16 maja 2015, 21:49
0
Cześć chłopaki wiecie może czy obejrzę gdzieś jutro mecz w Warszawie w okolicach ul. Angorskiej albo dworca zachodniego ?
13 listopada 2010, 22:24
mam nadzieję że ktoś zorganizuje coś w Rzeszowie ;) VeB!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Cześć chłopaki wiecie może czy obejrzę gdzieś jutro mecz w Warszawie w okolicach ul. Angorskiej albo dworca zachodniego ?
0
mam nadzieję że ktoś zorganizuje coś w Rzeszowie ;) VeB!
0
Cześć chłopaki wiecie może czy obejrzę gdzieś jutro mecz w Warszawie w okolicach ul. Angorskiej albo dworca zachodniego ?
0
mam nadzieję że ktoś zorganizuje coś w Rzeszowie ;) VeB!