KarlRKroenen
Dołączył/a: luty 2018
Wrocław
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTi61415 kostka, przeje..na robota, jeśli nigdy fizycznie nie pracowałeś to po kilku dniach będziesz buty na stojąco wiązał. Jak kostka to i będą krawężniki, jak jesteś słaby fizycznie to Cię wykończą. Jeśli chodzi o tartak to zależy na co by Cię dali, ale też nic ciekawego - trociny w butach pod koszulka i co gorsza czasem i w gaciach.
1
@Andi18 krupnika tylko nie kupuj, bo straszne świństwo.. spoko jest dębowa no ale drogo wyjdzie, to wesele a nie imieniny u cioci. Tak jak przedmówcy mogę polecić stock'a i wódeczkę Sobieski. Dobrze by było jakaś hurtownię ogarnąć bo w marketach może i taniej wychodzi ale niestety czasami można się naciąć.
0
@KamQiXOni nie grali źle w pierwszej połowie, to była taktyka trenera - oszczędzamy siły na drugą połowę, najlepiej na zero z tyłu.
2
Odnośnie Arturo, to się chyba Wichniarkowi gry pojeb.ły.
0
Spoko pomysł. U mnie w pracy też był taki pomysł, ale jak przyszło do konkretów to większość zesrała się w zbroję i nic z tego nie wyszło.
Jaka byłaby nazwa drużyny?
2
Ja je.ie, nasi to przyjmują te piłki jakby mieli nogi z drewna-zero kontroli nad piłką. Długie podania i dośrodkowania to jest jakaś kpina.
Poziom komentatorów, a zwłaszcza Żewłakowa...
1
Jaką on musi mieć psychikę. Człowiek z miasta :D
Roman K. Hahahaha
0
Czy mi się wydaje, czy Dembélé trochę przypakował?
0
Nie można oceniać całej ligi z perspektywy jednego meczu.
10
PZN powinien interweniować w sprawie odgrywania Polskiego hymnu. Bardzo słabo to brzmiało.
0
Witam wszystkich o poranku! Niestety nie było mi dane zobaczyć wczorajszego meczu i tu rodzą się pytania do tych którzy oglądali. Czy gra zespołu była tak dobra jak wynik? Jak zagrał Roberto, Arthur i Coutinho? Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi i życzę dobrego dnia.
0
Podjęcie decyzji przez De Jong'a jest kwestią godzin.
9
Siema, oglądam skoki - chwiała przerwy bo wiatr przeszkadza i pokazują publiczność. Pełno biało-czerwonych flag. Większość z nazwą miejscowości co mi się bardzo nie podoba, bo flaga to flaga - nic na niej nie powinno byc. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
1
Jeżeli to nie ściema z tym transferem do Arsenalu, to Denisek raczej już trawy w La Liga nie powącha.
51
Ty się ciesz, że Cię dupa nie boli ;)
0
Potwierdzenie przelewu zostało wysłane gołębiem pocztowym. Niestety w wyniku niesprzyjających warunków atmosferycznych jakie mamy aktualnie w Polsce (lekkie mrozy, padający deszcz, oraz silny wiatr) gołąb zamelinował się w nieznanym nikomu miejscu.
15
Im nie chodziło o klub, tylko o tereny przyległe do stadionu. Za kilkanaście baniek chcieli wycha żyć tereny warte koło stu baniek. Niestety okazało sie, że te tereny nie należą do klubu. Teraz robią dobrą minę.
8
Ehh... Oni mają czelność krytykować inne kluby za nie przestrzeganie zasad.
1
Na TVP 1 jest normalnie.
0
Z tego co się orientuję to w pociągach mają Wi-Fi, lecz czasami jest lipa z zasięgiem.
0
Rynek pracy warunkuje wybór wykształcenia.
Ale tak szczerze mówiąc z tą drogą zawodową to był z mojej strony żart.
0
Jest, ja ukończyłem zawodówkę melioracyjną. Następnie 3 lata zaocznie technikum pszczelarskie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Paulaner, Bitburger, Helles, tylko nie pamiętam jak to cenowo wychodzi. Wydaje mi sie, że coś koło dyszki.
0
Nie wiem czy warto, ale mogę opowiedzieć pewna historię , którą usłyszałem od znajomego. Podczas klasowego wyjazdu na narty jeden z ziomków zrobił pizzę albo zapiekanki (nie pamiętam dokładnie) z grzybkami i jakoś się niefortunnie trafiło, że ich wychowawca zjadł sobie kawałeczek. Skutkiem czego była jazda na nartach w pełnym narciarskim rynsztunku ale na łóżku w pokoju.
0
"Karem"
0
Hostal Fina, byłem w tym roku. Spoko miejsce, zawsze czysto i spokój, choć nieopodal La Rambli. Może trochę daleko od Camp Nou, ale w Barcelonie jest spoko komunikacja miejska. Ewentualnie popatrz na Trivago.