29 kwietnia 2010, 08:30
0
Brawo chłopaki Dla mnie ten mecz powinien się nazywać Barca-Sędzia 1-0 To sędzia zabrał nam finał No i tyle
7 kwietnia 2010, 08:10
Messi pan !!! Mój skład na grand derby Bramka:Valdes Obrona:D.Alves.Puyol.Pique.Maxwell. Pomoc:Xavi.Busqets.Iniesta. Atak:Messi.Ibra.Pedro VBE!!!
18 marca 2010, 14:06
Messi to król futbolu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Brawo chłopaki
Dla mnie ten mecz powinien się nazywać
Barca-Sędzia 1-0
To sędzia zabrał nam finał
No i tyle
0
Messi pan !!!
Mój skład na grand derby Bramka:Valdes
Obrona:D.Alves.Puyol.Pique.Maxwell.
Pomoc:Xavi.Busqets.Iniesta.
Atak:Messi.Ibra.Pedro
VBE!!!
0
Messi to król futbolu
0
Brawo chłopaki
Dla mnie ten mecz powinien się nazywać
Barca-Sędzia 1-0
To sędzia zabrał nam finał
No i tyle
0
Messi to król futbolu
0
Messi pan !!!
Mój skład na grand derby Bramka:Valdes
Obrona:D.Alves.Puyol.Pique.Maxwell.
Pomoc:Xavi.Busqets.Iniesta.
Atak:Messi.Ibra.Pedro
VBE!!!