0

Jeśli Barca ma się opierać na aktorstwie to ja nie chce takiej Barcy

0

Cesc przewrócił się jak dziewczynka przejechana przez autobus :|

0

@sojerrrr to samo mi przyszło na myśl :) /m\

0

Jestem kibicem i AFC i FCB i bardzo żałuje, że Song odszedł, bo przez to Arsenal traci już praktycznie szanse na tytuł, o ile nie zrobi poważnych transferów ;( Arsenal jest naprawde pokrzywdzonym klubem, gdyby nie odeszli ci piłkarze, którzy chcieli tytułów i zostali na kolejne sezony w końcu mielbysmy team z prawdziwymi aspiracjami na mistrzostwo, ale nikogo to nie obchodzi i wyklina się nas dlatego że jesteśmy źli z powodu odchodzenia od nas naszych gwiad i ulubieńców. Porównanie dla Cule (którym także jestem) odejście Cesc'a było jakby odejście Xavi'ego, odejście Na$riego było jakby odejście Andresa, odejście Robina było jakby odejście Leo, a odejście Alexa było jakby odejście Sergio, ale Sergio 10 razy ważniejszego w klubie. Nie zrozumcie mój komentarz źle, bo nie ma tego na celu, spróbujcie postawić się w mojej sytuacji. Pozdrawia was kibic Kanonierów i Barcy. GGG, VEB

0

@erpefcb Takimi słowami robisz z kibiców FCB durnie... Trzeba być obiektywny... Pepe miał świetny sezon, widziałeś go na Euro? Grał bardzo dobrze i zasługuje na miejsce tam. Nie ważne kamu kibicjujesz czy FCB czy RM trzeba byc sprawiedliwym. Ja osobiście uważam, że nagroda należy się Ronaldo, bo wydaje mi się, że był lepszy od Leo. Oczywiście ja bardziej lubię Leo, a za Ronaldo nie przepadam, ale trzeba mieć honor i być sprawiedliwym.

0

KTO TAK MINUSUJE!?

0

Przyjaciele!
Rozumiem ludzi którzy mówią, że Martinez jest potrzebny bo Puyi już nie daje rady tyle grać. Ale nasz kochany Mascherano gra świetnie na stoperze i to On powinien grać w pierwszym składzie. Ale potrzeba zmiennika, no i właśnie. Zmiennikem może być Serce Barcy, a więc Carles. Kontuzji w zespole na pozycji stopera jest dużo więc Puyol zagra i tak ok 60% meczy. A jeśli (nie daj Boże) i tak stoperów będzie za mało to wtedy trzeba dać sznase Fontasowi który MUSI się w końcu rozwijać i Bartre. Moje zdanie jest takie - mamy pełną kadre i młodych zdolnych zawodników, lepiej przeznaczyć te 40 mln euro na spłate długu, albo jeszcze lepiej - przeznaczyć to na pomoc dzieciom w Afryce.

0

Ja osobiście wole Sergi'ego

0

Jestem kibicem AFC i FCB, uwielbiam Arsene i jego filozofie, ona według mnie jest świetna. Zrozumcie go, on z Cesc'a i Na$riego uczynił gwiazdy, a potem je stracił :( Go Go Gunners $ Visca El Barca

0

Ja bym z nimi wygrał :)

0

Mnie stroje z tego sezonu się bardzo podobają i te też nie są takie złe :) Nie ważne w czym się gra tylko jak się gra :)

0

Jestem za! Po co kupować napastnika jak możemy mieć Bojana? Dajmy mu szanse, kiedyś ją dostać i był to dobry sezon!

0

Nie widziałbym w składze żadnego nowego napastnika :/ Po wyleczeniu kontuzji Villi myśle, że nasza kadra napastników będzie pełna

0

Ja bym nie popierał transfery Silvy, wolałbym żebyśmy wprowadzali młodzież! Thiago, Cuenca, Montoya i Tello dostali szanse i grają świetnie, Bartra też ją powinien dostać! A Fontas w przyszłym sezonie powinien zagrać już pare meczy w pierwszym. Ma tyle lat co Alba, a nie dostaje za dużo szans, dajmy mu się rozwijać!!!

0

Jestem bardzo zadowolony z jego osoby :) Barcelonie przyda się troche taktyki! Przecież sukcesy to nie tylko zasługa Pepa tylko całego sztabu, więc Tito też tam dokładał swoje 2 grosze, więc możemy sądzić, że świetnie sprawdzi się w roli trenera :)

0

Nie cieszcie się narazie... Real to nie beniaminek, napewno postara zochawać zimną głowe. 4 pkt. to jest cały czas przewaga i trzeba ją respektować. Jeśli Real zremisuje/przegra (co nie jest takie znowu pewne) to na CN będzie spotkanie/dreszczowiec :) No trudno, trzymam kciuki! VeB!!! :D

0

@seczekziel
Na necie oglądaj. Polecam strony meczyki.pl i meczenazywo.pl

0

To jest skład w teorii, na boisku może to wyglądać inaczej. Na grafice widać jakoby Leo grał na skrzydle, co jak wiem jest niemożliwe ;/ Oby Barca dziś wygrała VeB!

0

Także chciałbym zobaczyć Dziś Afellaya :D Bardzo go lubię :) Niestety prawie napewno nie zagra w pierwszym składzie :( Szkoda ryzykować

0

@barca cule
Iniesta jest bardzo zmęczony, po jego ostatnich świetnych występach

0

Nie lubie takich trochę zabaw Pepa... Szanuje go, uważam, że jest jednym z najlepszych, jeżeli nie najlepszym trenerem na świecie, ale myśle że ten skład choć jak zwykle mocny to możemy się nim męczyc z Athletic :( Cesc odpoczywał ostatnio więc powinien zagrać, musie się odblokować - strzelić bramkę w końcu! :) Już pare razy bawiliśmy się składem np. z Ossasuną, a wiemy jak się to skończyło :/ No nic, Pep tu rządi :D VeB!!!

0

I to jest piękne! Rywal nie jest wrogiem! Czym by był football bez rywalizacji!? Piękny gest! W zamian za to nie chce słyszeć, żadnej skargi na Real do końca sezonu!:)

0

Taki skład na koniec sezonu przewidywałem od jego początku :/ Nie chciałem Abidala w składzie, nie lubiłem go, ale to się zmieniło kiedy dowiediząłem się jak wspaniałym jest człowiekiem! Bardzo żałuje że tak późno się tego dowiedziałem :(

0

Wspaniały człowiek, świetny piłkarz i będzie musiał zakończyć swą przygode z sportem, nie ze swojej winy, lecz z winy losu. Żebyśmy chodziaż mogli mu pomóc :(

0

O ile dobrze pamiętam do do sam na sam Pedro w końcówce przyczynił się Cesc, a nie Leo, chyba on podawał :)

0

Nie zwalajmy winy za przewage Realu na sędziów, ponieważ to nie honorowe. Idźmy dalej i walczmy do końca. Jeśli mamy wygrać to wygrajmy uczciwie, jeśli mamy przegrać to przegrajmy z honorem! A co do karnych - ewidentna ręka w polu karnym, Dani miotany w polu karnym, a w sprawie pchnięcia Keity nie mam zdania, bo nie widziałem dokładnych powtórek.

0

Ocnie to tak - BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Tak w skrócie.

0

I dobrze, świetny piłkarz ale wydaje mi się że nie zaaklimatyzował by się szybko u Nas :(

0

@Kireczka
Dobrze wiedzieć, że są ludzie, którzy cieszą się sportem i ukochanym klubem, ponad sporami, rywalizujemy ze sobą owszem ale dlaczego mamy się nie szanować? Wiadomo iż Real i Barca toczą ze sobą co roku wojne o trofea, ale wiadomo też, że to czyni football pięknym i tego się trzymajmy!

0

Piękny news:P tą przewagę jeszcze można stracić, jeśli można było zdobyć to stracić też nie będzie trudniej ;) Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?