0

Byłem strasznie za tym, żebyśmy zrobili wiele transferów tego lata. Teraz uważam, że nie trzeba. Jak dla mnie powinien zostać wykupiony definitywnie Cancelo i Rashford + ten mityczny napastnik, oby Alvarez i ten Salinas i mamy kadre kompletną. Ewentualnie ten Lukeba, ale to w przypadku odejscia jednego z obrońców, co praktycznie graniczy z cudem.

3

@blakkudium Pamiętam jak był blisko dołączenia do nas ale wybrał Tottenham, ciekawe czy teraz pluje sobie w brode.

0

@Kamil689 Będzie tak samo jak z Pubillem.

0

Ten Salinas to jest dosłownie to samo co Fort, wysoki boczny obronca, który dobrze drybluje i dobrze gra w ofensywie, w defensywie nie koniecznie.

0

Summervile i Balogun jak narazie grają prześwietnie na mundialu.

1

@APTAPT Ja naprzykład lubie bardzo Araujo. Nie chodzi o to, że Yamal jest dobry dlatego nie lubiany, chodzi o to, że ego ma strasznie podbite i widać po prostu, że się wywyższa, ale ma do tego pełne prawo ponieważ jest lepszy przynajmniej w piłke od pozostałych kolegów. Ja osobiście nie lubię takich osób, dlatego nie przepadam za Yamalem i Balde najbardziej. Jakby przyszedł Nico Williams, to by się we trzech trzymali i strasznie byliby oddzieleni od reszty drużyny.

0

Ciekawe czy by dało radę wyjąć jakoś Pubilla z Atletico. Jak nie on to Lukeba, innych opcji na środek obrony w tym momencie nie widze.

1

Odpoczynek jak najdłuższy dobrze mu zrobi, oczywiście straszna wiadomość ale jednak Pressing i ciągłe bieganie daje swoje skutki.

5

Tyle jest klubów a te czuby z Realu się pchają do naszego Barcelońskiego Miami, już coraz mniej ich lubię.

1

Kurna ten Balogun wygląda mega ciekawie.

1

@Hindus Taki Lukeba ma kosztować 40-50mln max, Van de Ven 50-70mln.

3

Chyba logiczne, że jak kupili Van Hecke za 60mln, to za Van de Vena zawołają z 70, nie ma co, lepiej iść po kogoś kto będzie rywalizował z Martinem o skład typu Natan z Betisu, Lukeba, Ndicka czy Hato.

0

@Gaucho Czyli Barca nawet nie planuje transferu nowego środkowego obrońcy?

8

Ja tam mam ogromny szacunek do niego, byłem jednym z niewielu, który uważał, że Roberto powinien zostac w Barcelonie na jeszcze dłużej. Kto wie, może pod Flickiem dostałby świetnej formy.

0

@majkiii Czy nie osiągalne? Nie byłbym tego taki pewien, młody już nie jest, długo tam siedzi, może z 75mln na stół + ewentualnie jakieś dodatki.

1

Ciekaw jestem ile trzeba by było zapłacić Arsenalowi za Gabriela Maghalaesa, 28lat, kontrakt do 2029r, może byłby dla nas osiągalny a sam Brazylijczyk chciałbym zagrać sobie z Raphinhą w słonecznej Barcelonie.

0

Według mnie to powinien iść gdzieś do Portugalii podobnie jak Nico Gonzalez.

2

Vozinha jest fanem barcelony, bierzemy go na trzeciego bramkarza? W sumie to czemu nie?

1

@Messibestplayerintheworld Dokładnie, chociaż boje się, że tutaj się nie odnajdzie, rzadko kiedy Włoch bądź Anglik odnajdują się w Hiszpanii, czas pokaże, zawsze można go będzie sprzedać po sezonie nawet za podobną kwote, za jaką go kupiliśmy.

1

Kurna marzy mi się ten Barcola tutaj, szkoda, że kupiliśmy Gordona, ale nie ma co narzekać, może wypali.

6

@KrwawiaceoczyVEB Bo w Betisie są dobre chłopaki, da się z nimi dogadać i można powiedzieć, że jest to jeden z naszych "zaprzyjaźnionych" klubów z La ligi. Chcą naszych młodziaków i ich ogrywają, biorą od nas odżutków a dodatkowo nie raz sprawili kłopot białym i zabrali im punkty.

2

@AlphaNumeric No Flick już swojego Kimmicha miał to nie dawał mu minut i teraz chłopaczyna niestety odchodzi.

4

Coś niesamowitego.

3

Barcola to tak świetny gracz.. musi latem zmienić klub bo się marnuje w tym Psg, gra świetnie, liczby ma świetne, czego chcieć więcej?

0

Wchodzi mój wymarzony piłkarz do Barcelony.

2

Uwielbiam Barcole, topka, śledze go jeszcze od gry w Lyonie, kwestia czasu a zmieni klub i zagra gdzieś, gdzie będzie grał w wyjściowym składzie.

10

Tak! Lepiej grać czterema gwiazdeczkami niż wystawić Cherkiego i zdominować środek pola! Brawo Deschamps.

0

@Lisek Tak ale dopiero za rok, w tym roku 100mln to minimum.

1

Byłem wielkim fanem dealu Kounde odchodzi Cucu kudłaty przychodzi, ale cóż, nie wiem co zrobimy, wiem, że powinniśmy pozbyć się Kounde jak najszybciej puki jest sporo wart.

1

Senegal ich puknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?