Kamikadze93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aha ! :P To trochę szumu narobili ;-)
0
no szkoda ;/ ale są różne programy, i stronki z których można spokojnie oglądnąć :P Nie raz się tam przycina, ale trzeba trafić na kanał na którym mało ludzi siedzi ;-)
0
no ale Liverpool grał o 19 :PP także spokojnie mogli go puścić ;-)
0
Raczej go nie ma na TV4, bo na telemagazynie, pisze że o tej godzinie idzie jakiś film. A ostatnio na livesports pisało też że Liverpool z Napoli mieli transmitować, a nie transmitowali . Także to jest chyba wał !
0
Będzie Feta do sciągnięcia ? ;>
0
różne wersje chodzą, mówią też że go matka namówiła żeby przeszedł, że bliżej będzie swojego domu. :) A nie wierzeę w to że jakby nie chciał odejść, to mimo wszystko by sprzedali :)
0
Ja Cule - Nie, lepiej nie :P Chciałbyś żeby Pedro usiadł na ławie? :) Bo ja raczej nie, myślę że atak trzeba zostawić w spokoju:P
0
Carlos dobrze mówi :) Z Ronaldo jak nie odejdzie z Realu, to juz nic nie będzie, nie rozumiem jak on mógł opuścić Manchester !, Widać że nie obchodziła go drużyna, liczył tylko na indywidualne sukcesy, poszedł za pieniędzmi, chociaż w Manchesterze bardzo dobrze zarabiał, ale jednak odszedł i to był życiowy błąd ! Jedno co się z Tevezem nie zgodzę, to jednak Messi jest najlepszym zawodnikiem na swicei, bo on dużo strzela, i bardzo dobrze miesza, a Ronney tylko dużo strzela, a z techniką nie jste u niego za dobrze :P
0
Moim zdaniem Victor powinien zostać zabranym na Mundial do RPA, wydaje mi się że w tej chwili lepszy jest od Casillasa, podoba mi się to jak ze stoickim spokojem oddaje piłki adresowane do niego przez obrońców, bardzo dokładnie je odgrywa, ostani błąd Valdesa jaki pamiętam, to w derbach Barcelony, bodajże sezon temu, gdzy właśnie dostał piłkę od obrońcy, i nie fortunnym wykopem, podał piłkę jednemu z Espanyolu, a ten go wrzucił mu ją za kołnierz. A tak to nie przypominam sobie już błędów Valdesa, napewno tam jakieś były, ale nie takie poważne :) Moim zdaniem Valdes jest jednym z głownych kandydatów na bramkarza Reprezentacji Hiszapni na mundialu w RPA :)
0
Każdy ma jakieś marzenie, żeby do Barcelony jakiś dobry zawodnik przyszedł:) Ja na przykład marzę, o dwójce snajperów z Valenci :) David Villa i David Silva :D, a poza tym co wy mówicie, Xavi, dużo się na boisku nie nabiega, bo on dużo myśli, i jednym podaniem rozwali całą obronę przeciwnika, także spokojnie może grać jeszcze prze 4 sezony :P
0
Dzisiaj Carles Puyol obchodzi swoje 32 urodziny !
Wszystkiego najlepszego dla niego :)
0
ok ! :) a masz jeszcze jakieś ? :P :D
dokładnie ta jet chyba najpopularniejsza ! :D Słyszałem ją na Derbach :):P
0
Stoiczkow ma rację ! Te miliony wydane przez real na "gwiazdy" poszły w błoto, zamiast brać przykład z choćby Barcelony, i zainwestować te miliony w szkółkęm to o przyszłość by się nie musieli martwić. Rozumiem kupic jednego dobrego zawodnika, ale żeby prawie cały zespół wymieniać to przesada ! Zobaczycie że jak real nie zdąbędzie mistrzostwa to Pelegrini się pożegna z trenerką. Oni myślą że za pieniądze kupią mistrzostwo Hiszpani, i od razu Ligę mistrzów! To jest jakaś Patologia ! XD:P
Visca El Barca ! :**
0
możesz jeszcze raz link podać ? bo chyba cos pominąłeś bo nie chce wejść :P
0
dobre dobre ! :D
a nie znasz czasami przyśpiewek Barcy ?;>
Ostatnio na derbach dużo ich było :P różnie śpiewali, nawet o Guardioli :D
fajne one były ! :D
0
ok ! :)
posłuchaj tego :P : http://jungo.wrzuta.pl/audio/2aUrtprpFVp/13_dalia_-_azul_y_grana_mi_pasion
to też jest dobre :)
0
nikon jesteś wielki ! :D
Zarąbista piosenka :) pozdro !:D
masz jeszcze jakieś?;>;P
0
Madrid, cabron saluda al campeon !:)
Na wczorajszycg Derbach kibice Kataloni śpiewali jeszcze inne przyśpiewki, zna ktoś może słowa tych przyśpiewek ? :)
0
Spotkanie mogło być lepsze :p dla oka ;)
może przez to się tak oglądało że bez komentarza .
Ale przynajmniej można było posłuchać kibiców :D
Właśnie apropo kibiców, zna ktoś te przyśpiewki, które oni śpiewali ? ;>
bo nie mogę ich nigdzie znaleźć;/ :D
0
Ten mecz jest najważniejszy w sezonie, jeżeli chodzi o La Liga !
A Messi, miejmy nadzieję, że zdrobi to, co do niego należy, poprowadzi Barce do zwycięstwa na SB ! :D
Vamos Barcelona ! VAmos Campeon ! ooooooooooooooo! :D
Visca EL Barca ! :**
0
Visca El Barca ! :)
Vamos Barcelona ! Vamos Campeon ! ooooooooooo! :P
Leo Leo Boski Leo !:D
Czytaliście wypowiedź Cruyffa ? xD
Zacytuje:
"Jeżeli Barcelona na mecz z Realem wyjdzie rozkojarzona, to może się powtórzyć wynik 6:2, tlko tym razem dla Realu ! " xD Prze typ :D
0
Nie ma kompletnego piłkarz :)
Nawet Messi nie jest kompletny ;p
Ale jest najlepszy ! :D
FCB :*!