O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Barca <3
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3946
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 5

Komentarze

2

Przestańcie płakać, po RSSS pisaliście ze mamy mistrza teraz ze lipa nic nie wygramy. Potrzeba trochę czasu, to jest początek sezonu. Nie ma Messiego fakt trzeba było kiedyś odciąć pępowinę. Może będzie lepiej trochę sezonowych kibiców sobie pójdzie.

3

@krystus48 o innego trenera lepiej

0

Zobacz wszystkie

3

@krystus48 o innego trenera lepiej

2

Przestańcie płakać, po RSSS pisaliście ze mamy mistrza teraz ze lipa nic nie wygramy. Potrzeba trochę czasu, to jest początek sezonu. Nie ma Messiego fakt trzeba było kiedyś odciąć pępowinę. Może będzie lepiej trochę sezonowych kibiców sobie pójdzie.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?