@antybarcaa
więc dlaczego Ty jako kibic wielkiego Madrytu komentujesz newsy na stronie FC Barcelony , Por que ? Według mnie zrobiono zbyt duży szum , owszem dla kibiców Rayo mogło to być obraźliwe, ale bez przesady. Thiago jest młody i rzadko strzela gole , więc zdarzyła mu się "cieszanka". Mam nadzieję , że będzie miał więcej powodów do radości jako przyszłość Barcy ;D
To świetna wiadomość. Widać , że Villi zależy na powrocie skoro tak ciężko pracuje. Piłkarz godny podziwu. Zdrowia mu życzę i szybkiego powrotu na boisko ;)
Szczerze mówiąc , pogubiłam się w temacie transferów. Podobno nie ma kasy ? Chyba , że Qatar w końcu wyłożył coś na stół. Nie powiem przydałyby się wzmocnienia , ale wydaje mi się , że nie da się sprowadzić na raz Neymara i Bale'a. W końcu nie wiem , które info jest prawdziwe , bo co nie pojawi się info o transferze to zawsze Barca chce pozyskać piłkarza , nawet jak nie ma kasy. Ja bym w oknie transferowym postawiła na jakiegoś dobrego obrońcę i napastnika.
Komentarze
0
A ja myślę , że Tito dobrze zrobił wystawiając taki skład. Daję trochę pograć młodzikom , to tylko puchar Gampera a nie LM bez przesady.
0
Camp Nou ucichło czekając na słowa mistrza ;)
Dzięki Pep !
0
A Karanka nie osiągnie nic przez 20 lat. Amen.
0
@antybarcaa
więc dlaczego Ty jako kibic wielkiego Madrytu komentujesz newsy na stronie FC Barcelony , Por que ? Według mnie zrobiono zbyt duży szum , owszem dla kibiców Rayo mogło to być obraźliwe, ale bez przesady. Thiago jest młody i rzadko strzela gole , więc zdarzyła mu się "cieszanka". Mam nadzieję , że będzie miał więcej powodów do radości jako przyszłość Barcy ;D
0
Czyli Guardiola nie jest już filozofem ? Nie czaję tego gościa ...
0
A Karanka nie osiągnie nic przez 20 lat. Amen.
0
Czyli Guardiola nie jest już filozofem ? Nie czaję tego gościa ...
0
To świetna wiadomość. Widać , że Villi zależy na powrocie skoro tak ciężko pracuje. Piłkarz godny podziwu. Zdrowia mu życzę i szybkiego powrotu na boisko ;)
0
Szczerze mówiąc , pogubiłam się w temacie transferów. Podobno nie ma kasy ? Chyba , że Qatar w końcu wyłożył coś na stół. Nie powiem przydałyby się wzmocnienia , ale wydaje mi się , że nie da się sprowadzić na raz Neymara i Bale'a. W końcu nie wiem , które info jest prawdziwe , bo co nie pojawi się info o transferze to zawsze Barca chce pozyskać piłkarza , nawet jak nie ma kasy. Ja bym w oknie transferowym postawiła na jakiegoś dobrego obrońcę i napastnika.
0
Camp Nou ucichło czekając na słowa mistrza ;)
Dzięki Pep !