Kamilex 7
Dołączył/a: październik 2011
Szczecin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes
Alves Pique Song Alba
Xavi Busquets Fabregas
Alexis Messi Iniesta
0
Wiadomo już z kim będzie (zakładając że wygramy jutro) półfinał LM? Czy też losowanie dopiero się odbędzie?
0
Xavi6:)
Stawiałbym na Fabregasa, ewentualnie Thiago
0
Jestem za składem MD
0
Messi Villa Tello !!
0
No nie przecież Aguero nie gra nawet, kto wykonywał karnego?
0
Aguero strzelał?
0
Alexis Sanchez i mamy 4-0!
0
Fabregas -> Tello
Sergi Roberto -> Dos Santos
Były pytania o zmiany wiec piszę
0
Wolne numery 20 i 24
0
kto strzelił?
0
Całe szczęście że to nic poważnego! Wracaj do zdrowia Leo!
0
Teraz najważniejsze żeby wrócił do zdrowia, tak samo myślą wszyscy piłkarze i kibice, więc dajcie spokój z tym rekordem.
0
ma ktos link do bramek z meczu Argentyny?
0
MESSI !!!
0
Damy radę! Wierzymy do końca!!! Tylko Barca!
0
Dobry skład
0
SinMistico, mają po 41 :D
0
brawo Barca
0
brawo Barca! pełna dominacja. Messi strzeli hat-tricka!!! BARCELONA
0
Super film, Leo jesteś najlepszy!
0
No i super, na drugą połowe jeszcze Generał, Tello i Cuenca i będzie git.
0
Super artykuł, zgadzam sie!
0
Brawo Messi!!! Jesteś najlepszy!!!
0
cesc04, thiago silva to obrońca a Fabregas to pomocnik
0
Wie ktoś może kto w tym wypadku będzie kapitanem?