1

Skoro Barca jest dla Leo najważniejszą to sam powinien wyjść z taką inicjatywą tak jak to zrobił kiedyś John Terry i Lampard z Chelsea jak są kłopoty finansowe to trzeba pomóc ale widać Leo tego nie rozumie Kasa najwazniejsza

3

Przykre że wszyscy patrzą na Leo on już swoje pograł trza oczekiwać od młodych a Leo na ławkę taka kolej rzeczy młodszy nie bedzie

0

@tristan87 karne są przeważnie dla tych co atakują tyle w temacie

0

Tak gra uzależniona od dziadka Messiego gratulacje

0

@monsterrize trochę fizyki popatrz w którą stronę kierował się Ramos a w którą był ciągnięty i dlaczego upadł rusz mózgiem

4

Klub nie ma kasy ale dla Leo 100 baniek się znajdzie ależ on kocha ten klub a raczej jego kasę

0

Jeżeli piłkarz rządzi klubem to jest coś nie tak wszystko pod Messiego nawet transfery z tym będzie grał z tym nie to było chore

0

@RKS1979 trzeba kogos zkto jajami kto nie bedzie sie bal gwiazd od skladu odstawic bo poki trener nie bedzie mial nic do gatki to lipa patrz co robi zidane i lampard odpowiedni ludzie ktorych szanuja pilkarze

0

Klub za pieniadze a przeciez pieniazki nie graja:)

37

Tu zaden trener nie pomoze trzeba polowe skladu zmienic

4

@barteq moze kazal im teraz wiecej biegac a oni:co ty mi tu bedziesz pier....l :)tak to wyglad

5

Mysle ze te swiete krowy robia co chca tu zaden trener nie pomoze trzeba rewolucji pilkarzy

0

Tak bo bez Messiego la liga by upadla nie tacy byli

0

@Janiama popieram najlepiej komentowali w canal+ a polsat to dno jeszcze trzeba bylo za to doplacic

0

0 celnych strzalow na bramke smiech na sali

0

@KamQiX krol jest w Angli i Hiszpania a nie na boisku to tylko pilkarz

0

@KamQiX co ty za bzdury piszesz tylko leo i leo rozejrzyj sie i docen tez innych

0

@NeroTFP dobrze gadasz ale to wiesz dzieci zawsze beda zaslepieni jednym i nie pogadasz inni sie nie licza

6

Fati za ten usmieszek powinien jeszcze czerwona dostac mlody a juz pajacuje

0

Kasa sie zgadza to czemu ma zle gadac

1

Jak wy kibice mozecie chciec jego powrotu ney to zwykly sprzedawczyk ,wszyscy go nienawidzili za to w jakim stylu odchodzil a teraz Ney wroc zalosne

2

Niech mu pensje obniza to zobacza gdzie leo ma barce

2

Messi to problem moze i jest dobry ale za taka kase rujnuje klub ile za ta kase mozna kupic mlodych zawodnikow.

1

@Harnas2 mysle ze lm bedzie kompromitacja

1

Dobry mecz terstegena

3

Zaden trener nic nie zmieni trzeba polowe skladu wymienic i tyle bo te dziadki juz fizycznie nie daja rady

2

Ja jestem pod wrazeniem tego co robi Lampard z Chelsea juz 7debiutantow z szkolki chelsea gra w podstawowym skladzie i graja super az uciecha patrzec na ich walke na boisku i to jest wlasciwa droga dla Fcb

0

Mlodziez nigdy nie dostanie szansy bo dziadki musza grac wiec mlodych sprzedac jak tak dalej pojdzie to za rok dwa bedzie dolna czesc tabeli

1

Super tylko to real zdobyl 3x lm

1

Przeciez pieniadze nie graja gdzie sa ci ze szkolek przywiazani do klubu?to jest zlepek gwiazd typu albo kasa albo spadam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?