O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4629
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Zgadzam sie. On nie zaakceptuje roli zmiennika ktory gra jedynie w Pucharze Krola, tylko bedzie walczyl o miejsce w pierwszej 11 na stale. To oczywiscie dobra wiadomosc dla naszej druzyny bo rywalizacja jest zawsze potrzebna:)

0

Lewandowski gra najlepiej kiedy ma dużo miejsca i kiedy wie, że ma w drużynie lepszych piłkarzy od siebie. Myślałem długo o takiej opcji i uważałem że pasowałby bardziej do Realu niż do nas, ale tak naprawde Martino jest osobą która umiałaby świetnie wykorzystać jego potencjał i jestem pewien że taki transfer byłby czymś świetnym na mecze np z Chelsea, PSG, Realem czy Bayernem bo Lewy umie strzelać takim zespołom bramki hurtowo co pokazal półfinał LM czy finał Pucharu Niemiec a tym bardziej u nas gdzie będzie musiał tylko ''dostawiać nogę''.

Nie gwiazdorzy, jest ułożony-więc nie powinno być tego problemu co z Ibrą. Lewy umie też grać technicznie, kombinacyjnie.
Jest w Polsce taka tendencja że cudze chwalimy, swego nie znamy a Lewy pewnie będzie w top5 Złotej Piłki, na świecie jest doceniany i myśle że wpasowałby się w grę Barcy.
Kwestia tylko co na to najlepszy piłkarz świata który zatwierdza u nas transfery:D

Zobacz wszystkie

0

Lewandowski gra najlepiej kiedy ma dużo miejsca i kiedy wie, że ma w drużynie lepszych piłkarzy od siebie. Myślałem długo o takiej opcji i uważałem że pasowałby bardziej do Realu niż do nas, ale tak naprawde Martino jest osobą która umiałaby świetnie wykorzystać jego potencjał i jestem pewien że taki transfer byłby czymś świetnym na mecze np z Chelsea, PSG, Realem czy Bayernem bo Lewy umie strzelać takim zespołom bramki hurtowo co pokazal półfinał LM czy finał Pucharu Niemiec a tym bardziej u nas gdzie będzie musiał tylko ''dostawiać nogę''.

Nie gwiazdorzy, jest ułożony-więc nie powinno być tego problemu co z Ibrą. Lewy umie też grać technicznie, kombinacyjnie.
Jest w Polsce taka tendencja że cudze chwalimy, swego nie znamy a Lewy pewnie będzie w top5 Złotej Piłki, na świecie jest doceniany i myśle że wpasowałby się w grę Barcy.
Kwestia tylko co na to najlepszy piłkarz świata który zatwierdza u nas transfery:D

0

Zgadzam sie. On nie zaakceptuje roli zmiennika ktory gra jedynie w Pucharze Krola, tylko bedzie walczyl o miejsce w pierwszej 11 na stale. To oczywiscie dobra wiadomosc dla naszej druzyny bo rywalizacja jest zawsze potrzebna:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?