0

@Kazragore Nie masz tego samego co w Usa. Prosta różnica, USA ma stany, UE to państwa i nie istnieje coś takiego jak rząd federalny. No ale jest to właśnie spora różnica czego nie można powiedzieć o UE. Podobieństwa są, ale różnice jeszcze bardziej.

Taki jest zamysł UE i to jest uważam jedyna słuszna droga na utrzymanie pokoju, podzielona europa nikomu nie służy.

0

@Kgorecki2500 Nie wiem, dzięki doktorowi z chęcią słuchałem wykładów o filozofii oraz o tym jak powstała nauka (bo wszystko zaczęło się właśnie od filozofii) I było to bardzo było przyjemne.

2

@JohnKennedy Karanie posłów za łamanie obietnic wyborczych.

0

@Kgorecki2500 Jezu jak można mówić że filozofia jest nudna. Chyba najlepszy przedmiot jaki do tej pory miałem na uczelni.

0

@Kazragore Choćby Strefa bez granic, wspólny porządek prawny, wspólna waluta oraz to, że unia jest demokratyczna . Zawsze w historii nacje opierały się na relacjach albo na podbojach, tymczasem unia jest wyjątkowym sojuszem pod tym względem.

0

@Kazragore No I co w związku z tym? Poza tym akurat takiego sojuszu jak UE nie było nigdy w historii świata.

0

@Kazragore Bredzisz jak potłuczony. Ludzie od zarania dziejów podpisywali umowy, szli w porozumienia, no i ludzie to są istoty stadne. Co tej Wielkiej Brytanii przyniósł Brexit? W zasadzie tylko straty i większość ludzi żałuję , że odeszła z Unii, bo stracili kluczowego partnera głównie w handlu i rynku pracy.

Te oszołomy z chęcią by opuścili UE żeby zaprowadzić dyktaturę ala Białoruś czy Rosja co można przeczytać w programie Konfy co by zrobili z władzą sądowniczą oraz władzą premiera.

0

@tbas Efekt słabych liberalnych rządów czego przykładem jest obecna władza w Polsce. Nawet na codzień nie spotykam się z jakimiś przeciwnikami UE, ale bardziej krajowej władzy.

0

@pride1899 No ja wiem? Robbie I Miguel Od początku do końca zywili do siebie niechęć i tak samo Sam oraz Tori czy nasi główni bohaterowie i było to naprawdę umiejętnie rozpisane . Kłótnie to raczej były pomniejsze scenariusze jak Hawka czy Dimitryiego, jednakże losy Kreesea, Silvera(fantastyczny villain) to jest przykład dla każdego producenta jak się rozpisuje czarne charaktery.

Ja się nie czułem, wręcz przeciwnie, każdy odcinek był lepszy od poprzedniego i chciało się oglądać więcej.

1

@BORO_12 A to przepraszam.

0

@kubix05 Ciepłą wódkę.

0

@pride1899 Oglądałeś? Bo ja oglądałem wszystkie 6 sezonów i jest to serial idealnie zwieńczony od początku do końca, no i nie, nie dzieje się to samo.

14

@BORO_12 Na środkowego nadmiar? No podatny na urazy Araujo (Dunczyk Tez w sumie) cubarsi I Inigo. Kurcze niesamowicie bogata ta środkowa linia obrony.

0

@ProMILs Razemki już mają duże poparcie wśród młodzieży, wybory uważam że to pokażą.

1

@don'T.R.I.P.e Bardzo dobrze w sumie. Tak się robi seriale, a nie ciągnie się w nieskończoność jak na przykład Dom z papieru czy fatalny 3 sezon squid game.

Cobra kai, breaking bad, bts to są przykłady jak się robi serial idealny.

0

@maroon Tak przedstawił, że trzyma się usilnie stołka.

3

@Damiain Nigdy nie zrozumiem fenomenu tych kukizow, holowni. Niby to są alternatywne opcje, a okazuje się że niczego nowego nie oferują i ba, robią to samo co poprzednicy, a nawet i gorzej. Hasełka oparte na tym, że nie będziemy ani za jednymi, ani za drugimi podczas gdy usilnie trzymaja się stolkow nic im nie daje, no i poglądowo wcale się nie różnią od swoich przeciwników i tak naprawdę te opcje nigdy niczego nie oferują, bo jakie oni mają idee?

0

@tbas Napisałem, że to sparing, więc różnie bywa, ale podobał mi się anglik po prostu.

1

@Kgorecki2500 A może tam zaskoczy i będzie lepszym piłkarzem? Nie ma co się naśmiewać z niego tylko kibicować.

0

Rashford od 1 minuty wygląda na takiego co pasuje do Barcelony. Wie kiedy ruszyć do akcji, potrafi w dobrym momencie posłać podanie i nie pamiętam kiedy widziałem go tak naładowanego, no i gaz to Anglik ma.

Wiadomo, jest to sparing, ale Rash wygląda obiecująco.

0

Jak gra Joan Garcia?

0

Paragraf za wrzucanie linku jest więc nie dziwcie się banami i tutaj już żaden regulamin strony nie ma nic do gadania, bo rozchodzi się o prawa autorskie.

0

@Derean Marketing w jego przypadku oraz dobry agent robi swoje.

0

Joao Felix będzie grać w Al Nassr. Klub zapłaci ok 50 mln euro za zawodnika.

Akurat jego poziom, a za takie pieniądze to tylko brać.

0

@draxidox Pralka na którą nie narzekałem to była Whirlpool, chyba jej czas życia był najdłuższy, z resztą już nie było tak kolorowo.

0

@Luciano99 Ale po co zmiennik Balde? Martin w tej roli się sprawdza, poza tym Grimaldo nie może być zmiennikiem.

0

@mindbender84 Ruspublika to rzeczywiście super źródło.

3

@BorzyKrzys W domu wszyscy zdrowi?

1

@partymaker Jest legenda Barcy, nie możesz tego negować. Żaden bramkarz w XXI nie był na jego poziomie w Barcy.

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?