IceMan : I co z tego ze to wychowanek? W tej chwili jest zawodnikiem arsenalu i trzeba go kupić tak jak każdego innego zawodnika. Poza tym co racja to racja arsenal oferta 30 milionów była za niska.
IceMan : I co z tego ze to wychowanek? W tej chwili jest zawodnikiem arsenalu i trzeba go kupić tak jak każdego innego zawodnika. Poza tym co racja to racja arsenal oferta 30 milionów była za niska.
Komentarze
0
IceMan : I co z tego ze to wychowanek? W tej chwili jest zawodnikiem arsenalu i trzeba go kupić tak jak każdego innego zawodnika. Poza tym co racja to racja arsenal oferta 30 milionów była za niska.
0
IceMan : I co z tego ze to wychowanek? W tej chwili jest zawodnikiem arsenalu i trzeba go kupić tak jak każdego innego zawodnika. Poza tym co racja to racja arsenal oferta 30 milionów była za niska.