KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według hiszpańskiego eksperta od futbolu Grahama Huntera jeszcze w tym roku Barca ma zaproponować Psg wymiane Cou-Neymar
1
Stawiają na młodych bo podstatowi są albo kontuzjowani albo bez formy
0
Ja bym wpuszaczał z ławki na śpd.
0
Dlaczego polskie społeczeństwo jest takie zawisłe I hamskie nigdy chyba tego nie zrozumiem. Jeden się przyczepi do tego że coś tam napisałeś co mu się nie podoba, drugi bo nie postawiłeś przecinka.
0
A gdzie go zabrakło?
0
Komentarz usunięty
0
Jestem kibicem Barcelony I mogę komentować jak SE chce a ty nie masz nic do gadania jak ci się nie podoba to nie komentuj
0
Jakie teorie?
To są słowa De Jonga
Jak mam dać se spokój jak tracimy 2 najwieksze talenty na rzecz Psg
0
Według mnie największe znaczenie dla De Jonga w wyborze Psg mialo to ze są bliscy pozyskania De Ligta
3
A co teraz nie rotuje?
Jak nie to powiedz kto zasługuje na więcej gry?
0
Wątpie przecież to jest jeden z najbardziej obiecujących pomocników świata. Z pomocników zostaje tylko Arthur I Alena a reszta to dziadki po 30.
Pozatym Barca nie płaci 40 mln tylko 80 a Wątpie że kupowałaby zawodnika za tyle pieniędzy na trybuny.
Pozatym sytuacja Arthura pokazała że w Barcelonie da się grać w pierwszym składzie mimo młodego wieku tylko trzeba chcieć
0
Frenkie musisz!
1
Jović lepszy jak dla mnie
0
Jak już chcą tak sprzedać Malcoma to może spróbować wymienić na Sancho.:)
0
Przecież każdy wie że to ironia
0
Się tak zastanawiam. Może ten szum że niby Frenkie ma przejść do P$G jest ustawiony. Może nasz zarząd chce dać Szejkowi pstryczka w nos mimo że z De Jongiem wszystko omówione :)
1
Ronald Koeman: "Frenkie De Jong I Mathiijas De Ligt powinni przenieść się do drużyny gdzie będą mieli zagwarantowaną grę :(
2
Smutne jest to że jak wyszukuje sobie na naszej stronie artykuły z De Jongiem to wyskakują wywiady typu: "pewnego dnia chciałbym zagrac z Messim"
Młody Holender kolejny raz wychwala Barcelone a przejdzie do Psg
0
Oficjalnie?????
2
Co ty gadasz? Przyszedł Arthur wiedział że będzie miał ciężko ale swoją ambicją I dobrą grą wywalczył miejsce w podstawie.
Można ?
Można. Tylko trzeba chcieć
0
Z tego co przed chwilą sprawdzilem to Romero podawał że Barca jest pewna że De Jong zostanie jej piłkarzem :/
0
Oby! Jeden z najbardziej obiecujących pomocników przejdzie do najbardziej nielubianego przeze mnie klubu to się załamie
0
Romero podał więc niestety nici z De Jonga
0
To już pewne z Frenkiem?
0
Tylko I wyłącznie Jovic
3
Jović tylko I wyłącznie
0
Psg doszło do porozumienia w sprawie Frenkiego De Jonga (Daily Mail)
9
Właśnie typ pod postem Footrola uświadomił mnie że nie mam mózgu bo napisałem że Vinicius powinien mieć szacunek do rywala bo nic jeszcze nie osiągnął. To zostałem zjedzony w komach przez fanbojów Realu
0
A o Frenkim nic :(
0
Coś czuje że z Frenkiego nici