0

Bardzo smutna wiadomość, niech się trzymają.

0

Szkoda że Pep go nie chciał..

0

Może zostać znakomitym obrońą, tylko szkoda ż4 nie gra regularnie..

0

Masz świętą rację, jeśli ktoś patrzy tylko na wyniki to nie jest prawdziwym kibicem!. Visca el Barca!

0

Alves zdecydowanie może odejść.

0

Szkoda że w straconych golach wyglądają to znacznie gorzej..

0

Już wolę Mangele lub Martineza. Mnie David niczym nie zachwyca

0

Messi nigdy się nie zgodzi.

0

Chlie może namieszać na Mundialu

0

Piękny gest widać że dobrze się dpgaadywali na boisku i poza nim. Jeszcze kilka lg temu to była najlepsza para środkowych obrońców w kadrze oraz klubie. Cholernie będę mi go brakować!

0

Pewnie będzie to USA

0

Wielkiobrońca. Dzięki za wszystkie dobre i te złe chwile kapitanie.

0

Trochę szacuku, dzięk nemu Barca wiele osiągneła. Prawdziwa legenda, serce Barcelony!

0

Barca to za wywkie proti.

0

Na pierwszy skład będzie cieżko, ale woę jgo niż 'Tello.

0

Thiago gra coraz lepiej. Wielki talent!

0

Liczy się końcowy wynik pani trenerze.

0

Bilbao, Villarreal, Real Madryt, Atletico - to będą bardzo trudne spotkania, jeśli zagrają tak jak z Txuri-Urdinma nie ma większych szans na mistrzostwo Oczywiście wieże w Barce. VeB!

0

Mam nadzieje że jak będzie zdrowy. bedzie pełnić.funkcję jakąś w klubie.

0

Uwielbiam go, serce Dumy Katalonii! ! Oby został

0

Na pewho podejdą to tego spotkania jak z City. ;)

0

Wystarczy zdominować środek pola, grać wysokim pressingiem a Real się gubi.
Koke jest świetny chętnie bym go zobaczył w bordowo-granatowej koszulce! Natomiast w Cholo widzę genialnego Gusrdiole. Śmieszą mnie komentarze że Real jet faworytem Ligi Mistrzów, dla mnie co najwyżej tylko kandydatem do wzniesienia pucharu na Estádio da Luz w Lizbonie!

0

Pepe idealne pasuję do cyrku, wróżę jemu wspaniałą karierę klauna!

0

/Mi rówmież.

0

Jak dla mnie za słaby do Barcy.

0

Lepiej żeby zagrał Adriano!

1

Zobaczymy co pokaże na muraeie.

0

Ma duży talent, przypomina Davida Silve.

0

Nie ma co się podniecać, czas pokaże.

0

Nie wiem jakim cudem nie gra w kadrze, oby pojechał na mundial!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?