1 grudnia 2012, 23:24
0
fail.. xD
25 listopada 2012, 17:15
nie nie moze :)
11 listopada 2012, 23:28
Najwazniejsze ze jest 8 ptk przewagi dalej, a Leo umocnił sie w pozycji najlepszego strzelca :)
3 listopada 2012, 18:35
Nice Fabs :D
28 października 2012, 20:24
Oby zagrał i przełamał sie Alexis;)
27 kwietnia 2012, 00:13
odpocznie do niedzieli i zaczynamy bitwe o złotego buta a później puchar króla!
31 marca 2012, 10:06
puyol musi odpocząc a środek najlepiej fabregas i thiago
12 lutego 2012, 00:05
Dobrze, że będzie juz Keita i mam nadzieje Sergio..
21 kwietnia 2012, 00:07
zgadzam sie z typem Makaja bedzie 2;1 :) VeB!
29 stycznia 2012, 00:20
18 kolejek do konca i dopiero po ostatniej dowiemy sie ( no moze pojedyncze przed) kto zdobędzie Lige a nie dzisiaj.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
fail.. xD
0
nie nie moze :)
0
Najwazniejsze ze jest 8 ptk przewagi dalej, a Leo umocnił sie w pozycji najlepszego strzelca :)
0
Nice Fabs :D
0
Oby zagrał i przełamał sie Alexis;)
0
odpocznie do niedzieli i zaczynamy bitwe o złotego buta a później puchar króla!
0
puyol musi odpocząc a środek najlepiej fabregas i thiago
0
Dobrze, że będzie juz Keita i mam nadzieje Sergio..
0
zgadzam sie z typem Makaja bedzie 2;1 :)
VeB!
0
18 kolejek do konca i dopiero po ostatniej dowiemy sie ( no moze pojedyncze przed) kto zdobędzie Lige a nie dzisiaj.