Kacperoo5
Dołączył/a: październik 2017
Pewel Wielka
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie racja. A właśnie chodzi mi w dużym stopniu o tapety na telefon właśnie. Dziękuję za opinię Generale ;-)
1
Raz w tygodniu?
4
Mi jego przykuc przy linii bocznej :P
10
Grafiki #1
Jak Ci się to podoba? https://pin.it/n4srqthayjbd75
Jeśli się podoba, daj znać, mogę codziennie dodawać po 1-3 grafikach dziennie około godzin 18-19. Zaznaczam, że grafiki nie są moje. Ja je tylko udostępniam.
3
Fajne nazwisko, panie redaktorze ;-)
7
Równy gość
XD żartowałem
1
Bartek sra pieniędzmi czy ma turban na głowie?
0
Dynastia czyli reprezentacja Portugalii czy Real?
1
Od razu wyłączyłem bo przestraszyłem się przestraszyłem z deczka :D
3
Co to ma być?
0
I Bartka.
0
Odcień pasów mógłby być inny bo kolorystycznie koszulka identyczna do tej z tego sezonu.
0
Spodenki też? Nie spodziewałem się tego po tobie :-D
2
No my też nie jesteśmy idealni.
0
I tak patrząc na jego kawałki z np. 2015 to jest progres.
0
Czemu?
2
https://pinterest.com/pin/696861742310884007/?source_app=android
Ideał kobiety ;-)
1
E tam straszne. Ten typ jeszcze niedawno był youtuberem i zaczyna przygodę z rapem/trapem. Ja sam już dawno skończyłem na rapera patrzeć przez pryzmat skillsów, flow itd. Coś mi się podoba - słucham. Coś nie to nie słucham. Mi podoba się osobiście ten zwiastun następnego jego kawałka bo ten to rzeczywiście było dno :)
0
To jest trap.
0
My nie mamy żadnej pracy pisemnej. Zresztą nieważne już. Idę się uczyć, a nie na La Rambli siedzę :)
0
Nie tylko dla największych pasjonatów. Znam wiele osób, które biorą udział w olimpiada po to by podwyższyć sobie średnią na koniec roku.
1
Dzięki za pomoc. Bardzo potrzebowałem jej teraz. Reszta teraz zależy ode mnie.
0
Dzięki. Pytam bo jutro piszę olimpiadę z biologii, a w ogóle się nie uczyłem i na ten moment jestem w kaczek d.pie :v
0
Jakieś sposoby na szybką naukę?
0
No tak, ale jeszcze można się spodziewać jakiegoś gola ze spalonego ;)
0
Tylko jeden?
1
Przez moment miałem mindfuck bo nie kojarzył takiego producenta butów piłkarskim. Teraz sprawdziłem i nawet śmiechłem :')
0
To trzeba było napisać, że to MOŻE być utrata punktów. Polecam się zapoznać z definicją słowa "teoretycznie".
0
Ja uważam, że coś takiego jest kwestią szczęścia. Nie wiem jakie wtyki bo piłkarze raczej nie (choć niewykluczone).
0
Zostały prawie dwie doby do ogłoszenia składów. Może i wie ale czy mówił o tym dziennikarzom?