1

W sumie racja. A właśnie chodzi mi w dużym stopniu o tapety na telefon właśnie. Dziękuję za opinię Generale ;-)

1

Raz w tygodniu?

4

Mi jego przykuc przy linii bocznej :P

10

Grafiki #1

Jak Ci się to podoba? https://pin.it/n4srqthayjbd75

Jeśli się podoba, daj znać, mogę codziennie dodawać po 1-3 grafikach dziennie około godzin 18-19. Zaznaczam, że grafiki nie są moje. Ja je tylko udostępniam.

3

Fajne nazwisko, panie redaktorze ;-)

7

Równy gość























XD żartowałem

1

Bartek sra pieniędzmi czy ma turban na głowie?

0

Dynastia czyli reprezentacja Portugalii czy Real?

1

Od razu wyłączyłem bo przestraszyłem się przestraszyłem z deczka :D

3


Co to ma być?


0

I Bartka.

0

Odcień pasów mógłby być inny bo kolorystycznie koszulka identyczna do tej z tego sezonu.

0

Spodenki też? Nie spodziewałem się tego po tobie :-D

2

No my też nie jesteśmy idealni.

0

I tak patrząc na jego kawałki z np. 2015 to jest progres.

0

Czemu?

2

1

E tam straszne. Ten typ jeszcze niedawno był youtuberem i zaczyna przygodę z rapem/trapem. Ja sam już dawno skończyłem na rapera patrzeć przez pryzmat skillsów, flow itd. Coś mi się podoba - słucham. Coś nie to nie słucham. Mi podoba się osobiście ten zwiastun następnego jego kawałka bo ten to rzeczywiście było dno :)

0

To jest trap.

0

My nie mamy żadnej pracy pisemnej. Zresztą nieważne już. Idę się uczyć, a nie na La Rambli siedzę :)

0

Nie tylko dla największych pasjonatów. Znam wiele osób, które biorą udział w olimpiada po to by podwyższyć sobie średnią na koniec roku.

1

Dzięki za pomoc. Bardzo potrzebowałem jej teraz. Reszta teraz zależy ode mnie.

0

Dzięki. Pytam bo jutro piszę olimpiadę z biologii, a w ogóle się nie uczyłem i na ten moment jestem w kaczek d.pie :v

0

Jakieś sposoby na szybką naukę?

0

No tak, ale jeszcze można się spodziewać jakiegoś gola ze spalonego ;)

0

Tylko jeden?

1

Przez moment miałem mindfuck bo nie kojarzył takiego producenta butów piłkarskim. Teraz sprawdziłem i nawet śmiechłem :')

0

To trzeba było napisać, że to MOŻE być utrata punktów. Polecam się zapoznać z definicją słowa "teoretycznie".

0

Ja uważam, że coś takiego jest kwestią szczęścia. Nie wiem jakie wtyki bo piłkarze raczej nie (choć niewykluczone).

0

Zostały prawie dwie doby do ogłoszenia składów. Może i wie ale czy mówił o tym dziennikarzom?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?