29 października 2009, 17:42
0
Ufff...
21 lipca 2009, 10:43
To byłoby chyba najgłupsze posunięcie w ciągu kilku ostatnich lat
9 czerwca 2009, 07:20
do widzenia
28 lutego 2009, 11:08
Za kogo miałby u nas grać?
26 sierpnia 2008, 19:44
Widzę, że humor Janasowi dopisuje :)
16 sierpnia 2008, 18:33
oby został
15 sierpnia 2008, 21:16
I po co on nam? Mamy Eto,Henry i Bojana :|
22 sierpnia 2008, 13:22
Niech biorą Van Persiego , a jak nie to Palacio. Byleby tylko ten rusek nie przyszedł
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ufff...
0
To byłoby chyba najgłupsze posunięcie w ciągu kilku ostatnich lat
0
do widzenia
0
Za kogo miałby u nas grać?
0
Widzę, że humor Janasowi dopisuje :)
0
oby został
0
I po co on nam? Mamy Eto,Henry i Bojana :|
0
do widzenia
0
Widzę, że humor Janasowi dopisuje :)
0
Niech biorą Van Persiego , a jak nie to Palacio. Byleby tylko ten rusek nie przyszedł