Karol04
Dołączył/a: luty 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byłbym bardzo zadowolony, jeśli Pep desygnowałby do gry taki skład. Ponadto mam nadzieję, że Barca rzuci się na tych, użyję tego słowa odnosząc się do ostatniego spotkania "farciarzy". 2:0 dla naszych :)
0
Co tu dużo mówić, Barca zrobi to samo co z Arsenalem w 1/8 finału rok temu na Camp Nou.
0
Przewiduję sklad: Valdes - Dani Alves, Pique, Puyol, Mascherano - Xavi, Busquets, Iniesta, Messi, Alexis, Pedro/Cesc - mam dylemat pomiędzy tymi dwoma ;) VeB!
0
Zacząłem kibicować Barcie bodajże w okresie wakacji 2010r. Co raz to częściej oglądałem ich mecze, śledziłem poczynania, itd. Teraz codziennie sprawdzam co nowego u nich, zawsze oglądam ich mecze. Cały czas dowiaduję się nowych rzeczy na temat tego wspaniałego klubu.
Z każdego sezonu, miesiąca, tygodnia, dnia, meczu można wyciągnąć wnioski. Mógłbym się rozpisywać czego ja się to nie dopatruję, ale po co, sami, mam nadzieję, wyciągacie je również. Pozwolę sobie zacytować słowa Xaviego (m.in jeśli chodzi o dokładność tych słów) ,,Mamy najpotężniejszą broń na świecie. GRAMY W PIŁKĘ". Tak, tak - Barcelona chyba jedyna w świecie gra w piłkę, bo gra w nożną to gra ZESPOŁOWA, a co za tym idzie polega na podawaniu do kolegów z drużyny. To, żę BARCA to najlepszy klub na świecie posłużyć może nam przykład posiadania piłki - Blaugrana ma zawszę przewagę oraz to, że rywale ze strachu zamykają się w swojej połowie, bądź tylko szesnastce,
Do czego ja zmierzam? A nóż do tego, żeby przypomnieć Wam, że jeśli się kibicuje klubowi, to się mu kibicuje - na dobre i na złe. Dlatego proszę zastanowić się nad wypisywaniem tekstów typu: ,,Barca przegrała 2 mecze, już się nie podniesie, Chelsea wygra", ,,Co też robi ten Guardiola", "Pique posprzeczał się z Pepem".
Być może moja wypowiedź wyda się Wam bez sensu, ale nie mogę zrozumieć kibiców, ze stażem większym od mojego, jak można zwątpić w Barcę? No jak??? Zastanówcie się. Kibic musi być dumny po zwycięstwie i wierny po porażce!
,,Zawodnicy,
Kibice,
Razem jesteśmy silni,
Przez te wszystkie lata pełne wysiłku i poświęceń,
Strzeliliśmy wiele goli,
I pokazaliśmy, i pokazaliśmy,
Że jesteśmy niezwyciężeni."
VeB!
0
Nie wiem jak Wy, ale ja wierzę w Barcę choćby nie wiem co. Co sobie CFC myśli, że przyjadą na Camp Nou i jak gdyby nigdy nic bez walki przejdą do finału. Mecz będzie na CAMP NOU więc większość kibiców barcelońskich. Katalończycy ani razu nie przegrali w tym sezonie na swoim stadionie. Myślę, że skoro Chelsea zdołała ledwo co strzelić gola u siebie przeciw bardzo dobrej grającej Barcy, to Blaugrana u siebie pokaże dlaczego to oni triumfowali w Lidze MIstrzów w ubiegłym roku. B A R C A 4 EVER
0
Bardzo dobry skład jak na mecz na Stamford Bridge. Adriano będzie zasuwał po bokach z Alvesem. Xavi i środek zrobią swoje wraz z Cesciem. Alexis sami wiecie jaki harpagan :) a Messi - to Messi, nie trzeba o nim pisać co ma chęć zrobić :) VAMOS BARCA ! NAPRZÓD - DO ZWYCIĘSTWA !
0
Od wczorajszego dnia moje emocje rosną, czekam w końcu na kulminację tego napięcia. Myśląc o meczu ciary mnie przechodzą wiedząc, co dziś będzie się dziać na Camp Nou :) Jestem niemal przekonany, że Barca wygra dzisiejszy mecz, a dlaczego - łatwa odpowiedź - wystarczy sięgnąć pamięcią :) Barca to Z E S P Ó Ł.
0
3:0 obstawiam. Dlaczego pewnie zapytalibyście... Otóż dlatego, że mecz odbędzie się na Camp Nou. A na Camp Nou zasiądzie ponad 90 000 kibiców Blaugrany. Barca będzie zmotywowana, że gra u siebie - przed własną widownią. W razie posiadania piłki przez Mediolańczyków, ci nie będą wstanie utrzymać posiadania myślę, że dłużej niż minutę. Nie wytrzymają presji ponad 90 000 gwizdów skierowanym ku nim. Natomiast nasi będą cały czas motywowani przez swoich cules :) Dodatkowo murawa El Nou Estadi del Futbol Club Barcelona będzie perfekcyjnie, o ile nie doskonale przygotowana :)
Chciałem obstawić 3:1, ale uważam, że obrona Barcy zrobi dziś swoje - nie zapominając o bramkarzu ;)
0
osobiście uważam, że jest to optymalny skład - obstawiam więc optymistycznie 3:0 dla Katalończyków :)
0
myślę, że jest to optymalny skład jak dla takiego meczu :)
0
Gdyby, gdyby, gdyby,... możnaby tak gdybać, ale prawda jest jedna: Barcelona i tak jest najlepsza na świecie! VAMOS BARCA !!!
0
Myślę, że będą walczyć do końca! Przecież to BARCA ! A My, skoro jesteśmy kibicami najlepszej drużyny świata, ufajjmy jej, niezależnie od sytuacji, w której drużyna się znajduije! NAPRZÓD BARCO ! - DO ZWYCIĘSTWA