4

Brawo Lloris!!!!!

0

Rozłącz, połącz będzie działać

2

Po scenie z psem nagle pojawia się Ramos :D
Geniusz to montował xd

0

Ile ma trwać ten strajk? Tylko dzisiaj czy jak? :D

0

Można

0

Może ktoś opisać jak grał każdy z zawodników? Niestety nie miałem możliwości obejrzeć meczu, ale jak oglądam skrót to był to najniższy wymiar kary chyba?

0

Lenglet dzisiaj poniżej jakiegokolwiek poziomu...

1

No proszę.. Przecież wiadome jest, że bramkarz ma kryć słupek w takich sytuacjach. Jakkolwiek by to nie wpadło zawsze takie coś idzie na konto bramkarza. Zasada uczona nawet w zerówce.

1

No Stegen teraz się nie popisał....

6

Wszyscy dobrze prócz obrony (nie wliczając Roberto)

1

Lenglet dzisiaj jak dziecko we mgle. Ten Chukwueze jeździ go jak chce

1

Valverde zły :D

1

Roberto piękna piłka :D

0

Tylko jeśli da Cou w środku to tym bardziej Alena nie bedzie grał. Troszkę jedno wyklucza drugie :)

0

Czemu 10 xd?

18

Genialną ma tą cieszynkę :D

4

Tak wszyscy o tym wiedzą, po co w kółko pisać o tym samym?

1

Dobrze, że nie stanął na tej nodze. Tylko przejechał, raczej nic poważnego :)

6

Bartra nogi połamane :D

2

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

23

Cou gra słabo - wychodzi w większości meczów.
Cou gra dobrze - siedzi.
xd

0

Real jest słaby ale Celta jeszcze bardziej. Ten klub zaliczył taki zjazd, że szok.

0

Spalony był chyba :)

0

A łysy klaszcze :D

4

Griezmann, Ronaldo, Neuer, Pogba, Ramos, Modrić

1

Douglas Costa, Messi, Sane, Stegen

1

PSG 6-1 , Bayern 3-0 , Milan 4-0 :D

0

Co xd?
A co w tym niebezpiecznego? Zakrztusi się xd?
Pilka sama w sobie jest niebezpieczna, nie popadajmy w paranoję :D

0

.

0

Brych jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?