Kamill10
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I Dembele znowu...
Jakby mu prąd odcinało
2
@Striker Początek miał dobry, ale potem masa błędów i idiotycznych decyzji. Mnie ciężko się go oglądało
2
@Roobo Bardzo dobrze :)
1
@Cave W pomocy gra lepiej niż w defensywie
1
Ousmane jest denerwujący nawet w takim meczu...
0
@donleoJR No proszę cię...
W Barcelonie to tak nie działa. Zaczniemy klepac bez żadnego pomysłu i Frenkie (i nie tylko) będzie przechodzić obok meczu...
0
To było tak czytelne, że bramkarz nie mógł tego puścić. Ja przed telewizorem wiedziałem, że będzie lobował
0
@donleoJR Oby nie! Frenkie musi być pod grą, a grając na pozycji Rakiety nie będzie
0
Roberto i De Jong powinni się wymienić pozycjami. To jest małe marnowanie Frankiego narazie
10
Klepiemy, klepiemy ale z tego nic nie wynika. Nudne to
0
https://www.facebook.com/groups/lalaliga/permalink/2540480309316837/
XDD
1
@Momalsino Ale idiotyczny komentarz. Poważnie wierzysz, że sprzedamy go po jednym sezonie? Przecież to nawet brzmi śmiesznie.
77
Sportowcy domagają się zakazu promowania symboli LGBT.
"Let All Play" argumentuje, że FIFA powinna dyscyplinować zespoły, które umieszczają symbole polityczne, a także tęczę LGBT, na dowolnej części ubioru gracza, sprzętu ochronnego lub opaski kapitańskiej. Organizacja wezwała również IFAB do rewizji reguł dotyczących piłki nożnej, aby wykluczyć symbole polityczne na stadionach i obiektach piłkarskich.
0
@Maximus2 A kto to jest XD?
0
@Kamill10 Teraz też pięknie pograli XDD
0
Ale Piast teraz pięknie pograł! Palce lizać!
0
@ofenzywa No i o twojej mogę się wypowiedzieć podobnie
0
@ofenzywa A nie? Widziałeś jakieś jego mecze w zeszłym sezonie?
0
@Pressinho A ja się mogę założyć, że nie będzie takiej przewagi, jeżeli wgl jakaś będzie
0
@Ghotti Laporte nie jest przeciętny, jest słabiutki. Statystyki nie grają, jeden ze słabszych w City w zeszłym sezonie
0
@Striker Walker jest solidny akurat, ale Laporte na przykład jest tragiczny. W większości meczów w tamtym sezonie jak dla mnie był najsłabszym ogniwem.
3
Samobój De Ligta
0
Co się dzieje z Douglasem Costą? Na Copa go nie było, w towarzyskich też nie gra? Coś ktoś wie?
2
@Kubsoleon Pokazują ;)
0
Kupował ktoś kiedyś przez internet opaskę sportową / stabilizator na kolano i mógłby polecić? Taki żeby nie ograniczał ruchów ale żeby też dobrze uciskał i było czuć różnicę.
Potrzebuję coś takiego ale nie wiem co wziąć , żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto.
9
@jacek905 A może go rozumieją? Twój komentarz trochę żałosny...
3
XDDDDDDDDDDDD
2
Brawo Neto!
0
Ale ładnie gramy teraz. Podoba mi się to :D
2
Rakitić przy De Jongu to jak dziadek wygląda