Kamionka
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po zwycięstwie nad Sevillą myślałem, że będzie ogień w kwietniu. Tymczasem zrobił się większy syf niż był a za dwa dni wyjazd do Turynu. Nie wróżę sukcesu.
0
Spore osłabienie, szczególnie w tej części sezonu. Nie mamy teraz zmiennika w linii pomocy, bo Gomes to żadna zmiana, na pewno nie na lepsze...
Będzie miał dużo minut na turnieju w USA żeby wejść z pompą w nowy sezon.
0
Za to wyjazdówki są bardzo ładne ;)
2
Włoska robota heh.
Mam nadzieję, że syf rozegra się na ich podwórku a Barca nie ma z tym nic wspólnego.
19
Całkowita zgoda, naszą obroną było posiadanie, ale to już nie takie proste bez Xaviego, Alvesa i Iniesty na ławie.
15
Po prostu Gomes nie może grać. Chyba wolałbym zobaczyć Alenę w jego miejsce.
1
W połowie pytań jest Gerard Pique, niezły wywiad.
Interpretuj jak chcesz xD
1
Co to za głupota największa na świecie. Uwierzę, że podchodzili do niego indywidualnie i mówili "Masz jaja Geri" , "Ale im powiedziałeś", ale nie owacje od drużyny i sztabu. Redaktor który to pisał ma bujną wyobraźnię.
0
"Czy jest pan w stanie wybaczyć?
Neymarowi być może, jego ojcu – nigdy."
Z tego co pamiętam, firma DIS domagała się więzienia dla Neymara, a nie jego ojca, nawet był o tym artykuł.
Po drugie primo sprawa z 10 bańkami dla Neymara była już rozstrzygnięta i zakończyła się tym, że klub musiał zapłacić 6 milionów euro z tytułu oszustw podatkowych.
Co tu dużo gadać, "kasa misiu kasa", ten transfer od początku śmierdział, klub z ex prezydentem zrobili to, co było konieczne aby ściągnąć perełkę na Camp Nou. Konsekwencje są takie, że mamy najlepszego piłkarza nowego pokolenia i kupę smrodu w sądach oraz rozłam na ekipę Laporty i Rosella.
1
Cały czas ta polityka i komisje, przed El Clasico również jest rozprawa w sondzie na której Leo będzie musiał się stawić...
Takie działania podcinają skrzydła Messiemu i wkurzają kibiców którzy chcą oglądać króla futoblu :/
1
Skoro śp. Tito Vilanova zasługiwał na kredyt zaufania jako asystent Pepa - Unzué też powinien.
Pokazuje się przy linii boiska bardzo często i widać jego zaangażowanie, zawodnicy go szanują i odgrywa ważną rolę w zespole. Nie tak jak jest w Realu Madryt gdzie etat drugiego trenera najczęściej figuruje jako pachołek, bo jest utarte, że trener ma asystenta, a okazuje się że jest to przydupas który nie ma nic do powiedzenia ale jest bo ma fajną wypłatę.
W pigułce - Unzué powinien dostać szansę.
14
Przejście do Barcelony doda mu 23% pewności gry i będzie nieziemski xd
13
Syn odziedziczył klasę po ojcu.
2
Nie jest najgorsza, pasy są pionowe ;)
2
Skład once de gala na ten moment.
12
Kulka Leicester i Realu już w mikrofalówce. Zobaczycie jutro :P
2
Ukształtował się w Monachium jako piłkarz, na pewno świetnie pasowałby u nas z powrotem
Największy minus jest taki, że odszedł za promocyjną cenę 25 mln, a trzeba będzie teraz za niego dać pewnie ze 40. Bayern to ciężki negocjator, za Riberyego w średniej formie i w takim wieku nie zaakceptowali oferty na 60 baniek i prawo do pierowkupu 3 zawodników szkółki.
2
Jeżeli Andres będzie potrafił przekazać wiedzę i swoje umiejętności to wychowa całe pokolenie niesamowitych piłkarzy.
Bo pamiętajcie - można mieć wielką wiedzę, ale trzeba umieć ją przekazać.
9
To jeden z niewielu pomocników, który potrafi "poukładać" wszystko na boisku i regulować tępo gry. Ma podobny profil do Xaviego, to byłby świetny transfer, Marco jest lepszy od Pogby.