20 lipca 2013, 17:42
0
A Roura, co będzie robił ? Aż się łezka w oku kręci na myśl, że Tito odszedł
3 maja 2012, 13:52
Następny sezon będzie nasz :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A Roura, co będzie robił ?
Aż się łezka w oku kręci na myśl, że Tito odszedł
0
Następny sezon będzie nasz :)
0
A Roura, co będzie robił ?
Aż się łezka w oku kręci na myśl, że Tito odszedł
0
Następny sezon będzie nasz :)