Nie wiem, ale widzę że większość z was myśli że Barca będzie wygrywała zawsze a to chyba oczywiste że tak nie będzie. Zajęli drugie miejsce w lidze i jest źle ?;> To było pewne że passa Barcy kiedyś się skończy. Tak samo LM półfinał i też większość mówiło, że znów sezon stracony. Barca w tym sezonie była przemęczona, sami zobaczcie jaka presja byłą na nich, a wszyscy inni rywale byli bardzo zdeterminowani żeby przerwać tą serie ciągłych sukcesów Barcy. Sam zreszta liczę na to trofeum .
panowie jeśli nasi ulubieńcy zrobią to co najlepiej potrafią czyli będą grać swoja piłkę to inter może już pakować się, ale wiadomą sprawą jest ze inter będzie się bronił całym zespołem, wiec będzie bardzo trudno ale wierzymy !!!
Komentarze
0
Nie wiem, ale widzę że większość z was myśli że Barca będzie wygrywała zawsze a to chyba oczywiste że tak nie będzie. Zajęli drugie miejsce w lidze i jest źle ?;> To było pewne że passa Barcy kiedyś się skończy. Tak samo LM półfinał i też większość mówiło, że znów sezon stracony. Barca w tym sezonie była przemęczona, sami zobaczcie jaka presja byłą na nich, a wszyscy inni rywale byli bardzo zdeterminowani żeby przerwać tą serie ciągłych sukcesów Barcy. Sam zreszta liczę na to trofeum .
VeB ! :D
0
no technikę ma niezłą, idealną do Barcy ;D
0
Mecz sam się nie wygra. Nie mogą być nadmiernymi optymistami, bo źle to się skończy.
Poza tym inna sprawa, że Barca od 3 lat gra na niedostępnym poziomie dla innych ;D
0
barcalule97 - wpisz sobie Wikipedii co wymienieni zawodnicy osiągnęli a dopiero później komentuj
a wracając do tematu to myślę, że bd dobrym zawodnikiem ;D
0
ZiziRM - taki z ciebie znawca a ortografii to się nie nauczyłeś ;D
0
ulżyło mi xD
0
Ibra dziś bardzo dobrze gra, dogaduje się z Villą, a trzeba przypomnieć że graja ze sobą pierwszy mecz. Do tego Adriano gra bardzo ciekawie.
Iniesta dziś jakiś niewidoczny. ;/
0
madjer- to co napisałeś jest po prostu śmieszne
po 1 zlatan nie jest cienki tylko to był jego pierwszy sezon w nowym klubie
po 2 po co potrzebny nam jest robinho jak mamy pedro i bojana???
a po 3 nie pamiętasz jak skończyłą sie wielka czwórka (Eto'o, Messi Ronaldinho Henry)
wiec tyle mam do powiedzenia ;]
0
panowie jeśli nasi ulubieńcy zrobią to co najlepiej potrafią czyli będą grać swoja piłkę to inter może już pakować się, ale wiadomą sprawą jest ze inter będzie się bronił całym zespołem, wiec będzie bardzo trudno ale wierzymy !!!
Dumni epo zwycięstwie, wiernie po przegranej.
Visca el Barca
0
a ja kiedys czytałem że jestjakiś polak w młodzieżówce barcelony bodajże ma 13 lat ale moge sie mylić