Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byłem strasznie za tym, żebyśmy zrobili wiele transferów tego lata. Teraz uważam, że nie trzeba. Jak dla mnie powinien zostać wykupiony definitywnie Cancelo i Rashford + ten mityczny napastnik, oby Alvarez i ten Salinas i mamy kadre kompletną. Ewentualnie ten Lukeba, ale to w przypadku odejscia jednego z obrońców, co praktycznie graniczy z cudem.
3
@blakkudium Pamiętam jak był blisko dołączenia do nas ale wybrał Tottenham, ciekawe czy teraz pluje sobie w brode.
0
@Kamil689 Będzie tak samo jak z Pubillem.
0
Ten Salinas to jest dosłownie to samo co Fort, wysoki boczny obronca, który dobrze drybluje i dobrze gra w ofensywie, w defensywie nie koniecznie.
0
Summervile i Balogun jak narazie grają prześwietnie na mundialu.
1
@APTAPT Ja naprzykład lubie bardzo Araujo. Nie chodzi o to, że Yamal jest dobry dlatego nie lubiany, chodzi o to, że ego ma strasznie podbite i widać po prostu, że się wywyższa, ale ma do tego pełne prawo ponieważ jest lepszy przynajmniej w piłke od pozostałych kolegów. Ja osobiście nie lubię takich osób, dlatego nie przepadam za Yamalem i Balde najbardziej. Jakby przyszedł Nico Williams, to by się we trzech trzymali i strasznie byliby oddzieleni od reszty drużyny.
0
Ciekawe czy by dało radę wyjąć jakoś Pubilla z Atletico. Jak nie on to Lukeba, innych opcji na środek obrony w tym momencie nie widze.
1
Odpoczynek jak najdłuższy dobrze mu zrobi, oczywiście straszna wiadomość ale jednak Pressing i ciągłe bieganie daje swoje skutki.
5
Tyle jest klubów a te czuby z Realu się pchają do naszego Barcelońskiego Miami, już coraz mniej ich lubię.
1
Kurna ten Balogun wygląda mega ciekawie.
1
@Hindus Taki Lukeba ma kosztować 40-50mln max, Van de Ven 50-70mln.
3
Chyba logiczne, że jak kupili Van Hecke za 60mln, to za Van de Vena zawołają z 70, nie ma co, lepiej iść po kogoś kto będzie rywalizował z Martinem o skład typu Natan z Betisu, Lukeba, Ndicka czy Hato.
0
@Gaucho Czyli Barca nawet nie planuje transferu nowego środkowego obrońcy?
8
Ja tam mam ogromny szacunek do niego, byłem jednym z niewielu, który uważał, że Roberto powinien zostac w Barcelonie na jeszcze dłużej. Kto wie, może pod Flickiem dostałby świetnej formy.
0
@majkiii Czy nie osiągalne? Nie byłbym tego taki pewien, młody już nie jest, długo tam siedzi, może z 75mln na stół + ewentualnie jakieś dodatki.
1
Ciekaw jestem ile trzeba by było zapłacić Arsenalowi za Gabriela Maghalaesa, 28lat, kontrakt do 2029r, może byłby dla nas osiągalny a sam Brazylijczyk chciałbym zagrać sobie z Raphinhą w słonecznej Barcelonie.
0
Według mnie to powinien iść gdzieś do Portugalii podobnie jak Nico Gonzalez.
2
Vozinha jest fanem barcelony, bierzemy go na trzeciego bramkarza? W sumie to czemu nie?
1
@Messibestplayerintheworld Dokładnie, chociaż boje się, że tutaj się nie odnajdzie, rzadko kiedy Włoch bądź Anglik odnajdują się w Hiszpanii, czas pokaże, zawsze można go będzie sprzedać po sezonie nawet za podobną kwote, za jaką go kupiliśmy.
1
Kurna marzy mi się ten Barcola tutaj, szkoda, że kupiliśmy Gordona, ale nie ma co narzekać, może wypali.
6
@KrwawiaceoczyVEB Bo w Betisie są dobre chłopaki, da się z nimi dogadać i można powiedzieć, że jest to jeden z naszych "zaprzyjaźnionych" klubów z La ligi. Chcą naszych młodziaków i ich ogrywają, biorą od nas odżutków a dodatkowo nie raz sprawili kłopot białym i zabrali im punkty.
2
@AlphaNumeric No Flick już swojego Kimmicha miał to nie dawał mu minut i teraz chłopaczyna niestety odchodzi.
4
Coś niesamowitego.
3
Barcola to tak świetny gracz.. musi latem zmienić klub bo się marnuje w tym Psg, gra świetnie, liczby ma świetne, czego chcieć więcej?
0
Wchodzi mój wymarzony piłkarz do Barcelony.
2
Uwielbiam Barcole, topka, śledze go jeszcze od gry w Lyonie, kwestia czasu a zmieni klub i zagra gdzieś, gdzie będzie grał w wyjściowym składzie.
10
Tak! Lepiej grać czterema gwiazdeczkami niż wystawić Cherkiego i zdominować środek pola! Brawo Deschamps.
0
@Lisek Tak ale dopiero za rok, w tym roku 100mln to minimum.
1
Byłem wielkim fanem dealu Kounde odchodzi Cucu kudłaty przychodzi, ale cóż, nie wiem co zrobimy, wiem, że powinniśmy pozbyć się Kounde jak najszybciej puki jest sporo wart.
1
Senegal ich puknie.