0

Messi skubany w dzień wręczenia Złotego Buta inny garniak, a dzień później inny :-D

0

Żartuję przecież ;)

0

Wyglądało to tragicznie :/

1

Goat czyli koza? :D

0

Rozumiem jednak przejście na stronę wroga to przejście na stronę wroga.

0

Ja uważam, że może i inne okoliczności ale to jest Real Madryt...

0

A czy Bartek nosi turban, że ma tyle pieniędzy?

72

"Jedyny sposób na zatrzymanie Messiego to spauzowanie wideo"
Znalezione w internetach :D

0

Rozumiem w stu procentach to, że wśród nas figo jest postrzegany jako zdrajca ale skoro tak jest to z jakiej paki są kibice Barçy dażą szacunkiem ronaldo, laudrupa czy nawet samitiera?

1

Wyjątkowe jak to? :D

1

W gwoli przypomnienia napiszę, że to jest to samo źródło, które pisało, że transfer Cou zostanie potwierdzony o 20:00.

0

No ale jakąś wielką gwiazdą to on nie został :)

0

Aktualna też potrafi.

7

Ja nie. Nie rozumiem uczestników tego programu. Co z tego, że wygrają skoro i tak świat po tygodniu o zwycięzcy zapomni? Gdzie jest teraz taki Krzysztof Iwaneczko czy Mateusz Grędziński? Nie zmienia to jednak faktu że program nawet ciekawy.

0

http://football-shirts.pl/oferta/liga-hiszpanska/fc-barcelona/2017-2018-3rd-wp/
Myślicie, że oryginał? Bardzo niska cena budzi moje podejrzenia.

2

Z tym, że słabi ofensywnie jesteśmy to chyba żartujesz. Po prostu Valverde znalazł równowagę w ofensywie i defensywie. Zauważ, że nie tracimy już głupich bramek po kontrach po półgodzinnym oblężeniu bramki rywala.

8

Paulinho jest dużo lepszy w roli joker. Liczę że jutro Erni postawi na Denisa.

0

Nie rozumiem czemu nie wymienił Barçy wśród najlepszych.

0

Niby czemu?

0

Moim zdaniem pensja powinna pozostać ta sama.

1

To zdjęcie - miód na moje oczy.

0

Podejrzanie mi ta cena wygląda :/

0

Znowu ty... Chodzi mi o ty by taką ankietę zrobić dla zabawy.

0

Wie, co dobre ;)

1

Ja poza Barça nikomu nie kibicuje. Nawet jakbym miał wybierać pomiędzy dwoma innymi. A swoją drogą może to nie Derby ale możesz tu zrobić coś takiego pomiędzy Barçą a Realem :D

0

Szczerze mówiąc to potem go nawet za tyle pewnie nie sprzedamy :D

0

Na pewno nie środek tabeli. Wyżej, może pierwsza 5.

0

No jeśli chodzi i cenę to super. Ale w sumie masz rację, że z wiekiem gorzej. Jednak uważam, że powinniśmy kupić kogoś innego zamiast Cou bo cena za niego to kryminał. 90 mln za piłkarza, nie więcej.

1

Suarez powinien zostać. Nie kupować Griezmanna a dać szansę Paco. A poza tym Pjanić byłby również dobrym rozwiązaniem w pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?