Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabs dlaczego ?
0
Adriano Gol. Ale ma kopyto
0
Song jak czołg przypomina mi Yaya Toure
0
Co za pajac z tego komentatora dopierdala się do Barcelony
0
3 bramy wpakował niebieskim to jest zajebisty snajper
0
Ibiego w tym sezonie już nie zobaczymy a co z Dos Santosem i Fontasem odchodzą czy zostają?
0
Marca to madrycka gazeta . Jak by napisali że Pep powiedział ze chce trenować Real to też byś uwierzyła. Jej wiarygodność jest tak prawdziwa jak UFO
0
Mimo że dostał nagrodę za najlepszego gracza Europy to i tak pozostał skromny.Gratulacje Andrés , należało ci się.
0
Najlepszy piłkarz Europy Andres Iniesta
Mam prośbę dajcie ten filmik na główna stronę oraz materiał z wyboru najlepszego piłkarza najlepiej w jakimś artykule aby o tym szybko nie zapomnieć. Ta nagroda osłodziła nam trochę gorszą dyspozycje piłkarzy
0
Szkoda że akurat mamy mecze z Valencią i Getafe ,które ostatnio pokazały ze potrafią grać w piłkę mimo że nie są faworytami. Mimo wszystko Barcelona sobie powinna poradzić bo ma wspaniałych zawodników.
0
Trochę nie na temat ale przeczytałem że Tito został zawieszony na dwa ligowe mecze a Coentrão za wyzwiska na cztery mecze łącznie z superpucharem. Mam nadzieje że inni trenerzy też będą karani za zwracanie uwagi sędziemu.
0
Świetne zdjęcie, to była piękna kolejka
0
Kapitan Ameryka, Kapitan Planeta czy Kapitan Marvel to postacie z komiksów. My mamy prawdziwego kapitana który nazywa się Carles Puyol. Jego największe moce to silna wola, determinacja,siła i szybkość której mogą pozazdrościć nie jedni ludzie.
0
Puyol powinien zagrać w kolejnej części Niezniszczalnych bo to jak szybko wstaje po upadku jest imponujące.
0
Panie pokazały klasę teraz nasza kolej na zdobycie pucharu.
0
Powie mi ktoś co się dzieje z Jeffren. Dawno o nim nie słyszałem , chyba nie zrezygnował z piłki. Pamiętam tą jego bramę , podawał Bojan i Madryt był na kolanach. Jakby nie kontuzje to byłby super zawodnik.
0
Wygląda jak zorro ale najważniejsze że jest wszystko w porządku i będzie zdolny do gry
0
silver912
Wina spadnie pewnie na sędziów ,kosmitów i na piłkarzy Getafe że wpakowali im 2 bramy i się bronili. Może też wjedzie na konferencji na Barcelone
0
O Wielkie Getafe dzięki ci . Nikt więcej nie powie że w lidzie żądzą tylko Real i Barcelona.
0
No to będzie ciekawa konferencja po meczu bo mówią że piłkarz Getafe pomógł sobie ręką . Głowy polecą
0
Teraz na spokojnie Getafe 2 a Real 1.
0
GOOL !!!!!!!!!!!!
0
florek81
Chodziło mi o wysoki pressing
0
arekbsowa,
No chyba nie bo brame im strzelili i jest remis
0
Jak mnie wkurzają komentarze że Barcelona nie zasługiwała na zwycięstwo. Przegrywali 1-0 z przeciwnikiem który co chwile przeszkadzał a mimo tego dzięki swojej postawie wróciła do gry o wygrała mecz. Właśnie za ich determinacje i strzelone bramki te 3 pkt są jej nagrodą. Kibice Barcelony powinni się cieszyć jak ja a nie krytykować że słabo zagrali. W nogach i w głowie mają spotkanie z Realem . Nie dziwmy się trenerowi że chciał oszczędzać niektórych zawodników. Trzeba zrozumieć że to jest początek sezonu a piłkarze odczuwać mogą jeszcze spotkania reprezentacji.
0
Ludzie dobijacie mnie , będziecie cały dzień głowić się czy był spalony. Jeśli był to taki którego i ułamku sekundy trudno dostrzec. Sędzia nie ma na analizę całego dnia tylko kilka sekund. Co innego nie pokazanie komuś karki za brutalny faul który wszyscy widzą. W ostatnim meczu Chelsea to dopiero był spalony . Z Valencią spalonego nie było ale tego nie powie dlaczego bo by w tego przegrał. Sędzia bał się pokazać czerwo żeby potem ktoś nie mówił ze ustawił mecz i to jest cała prawda.
0
Skoro był spalony to dla nas powinny być 2 karne i Albiol wylatuje z boiska. Ale sędzia był łaskawy .
0
To jest mój pierwszy komentarz na tym forum więc najpierw Witam wszystkich. Real i wielki MOU nie mają prawa mówić że ich w tym meczu skrzywdzono bo powinni grać w 10 a nawet w 9. Albiol powinien dostać drugą żółtko to samo Alonso , za faul w pierwszej połowie . W ogóle to cały mecz to było koszenie graczy Barcy i szukanie okazji przy stałych fragmentach. Jeden dostanie kartkę za to że raz sfaulował a drugi za to że faulował 6 razy. Ciekawe co by powiedział trener Realu jakby to on był poszkodowany , chyba by sędziego zajebał, albo by na niego czekał po meczu, nie dowiemy się tego. Co do meczy to boli to że Leo nie wykorzystał swoich okazji , oprócz karnego i te głupie zabawy VV które skończyły się bramką. 2 bramki które nami królewscy wpakowali były spowodowane naszymi błędami. Najlepsi zawodnicy meczu to dla mnie INIESTA i PIQUE. To wszystko , mam nadzeije że nikogo tym komentarzem nie obraziłem , pozdro.