.C.B
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Barcelona
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O_o To nie wiedziałem, że Silva jest cięższy od Robinho, jednak uważam, iż Robinho i tak przytył ;/
fanatyk_hxc
Pozdro & Pocwicz
Idiota cię zrobił i zapomniał zakopac ; D...
Coś ci nie pasuje, nie czytaj moich komentarzy. Aha i nie mam 13 lat, jak myślisz. ;)
0
Widzieliście to wogóle ? To w meczu z Sevilla, no gościu tak go trzymał, że on powinien dostac czerwoną. (choć za takie cos sie nie daje i dobrze o tym wiem) lecz gdyby mnie tak ciągnął to chyba bym sie odwrócił kopnał go w cos tam i pobiegł dalej, ten gościu co nie ciągnał tak mocno ronaldo, lecz jakie są tego skutki.. ; DD
0
Wojtas4477
Ibra strzelił podobną bramkę, lecz to było z rzutu wolnego ;) Ale też bardzo mocno, jak powiedzieli komentatorzy C+ " Xavi takiego kopyta nie ma", bo też chciał wykkonać wolnego ;)
0
Bardzo solidny gracz. Bramka świetna ;)
0
Jestem za Mallorca, zdecydowanie. ;0
Nie chcę żeby finał wygrała Sevilla, jakoś nie przepadam za tym klubem... ;)
0
Co do Ronaldo to 10 meczów kary, jak widzę tego człowieka to mnie... .
A co do meczów w poniedziałki, to super pomysł, wiecej czasu na taktyke, i więcej meczy poleci na C+ ;) I ogólnie to chyba poprą ten pomysł wszyscy działacze w lidze Hiszpanskiej ;d
0
Cześć ;)
Ja nie wiem co Wy widzicie w Sylvie. Normalnie nie wiem, jest dobry, ale jest za chudy, za mało umięśniony, więc nie poradzi sobie za bardzo ;/. Jak Robinho trochę schudnie, to zapraszam Go do Nas. On jest lepszy od Silvy o wiele, i jest jeszcze bardziej doświadczony ;0
A więc chciałbym, żeby Robinho doszedł do Nas, lecz nie chce, żeby odchodził Henry. Jak widze tych co wypisują o Nim, że Musi odejść, jest słaby itp. . Nie pamiętacie poprzedniego sezonu ?! Jak wraz z Eto'o i Messim strzelali tyle bramek ze sie w pale nie mieści ?! Albo jak strzelił dwie bramki na GD (2:6) . Bardzo go lubię i wiem, że odbuduje swoja forme bez problemów, tylko do tego trzeba czasu, i mniej słów krytyki...
Pozdrawiam ;)
0
Tylko 2:0 ?? ;DD
Pewnie, to też zwycięstwo, lecz ja uwielbiam strzelaniny w wykonaniu Barcy. Uwielbiam jak sie cieszą ze zdobytej bramki.
Chciałby7m z 5;0 dla Nas.
Pamiętam jak w zeszłym sezonie Eto'o w pierwszej połowie strzelił 4 bramki. Więc oczekuje tego od Ibry ;)
;)
0
No uwielbiam tego człowieka.
A wy nie pier*dolcie o nim złych rzeczy.
On jest super, i nie mówcie że mało przekazał cio*y. Wy byście tyle w zyciu nie przekazali bo by Wam zal kasy było.
0
Tak, pewnie będą. Też nie spodziewam się niespodzianki, chociaż gramy na innym stadionie, nie bedzie tylu kibiców co i nas ;)
Wieże w Pepa i w nasz zespół ;)
0
Według mnie zagra Keita. Jest bardzo silny, za mały też nie jest. A co do odpoczynku to On nie musi odoczywac po kilku meczach, bowiem są tak przygotowani fizycznie , że jeszcze kilkanascie meczów pociągnie. Powiem szczerze nie byłem zwolennikiem sciągania Keity na Camp Nou, lecz swoimi meczami przekonał mnie do siebie, i bardzo go lubię za swoją solidną grę.
Pozdrawiam ;)
0
Lewy Shift + Lewy CTRL
Pozdro :D
0
Okey ;)
Prześlę odrazu po zakończeniu spotkania ;)
0
Juventus 0 : 3 AC MILAN !!
Ronnie dwie wbił, dlatego napisałem koment ;) Pozdrawiam
A co do meczu Barcy,to mysle że zagrali słabo, choc wynik mwi wszystko. Piękna bramka na 4:0 Messiego
Visca !
0
Milan 5:2 Genoa
Jedną z bramek wbił Ronnie, z karnego. Jednego w tym meczu nie wykorzystał, ale jemu to mozna wybaczyc. Kocham go za jego gre i osobowość. I za to co zrobil dla BARCY :)
0
A moim marzeniem jest, żeby zakonczył karierę w BARCELONIE i został w późniejszym czasie trenerem albo skautem ( nie wiem jak sie pisze dokładnie ) tego klubu.
0
Więrze w nich !! Przeciez nie przypadkiem zdobyli 6 pucharów w sezonie.. :) Liczę na wygraną, i piekną dlaoka grę.
0
Barca to wielki klub, z wielkim sercem ;)
Szkoda, że nie leżę w jednym z wyżej wymienionych szpitalu ;]
0
Szkoda, że Pep wystawił taki skład. Moim zdaniem powinien grać o wszystko, wydaje mi się, że Guardiola zlekceważył trochę Sevillę, widząc ich osłabienia. Oczywiscie mam do Niego wielki szacunek, za to co zrobił w 2009 r. Wierze, że w Sevilli odrobimy straty.
Mój typ ? 4:1 najsilniejszym składem oczywiscie.
Aha zapomniałem dodac, dlaczego wystawił Pinto ? Victor ma kontuzję ?
Pozdrawiam Kibiców Barcelony ;)
0
Nieeee, niech zostanie, albo tam pojadę i sam go poproszę. On jest zbyt dobry żeby zagrać w takim klubie. Benfika cała tyle nie kosztuje, ile musiałaby wydać za Ronniego ;) Pozdro ;]
0
Chciałbym tam grać. A jak nie to chociaż wodę nosić ( Drużynie A ) ;]
0
No i bardzo dobrze że wraca. Nie chciałbym żeby ta choroba dotknęła kolejnych graczy Barcelony. Wolałbym sam zachorować, a oni niech grają, bo przecież talent mają niesamowity. Ibra Do ataku messi na prawe skrzydło ;) Taka moja propozycja. Aha I Ibra w parze z Henry'm ;)
0
Jestem pewny wygranej, lecz nie można lekceważyć Realu, gdyż ten sezon jest o wiele lepszy niż poprzedni... o którym chyba w Madrycie jak najszybciej chcą zapomnieć. Real myśli że kupią CR itp. i każdy mecz wygrają ? Pewnie że Cristiano jest dobrym piłkarzem ale on sam meczu nie wygra. FCB pokaże im kto rządzi w La Liga
Visca El Barca ! ;)
Pozdro