Kamillemon
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Turek
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie oni i tak bardzo nam pomagaja teraz:D
0
To bezporednie mecze mamy na luziku z nimi
0
Chlopaki niech ktorys mi powie czy jak real teraz np bd mial taka sama ilosc pkt to licza sie bramki strzelone najpierw czy roznica bramek czy odrazu bezposredni wynik?
0
adamm13
Dobrze wspomniales o tym DI Maria. Tylko wiele sie mowi ze wielkie kluby sie nim interesuja i nie wiadomo w co wierzyc a w co nie. Ale chlopak ma naprawde talent i widzialbym go w barcie. Co do Gourcouffa to pewnie nie pusci go bordeux nigdzie
0
sh@rak
Z tymi sedziami masz racje. Ale oni maja naprawde "trudna" robote. Ciazy na nich presja. Np jak widze ten system ktory wprowadzili niby na probe w lidze europy czyli 2 dodatkowych sedziow kolo bramek. Tylko poki co to nie wiele wnosi a dlaczego? Poniewaz taki dodatkowy sedzia boi sie podejmowac decyzje i brac to na siebie. Nawet gdy widzial reke bo byl lepiej ustawiony on glownego to nigdy jej nie wskaze poniwaz glowny i tak nie widzial. Jedyny mecz taki to widzialem cwiercfinal benfica liverpool w ktorym to drugiego karnego podyktowal po rece przy lini caraghera badajze. I to wlasnie wskazal ten dodatkowy wtedy. Ale dosyc o sedziowaniu.
Co do samej druzyny to myslalem na poczatku ze IBra bd dobrych rozwiazniem. Jak wczesniej pisalem on juz wiele waznycg bramek dla nas strzelik takich jak np GD w tym sezonie pierwsze. Albo mecz z arsenalem w londynie. Ale ewidentnie do naszego stylu nie pasuje. Ogrywac bojana i w zamian za ibre kupic np ville. A co do tego sedziowania jeszcze to sedziowie nie raz popelniaja takie bledy poniewaz gra barcy jest tak szybka ze oni nie wiedza co sie dzieje na boisku :DD
0
Jesli chodzi o seville wygrali ostatnie 2 mecze u siebie w stosunku 3:0 kolejno z tenerife i sportingiem. Ostatni mecz kolejke temu 4:3 przegrali z getafe na wyjezdzie. Dzisiaj graja z athletico u siebie zobaczymy jak poradza sobie dla tle finalisty Ligi Europy
0
Mniejsza z nimi ;] Najwierniejsi zostana zawsze.
0
Co do meczu to bardzo dobrze ze barca dalej gra swoje po porazce w LM. Co do Ibry no to musimy pamietac ze pare bramek nam strzelil waznych. Konkretnie mam na mysli pierwszy mecz z realem:)) W pierwszym meczu z Arsenalem tez zapewnil nam remis. Poprostu to jest inny typ napastnika. W interze grano bardziej na niego a tutaj w barcelonie jest zespol. Nam bardziej wlasnie potrzebny by byl szybki, ruchliwy zawodnik tak jak wczesniej ktos wspomnial.
Ladne zwyciestwo ale jeszcze trzeba seville ograc i powinno byc dobrze :) Vamoss
0
Czy ktorys z tych kanalow jest na cyfrowym polsacie moze?
0
Gra ktos w kingsage ?:D
0
katalonczyk11 To do mnie ?
0
Ale tu niektorzy stekaja ;D Damian2601 juz ci pisalem zeby napisal do wuja google on ci podopowie ;p www.justin.tv lub atdhe.net. Wystarczy poszukac czlowieku a nie stekac tu
0
Damian2601
Nie stekaj tu tylko wuja google podpytaj ;D wszystko na gotowe bys chcial ;p atdhe.net tu sobie np zobacz
0
matt21 - twoje oceny takie srednie ci powiem ;p np "Alves6 ostatni brak mu formy i pomysłu na grę, wybierał najprostrze rozwiązania czyli wrzuty w pole karne tylko żeby one były dokładne" Zle dzisiaj nie gral aktywny byl na boku a pare dosrodkowan groznych ...
0
Ma ktos jakis link dzialajacy ?
0
Mamy juz 0:2 :) pieknie messi
0
Ale zgodze sie z ' Gitarkafcb" messi lepsza forme prezentuje :) Tylko pewnie ze Man zdobylo trofea w tamtym sezonie dlatego zostal wybrny najlepszym:)
0
"Deadcandance" To co napisales to jakas szamotanina jedno drugiemu zaprrzecza :D "nigdy nie osiągnie poziomu Ronaldinho i Kaki a potem "jest lepszy od Messiego, Kaki, Eto i wszystkich innych" pzdr
0
Niech ten transfer dojdzie do skutku pozniej dalej sie pomysli :D ze tak sie wyraze :) wroci Gabriel mamy wschodzacego Piqué doswiadczonego Puyola :) srodek obrony good
0
Wstrzymac z ocena oczywiscie :) sprostowanie
0
"Wallu$"
Z calym szacunkiem ale narazie lepiej sie wstrzymac. To bardzo dobry zawodnik w swym "fachu" ale w u nas pełno genialnych piłkarzy :) Messi błyszczy, eto w imponujacej formie... Jest Xavi :)
0
Jeśli to nie kolejna "tylko" plotka to moze byc ciekawie :) Zgodze sie z "spawn626" ze nie powinno byc problemow z aklimatyzacja. To profesjonalista
0
"W sprawie indywidualnego kontraktu" ;p
0
"Barca12b4" chyba villa i benzema to za duzo nie uwazasz?:) pozniej bd tylu napastkikow i lawe bd grzac ;p a tak przy okazji slyszeliscie plotke "ribery dogadał sie z barcelona" :D