0

Według hiszpańskiego eksperta od futbolu Grahama Huntera jeszcze w tym roku Barca ma zaproponować Psg wymiane Cou-Neymar

1

Stawiają na młodych bo podstatowi są albo kontuzjowani albo bez formy

0

Ja bym wpuszaczał z ławki na śpd.

0

Dlaczego polskie społeczeństwo jest takie zawisłe I hamskie nigdy chyba tego nie zrozumiem. Jeden się przyczepi do tego że coś tam napisałeś co mu się nie podoba, drugi bo nie postawiłeś przecinka.

0

A gdzie go zabrakło?

0

Komentarz usunięty

0

Jestem kibicem Barcelony I mogę komentować jak SE chce a ty nie masz nic do gadania jak ci się nie podoba to nie komentuj

0

Jakie teorie?
To są słowa De Jonga
Jak mam dać se spokój jak tracimy 2 najwieksze talenty na rzecz Psg

0

Według mnie największe znaczenie dla De Jonga w wyborze Psg mialo to ze są bliscy pozyskania De Ligta

3

A co teraz nie rotuje?
Jak nie to powiedz kto zasługuje na więcej gry?

0

Wątpie przecież to jest jeden z najbardziej obiecujących pomocników świata. Z pomocników zostaje tylko Arthur I Alena a reszta to dziadki po 30.
Pozatym Barca nie płaci 40 mln tylko 80 a Wątpie że kupowałaby zawodnika za tyle pieniędzy na trybuny.
Pozatym sytuacja Arthura pokazała że w Barcelonie da się grać w pierwszym składzie mimo młodego wieku tylko trzeba chcieć

0

Frenkie musisz!

1

Jović lepszy jak dla mnie

0

Jak już chcą tak sprzedać Malcoma to może spróbować wymienić na Sancho.:)

0

Przecież każdy wie że to ironia

0

Się tak zastanawiam. Może ten szum że niby Frenkie ma przejść do P$G jest ustawiony. Może nasz zarząd chce dać Szejkowi pstryczka w nos mimo że z De Jongiem wszystko omówione :)

1

Ronald Koeman: "Frenkie De Jong I Mathiijas De Ligt powinni przenieść się do drużyny gdzie będą mieli zagwarantowaną grę :(

2

Smutne jest to że jak wyszukuje sobie na naszej stronie artykuły z De Jongiem to wyskakują wywiady typu: "pewnego dnia chciałbym zagrac z Messim"
Młody Holender kolejny raz wychwala Barcelone a przejdzie do Psg

0

Oficjalnie?????

2

Co ty gadasz? Przyszedł Arthur wiedział że będzie miał ciężko ale swoją ambicją I dobrą grą wywalczył miejsce w podstawie.
Można ?
Można. Tylko trzeba chcieć

0

Z tego co przed chwilą sprawdzilem to Romero podawał że Barca jest pewna że De Jong zostanie jej piłkarzem :/

0

Oby! Jeden z najbardziej obiecujących pomocników przejdzie do najbardziej nielubianego przeze mnie klubu to się załamie

0

Romero podał więc niestety nici z De Jonga

0

To już pewne z Frenkiem?

0

Tylko I wyłącznie Jovic

3

Jović tylko I wyłącznie

0

Psg doszło do porozumienia w sprawie Frenkiego De Jonga (Daily Mail)

9

Właśnie typ pod postem Footrola uświadomił mnie że nie mam mózgu bo napisałem że Vinicius powinien mieć szacunek do rywala bo nic jeszcze nie osiągnął. To zostałem zjedzony w komach przez fanbojów Realu

0

A o Frenkim nic :(

0

Coś czuje że z Frenkiego nici

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?