Karlik08
Dołączył/a: luty 2013
Kozłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chyba KREAUTURUJE grę xD
0
No niestety mój niemiecki jest słaby
1
Aha takie buty.
0
Jeśli pracujesz na czarno, to dlaczego nie zarejestrujesz się w UP żeby mieć ubezpieczenie?
0
Im dłużej tym lepiej. A praca jakąś magazynowa, ewentualnie produkcja bo mam uprawnienia na wozek widlowy
0
Kochani Cules.
Szukam pracy w Niemczech. Polecacie jakieś agencje, miejsca gdzie można być pewnym pracy i wypłacalności.
0
Benzyna ajajajaj blisko...
0
Zrób skład na futheadzie
0
Nie bardzo ten link działa :D
0
Zostaw. Za jakiś czas cena za tą kartę podskoczy. A musi być ta formacja?
0
Pierwsze co bym zrobił to wywalił Turana, na jego miejsce Kante. Zamienić Kante z Casemiro. Potem wywalilbym Carrasco i Correa'e i dałbym Martiala na LW i na napad Ben Yeddera.
0
Wal śmiało.
0
Fajnie tam się bawią xD
1
Jeśli chodzi o godziny to ok. Czasami za dużo. Mój rekord to było 67 godzin w tygodniu. Co dało ok 550 euro na tydzien
2
Jeśli chodzi o wyplacalnosc to Flexspecialisten jest ok, ale reszta to dramat:
- Koordynatorzy to banda debili
- raz wieczorem zadzwoniłem do koordynatora że jestem chory, ten powiedział ok spoko. Rano do mnie dzwoni i się mnie pyta czemu zgłaszam chorobę jak jestem pijany xD. Myślałem że gnoja zatłuke. Ja jestem chory a on mi wmawia że pijany jestem. Kazał mi iść do roboty i poszedłem. Od razu poszedłem do szefa i powiedziałem mu że jestem chory gorączka itp (z resztą i tak po mnie było widać że chory jestem) i natychmiast odesłał mnie do domu. Koordynator miał przerąbane potem xD.
Poza tą sytuacją to nie miałem z nimi problemów bo starałem się nie wchodzić z flexem w konflikty ale niektórzy to mieli ostre jazdy
- kary finansowe z kosmosu za Bóg wie co: np. Kobieta dostała mandat za szybką jazdę autem, a ona w ogóle prawka nie miała i nie jeździła xD
- ktoś się do domku wprowadzał nowy i dostawał karę za to że syf jest, a on dopiero co się wprowadził.
- jeśli chodzi o samą pracę to trzeba było się natyrac jak wół. Układało się skrzynki lub kartony na palecie, skrzynki czasem po 25 kg, zazwyczaj tak po 15-20kg, palety wysokie (ktoś kto ma do 175cm ledwo potrafił wrzucić karton na paletę) tempo bardzo szybkie a ciągle cię poganial taki Marek (pozdrawiam gnoja). Z biegiem czasu gdy widzieli że dajesz radę to dawali cię na wozek widlowy. Robota lżejsza ale wtedy to psychika siadała i wtedy dałem sobie spokój z tą robota...
1
Ja pracowałem w Holandii prawie 2 lata, w Venlo. Z moich doświadczeń to omijaj takie agencje jak: Verbeck, Flexipool, Flexspecialisten, Wiertz, Jupiter. Ja pracowałem w Flexspecialisten i sam nie wiem jakim cudem wytrzymałem tam prawie 2 lata.
0
Jak ktoś chce grand tour z napisami to piszcie na priv dam link.
PS. 4 odcinek to płacz ze śmiechu xD
Edit. LinekPark dał już link :)
1
Ło panie. Fantastyczna bramka.
4
A idzta wy mnie. Ja tam wolę rownej grubości paski. Czyli klasyke
2
I Kucharczyka zamiast Messiego
0
Pierdu pierdu będzie wiosna.
2
Ja jestem całkowicie za legalizacją. Pracowałem w Holandii prawie dwa lata i zawsze na weekend spalałem jednego jointa. Nic tak nie relaksowało mnie jak zapalenie maryski. Cały stres że mnie schodził, a i u innych nie zauważyłem nigdy agresywnych zachowań. Mówienie że marihuana uzależnia jest szkodliwa i inne dyrdymały to dla mnie żadne argumenty. Alkohol też uzależnia, jest sprawcą wielu wypadków, przemocy w rodzinach. Wiadomo jak się zapali nie wolno wsiadać za kółko po tak samo stwarza się zagrożenie dla siebie i innych. Ale jak się człowiek skopci to gastro się włącza, śmiechawka, ewentualnie idzie się spać.
0
Jasne ze prostota jest piękna, jak to mawiał Steve Jobs, ale to jest zdecydowana przesada. Mogli uprościć dotychczasowy herb, albo najlepiej w ogóle go nie tykac, a nie stworzyć takie cos.
0
Takie wrażenie to chyba każdy odnosi, z podkreśleniem NA REAL.
0
A no szkoda. Co prawda wolałbym i tak duet Orłowski- Wolski, ale ci też są spoko. Potrafią ciekawie komentować, a co najważniejsze wkładają w to dużo emocji, dzięki czemu miło się tego słucha. Bo te pitu pitu Mirosławskiego to dno i wodorosty. Dobrze że chociaż Ćwiąkała całkiem spoko komentuje.
1
Nic miłego dostać z takiej repety. Szczególnie jak się tego nie spodziewasz
0
Magda Gessler może potrzebna :)
24
I to są komentatorzy na poziomie, a nie to badziewie pod nazwiskiem Mirosławski.
1
Przegrana ManCity i remis ManUtd też na plus
12
Przegrana ManCity: Zaliczone
Strata punktów ManUtd:. Zaliczone
Wygrana Stocha: Zaliczone
Przegrana Realu: Zaliczone
Bonus: swojak Ramosa.
Piękny dzień ;)