Kacperoo5
Dołączył/a: październik 2017
Pewel Wielka
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi skubany w dzień wręczenia Złotego Buta inny garniak, a dzień później inny :-D
0
Żartuję przecież ;)
0
Wyglądało to tragicznie :/
1
Goat czyli koza? :D
0
Rozumiem jednak przejście na stronę wroga to przejście na stronę wroga.
0
Ja uważam, że może i inne okoliczności ale to jest Real Madryt...
0
A czy Bartek nosi turban, że ma tyle pieniędzy?
72
"Jedyny sposób na zatrzymanie Messiego to spauzowanie wideo"
Znalezione w internetach :D
0
Rozumiem w stu procentach to, że wśród nas figo jest postrzegany jako zdrajca ale skoro tak jest to z jakiej paki są kibice Barçy dażą szacunkiem ronaldo, laudrupa czy nawet samitiera?
1
Wyjątkowe jak to? :D
1
W gwoli przypomnienia napiszę, że to jest to samo źródło, które pisało, że transfer Cou zostanie potwierdzony o 20:00.
0
No ale jakąś wielką gwiazdą to on nie został :)
0
Aktualna też potrafi.
0
A ta?
http://football-shirts.pl/oferta/liga-hiszpanska/fc-barcelona/2017-2018-3rd/
7
Ja nie. Nie rozumiem uczestników tego programu. Co z tego, że wygrają skoro i tak świat po tygodniu o zwycięzcy zapomni? Gdzie jest teraz taki Krzysztof Iwaneczko czy Mateusz Grędziński? Nie zmienia to jednak faktu że program nawet ciekawy.
0
http://football-shirts.pl/oferta/liga-hiszpanska/fc-barcelona/2017-2018-3rd-wp/
Myślicie, że oryginał? Bardzo niska cena budzi moje podejrzenia.
2
Z tym, że słabi ofensywnie jesteśmy to chyba żartujesz. Po prostu Valverde znalazł równowagę w ofensywie i defensywie. Zauważ, że nie tracimy już głupich bramek po kontrach po półgodzinnym oblężeniu bramki rywala.
8
Paulinho jest dużo lepszy w roli joker. Liczę że jutro Erni postawi na Denisa.
0
Nie rozumiem czemu nie wymienił Barçy wśród najlepszych.
0
Niby czemu?
0
Moim zdaniem pensja powinna pozostać ta sama.
1
To zdjęcie - miód na moje oczy.
0
Podejrzanie mi ta cena wygląda :/
0
Znowu ty... Chodzi mi o ty by taką ankietę zrobić dla zabawy.
0
Wie, co dobre ;)
1
Ja poza Barça nikomu nie kibicuje. Nawet jakbym miał wybierać pomiędzy dwoma innymi. A swoją drogą może to nie Derby ale możesz tu zrobić coś takiego pomiędzy Barçą a Realem :D
0
Szczerze mówiąc to potem go nawet za tyle pewnie nie sprzedamy :D
0
Na pewno nie środek tabeli. Wyżej, może pierwsza 5.
0
No jeśli chodzi i cenę to super. Ale w sumie masz rację, że z wiekiem gorzej. Jednak uważam, że powinniśmy kupić kogoś innego zamiast Cou bo cena za niego to kryminał. 90 mln za piłkarza, nie więcej.
1
Suarez powinien zostać. Nie kupować Griezmanna a dać szansę Paco. A poza tym Pjanić byłby również dobrym rozwiązaniem w pomocy.