0

@Hawatkhar a co do ZP Roberta zakładając, że Barca wygrywa LM a Polak jest w niej najlepszym strzelcem, dokładając po bramce w półfinale i finale + Pichiczi to nie jest jakies mission impossible:D

0

@Hawatkhar sprawdziłem 20 ostatnich bramek Lewandowskiego. Brazylijczyk asystował tylko przy jednym golu. Trochę kiepsko.

1

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Talentów jest od groma tylko kto ma to prowadzić? Po za pierwszą ligą to już nie ma pieniędzy w seniorach a gdzie tu nakład na młodzież. Na zachodzie jest to rozwinięte, gdy ktoś ma talent i należy do szkółki jest prowadzony krok po kroku. Przecież jak jakiś młodzik trafi do drużyny Championship, Secunda Division czy Serie B to nie martwi się o przyszłość i poświęca się 100% piłce bo tam w 2 czy 3 lidze można żyć z tego na spokojnie a jak nie wypali to jakiś kontrakt na wschodzie a u nas większość bez znajomości to przepada.

0

@szyper ja to samo. I żałuję, że miałem go przyjemność na żywo tylko raz zobaczyć na Allianz (akurat bez gola w meczu z Leverkusen).

4

@MagdJanko racja. Widać gołym okiem, że Raphinhi bardzo zależy na złotej piłce choćby po tym, że po wejściu Torresa bardzo chętnie posyła mu podania gdzie Polak takich piłek nie dostaje.Pewnie dlatego, że Brazylijczyk chce wykluczyć Roberta z walki o statuetkę. Wczoraj chyba minute po wejściu Rekina, Brazol podał mu długa piłe z połowy i te gesty zadowolenia między nimi po zakończeniu akcji. Tego nie widzimy pomiędzy Lewym a Raphinhią.

8

@Patry10 fizycznie odstaje? Pokaż mi 9-wiatke w topowych ligach która pracuje tak jak Polak. Ogladalem ostatnio Halanda czy Martineza. Norweg to człapak a Lautaro w tak intensywnym meczu jak wczoraj opadlby w 70minicie.

1

@Kasy nie będzie żadnego transferu 9-wiatki w te lato. Ferran będzie tym zawodnikiem do rotacji-on nie nadaje się na gracza pierwszego składu.

0

@bartulek98 Podejrzewam, że Ferran będzie następca Roberta. Klub jakiś transferów na tą pozycję nie zrobi. A jeśli on nie wypali bo tak będzie to pewnie przesuną Raphinie na 9 a na skrzydło trafi ten oczekiwany Nico.

26

Zobaczcie sobie powtórke przy pierwszym golu Ferrana jak Lewy przepycha obrońcę w stronę bramki żeby przesunąć linie spalonego. Sigma!

13

Sprawiłem sobie weekendowy seans meczowy sporo ich obejrzałem i to jak wygląda zaangażowanie Lewego, częstotliwość w porównaniu do Halanda czy Kane to niebo a ziemia i to z takim peselem. Legenda.

10

Barcelona pół rezerwowym składem rozniosła Villareal na ich stadionem a Ci jak zwykle przepychają te mecze. Niech oni już odpadają z walki o tą ligę

0

@Fermin akurat 11nastki pod ladę walone jak trzeba a nie jak psity.

2

@maximo oby ta przerwa na kadrę była zbawienna na Polaka właśnie.

2

Jeśli nie chcieli dać Brazylijczykowi to Balde bardziej zasługiwał od Pedriego.

8

Powtórka z rozrywki z meczu w Lizbonie. Schodzi Robert i posiadanie Benfiki diamentalnie rośnie. Torres nie potrafi poruszać się bez piłki. Otaczany przez obronę gości, ciągnie ich za sobą do pomocy przez co Barca traci piłkę, nie mówiąc już o długich wznowieniach Wojtka, Hiszpan nic nie zbierze.

0

Yamala niech zmienia. Nie wiem na co czeka.

0

@filipo2002 strzeli coś ;)

1

Mi się wydaje, że Lewemu dochodzi presja co raz mniejszego braku akceptacji kolegów zwłaszcza tych z przodu dlatego widać u niego spadek pewności.Częste machanie łapami, kręcenia gałami itd to widać wśród Olmo,Raphinhi ostatnio Yamala. Ale to wina po części też Polaka bo czasami mógłby głowę skierować w bok i obsłużyć podaniem kolegów w dogodnej sytuacji.

0

@filipo2002 wsadził ?

0

@Kymo Bo Salah nie kiksuje... To taki typ zawodnika,że wali bramy z trudnych sytuacji a z prostych często chybi.

1

W klubie zamiast szukać następny Roberta to powinni Brazylijczyka przesunąć na 9 i szukać nowego skrzydłowego.

1

Nike zaciera rączki po tym zoomie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ferdas_rawa dyktują warunki jak będą kontynuować taka grę przez cały mecz to mogą wysoko wygrać gdy rywal się otworzy bardziej

2

Yamalinho piekna brameczka

0

@filipo2002 zaraz dwie wsadzi i ci głupio będzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tam przesadzili z podlewaniem murawy czy tam padało wcześniej? Ledwo ta piłki chodzi po murawie i widać nawet jak się woda za piłką ciągnie w tv.

0

@Barcatroll jeśli klub rozpatruje opcje Ter Stegen/Szczęsny to taki wariant może działać spokojnie z 3 sezony jeszcze patrząc na ich wiek. Także inwestowanie w jakiegoś młodego GK w tej chwili bez sensu.

3

Ten jego przedłużony epizod podstawowego bramkarza był celowo robiony nie dlatego że był w lepszej dyspozycji od jeszcze zardzewiałego Wojtka tylko pod to żeby więcej zyskać przy jego sprzedaży. Wydaje mi się, że taki był i jest ich plan aby spieniężyć go w lato zwłaszcza, że to wychowanek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?