0

rakitic piach busi podobnie chyba czeka nas lanie od eibaru

0

Nastepny defensywny gracz bedziemy grac 4-4-2 w pomocy vidal busi rakieta i vidal robi wrazenie co choc wiem ze to zwykle ploty

8

Za dwa lata bedzie nastepnym 30+ barca to jakis dom spokojnej starosci

1

W dwie osoby nie da sie niczego rozmontowac

1

No to beda obaj z messim wracac do pomocy zeby rozgrywac z przodu suarez kopiacy sie po czole w wieku 33 lat a nasza pomoc to takie drewna nie moge patrzec na rakiticia a arthur wymienia 100 podan w meczu do tylu tak samo rakieta i busi zero kreatywnosci

0

Moim zdaniem zagra denis ograny jest nie wiem po co powołany na taki mecz nie pamiętam kiedy gral

1

Psg dawalo 90 baniek

0

Valdek nie umie wygrac z tthletic ktory prowadzil tyle lat parodia

0

Valverde totuje w takim meczu pique gra messi na lawce

0

Co mecz wkurza mnie ten suarez dembele bardzo aktywny probowal kiwal mieszal w koncu mu sie udalo

7

Dembele jest mlody jeszcze ja tez uwazam ze bedzie z niego crack na miare neymara a ney cienko dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?