Dobrze że będzie grał u nas , na pewno się nie zmarnuje :D .... A tak poza tym w razie odejścia Guddiego to do wzięcia jest Scott McDonald z C.Glasgow.Szybki , waleczny , w ostatnich dwóch sezonach najlepszy strzelec Celticu i na pewno nie będzie drogi a z ławki mógłby wchodzić , pewnie większość z was powie że przecież jest Bojan a ja na to odpowiem że sezon jest długi i mogą pojawić się kontuzje (oby nie).Myślę że McDonald jest opcją wartą uwagi.
Fajnie by było gdyby do nas powrócił jednakże za 30 mln Arsenal go nie odda ... chyba że nie awansują do ligi mistrzów a grają z Celtic Glasgow a Celtic może sprawić niespodziankę ... jakby się nie dostali do ligi mistrzów to myślę że można by go ściągnąć taniej .... oczywiście więcej niż 30 mln ale na pewno nie 60 mln.Myślę że gdzieś tak za 45 mln by go puścili.
Dobrze że będzie grał u nas , na pewno się nie zmarnuje :D .... A tak poza tym w razie odejścia Guddiego to do wzięcia jest Scott McDonald z C.Glasgow.Szybki , waleczny , w ostatnich dwóch sezonach najlepszy strzelec Celticu i na pewno nie będzie drogi a z ławki mógłby wchodzić , pewnie większość z was powie że przecież jest Bojan a ja na to odpowiem że sezon jest długi i mogą pojawić się kontuzje (oby nie).Myślę że McDonald jest opcją wartą uwagi.
Dokładnie Silent .... ciągle tylko będzie albo Barcelona blisko pozyskania albo Barcelona składa ofertę a i tak nic z tego nie wynika.Mogliby poinformować o jakimś fakcie dokonanym a nie tylko domysły i spekulacje.Jak tak dalej pójdzie to miernie to widzę ...
Fajnie by było gdyby do nas powrócił jednakże za 30 mln Arsenal go nie odda ... chyba że nie awansują do ligi mistrzów a grają z Celtic Glasgow a Celtic może sprawić niespodziankę ... jakby się nie dostali do ligi mistrzów to myślę że można by go ściągnąć taniej .... oczywiście więcej niż 30 mln ale na pewno nie 60 mln.Myślę że gdzieś tak za 45 mln by go puścili.
Komentarze
0
Yaya musi zostać !! Jeden z najlepszych DM w Europie !! Jak go sprzedadzą to będzie porażka Pepa i całego zarządu .
0
Dajcie drugą bramkę na inny serwer żeby nie trzeba było czekać.
0
Dobrze że będzie grał u nas , na pewno się nie zmarnuje :D .... A tak poza tym w razie odejścia Guddiego to do wzięcia jest Scott McDonald z C.Glasgow.Szybki , waleczny , w ostatnich dwóch sezonach najlepszy strzelec Celticu i na pewno nie będzie drogi a z ławki mógłby wchodzić , pewnie większość z was powie że przecież jest Bojan a ja na to odpowiem że sezon jest długi i mogą pojawić się kontuzje (oby nie).Myślę że McDonald jest opcją wartą uwagi.
0
Fajnie by było gdyby do nas powrócił jednakże za 30 mln Arsenal go nie odda ... chyba że nie awansują do ligi mistrzów a grają z Celtic Glasgow a Celtic może sprawić niespodziankę ... jakby się nie dostali do ligi mistrzów to myślę że można by go ściągnąć taniej .... oczywiście więcej niż 30 mln ale na pewno nie 60 mln.Myślę że gdzieś tak za 45 mln by go puścili.
0
Ale mnie wk****ł teraz.Chciwiec jeden , pazer jakich mało.Brak słów poprostu.
0
Ale mnie wk****ł teraz.Chciwiec jeden , pazer jakich mało.Brak słów poprostu.
0
Dobrze że będzie grał u nas , na pewno się nie zmarnuje :D .... A tak poza tym w razie odejścia Guddiego to do wzięcia jest Scott McDonald z C.Glasgow.Szybki , waleczny , w ostatnich dwóch sezonach najlepszy strzelec Celticu i na pewno nie będzie drogi a z ławki mógłby wchodzić , pewnie większość z was powie że przecież jest Bojan a ja na to odpowiem że sezon jest długi i mogą pojawić się kontuzje (oby nie).Myślę że McDonald jest opcją wartą uwagi.
0
Dokładnie Silent .... ciągle tylko będzie albo Barcelona blisko pozyskania albo Barcelona składa ofertę a i tak nic z tego nie wynika.Mogliby poinformować o jakimś fakcie dokonanym a nie tylko domysły i spekulacje.Jak tak dalej pójdzie to miernie to widzę ...
0
Mnie też osobiście Jeffren bardzo sie podobał.Miał ciąg do przodu ..... kilka dobrych zwodów , dobre wrzutki ... powinien grać w pierwszym zespole.
0
Fajnie by było gdyby do nas powrócił jednakże za 30 mln Arsenal go nie odda ... chyba że nie awansują do ligi mistrzów a grają z Celtic Glasgow a Celtic może sprawić niespodziankę ... jakby się nie dostali do ligi mistrzów to myślę że można by go ściągnąć taniej .... oczywiście więcej niż 30 mln ale na pewno nie 60 mln.Myślę że gdzieś tak za 45 mln by go puścili.