"Izolda" - Przyzwyczaiłem się już do tego ,że panie nie oglądają wcale piłki nożnej nie mówiąc już o kibicowaniu. Widocznie się mylę i czasem znajdzie się jakaś panna ,która z chęcią zasiądzie przed TV ekscytując się każdym dotknięciem piłki ;]
Wiecie co? Popłakałem się.. Nie jestem w stanie opisać tego co teraz czuje.. Spędziłem niesamowita ilość godzin i dni śledząc moją ukochaną Fc Barcelone. Życie byłbym w stanie oddać za te cztery cudowne lata Pepa Guardioli.. Byłem razem z Barcą na szczycie patrząc z góry w dół na moich zazdrosnych znajomych ,kolegów ,przyjaciół podziwiających to co wyczynia ta Barca. Przeżywałem każde dotknięcia piłki ,każde szarpnięcie ,każdą bramkę ,analizowałem każde zachowanie Pep Teamu ,wyczekiwanie na mecze Barcy przyprawiały mnie o dreszczyk emocji. Radość i duma z sukcesów Pepa była wręcz niezrównana ze szczęścia jakie czuje chociażby z kobietami. Wracając wstecz wszystko wydaje się piękne.. Ale to co robiła drużyna Guardioli było po prostu cudowne! :(
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Powtórzcie to jeszcze raz ,a pójdę spać!
Muszę podzielić się z wami pewnym spostrzeżeniem. Otóż być może to mój fanatyczny wymysł ,ale nie mogę zdzierżyć wyjazdowych koszulek Barcy. W dzisiejszym meczu z Milanem zagrają w zielonych strojach. Odnoszę wrażenie ,być może jest mylne, że w wyjazdowych strojach gra Barcy nie jest taka bajeczna, niż gdyby grali w bordowo-granatowych. Oryginalne koszulki naszego klubu mają w sobie coś magicznego!
Komentarze
0
"Izolda" - Przyzwyczaiłem się już do tego ,że panie nie oglądają wcale piłki nożnej nie mówiąc już o kibicowaniu. Widocznie się mylę i czasem znajdzie się jakaś panna ,która z chęcią zasiądzie przed TV ekscytując się każdym dotknięciem piłki ;]
0
Panowie. Mecz dziś o 21:45 na TVP1. Zapraszam wszystkich do kibicowania.
Z poważaniem Kalosz1992.
0
Wiecie co? Popłakałem się.. Nie jestem w stanie opisać tego co teraz czuje.. Spędziłem niesamowita ilość godzin i dni śledząc moją ukochaną Fc Barcelone. Życie byłbym w stanie oddać za te cztery cudowne lata Pepa Guardioli.. Byłem razem z Barcą na szczycie patrząc z góry w dół na moich zazdrosnych znajomych ,kolegów ,przyjaciół podziwiających to co wyczynia ta Barca. Przeżywałem każde dotknięcia piłki ,każde szarpnięcie ,każdą bramkę ,analizowałem każde zachowanie Pep Teamu ,wyczekiwanie na mecze Barcy przyprawiały mnie o dreszczyk emocji. Radość i duma z sukcesów Pepa była wręcz niezrównana ze szczęścia jakie czuje chociażby z kobietami. Wracając wstecz wszystko wydaje się piękne.. Ale to co robiła drużyna Guardioli było po prostu cudowne! :(
0
Visca el barca!
0
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Powtórzcie to jeszcze raz ,a pójdę spać!
0
Guardiola: O zwycięstwie w lidze możecie już zapomnieć. ;]
0
A mecz z Mallorcą wciąż trwa! ;)
0
Muszę podzielić się z wami pewnym spostrzeżeniem. Otóż być może to mój fanatyczny wymysł ,ale nie mogę zdzierżyć wyjazdowych koszulek Barcy. W dzisiejszym meczu z Milanem zagrają w zielonych strojach. Odnoszę wrażenie ,być może jest mylne, że w wyjazdowych strojach gra Barcy nie jest taka bajeczna, niż gdyby grali w bordowo-granatowych. Oryginalne koszulki naszego klubu mają w sobie coś magicznego!
0
Co ja mogę dodać od siebie. Już wszystko zostało powiedziane. Kocham Cię Barcelono! :] Wczoraj, dziś, jutro, na zawsze w moim sercu Barcelona ;)
0
Brak słów. Barca!