Simeone jest strasznie sprytny bo nie tylko pogratulował rodakowi to jeszcze wkurzył trio z realu - a derby już za tydzień i żeby się nie okazało że znowu CR puszczą nerwy
Simeone jest strasznie sprytny bo nie tylko pogratulował rodakowi to jeszcze wkurzył trio z realu - a derby już za tydzień i żeby się nie okazało że znowu CR puszczą nerwy
nie tylko Ty, ale trzeba przyznać że trio Pique - Masche - Sergio ostatnio świetnie się spisuje jeżeli chodzi o defensywę. Gdyby Masche miał 10-15 cm więcej byłby w TOP3 najlepszych SO na Świecie :)
Komentarze
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1601612103401291&set=p.1601612103401291&type=1&theater :D
0
Simeone jest strasznie sprytny bo nie tylko pogratulował rodakowi to jeszcze wkurzył trio z realu - a derby już za tydzień i żeby się nie okazało że znowu CR puszczą nerwy
0
no właśnie półfinał ich łączy bo obie drużyny tam nie zagrają :D
0
2 mecze edit: to do innego komentarza miało być
0
vod.tvp.pl :))
0
Ktoś wie jaką długość ma boisko na VC? bo Alba mógł się zbliżyć do granicy 10 sekund / 100 metrów
0
vod.tvp.pl :) nawet linka Ci dam: http://sport.tvp.pl/647102/do-obejrzenia-w-sporttvppl tylko jeszcze nie aktywnej transmisji (dopiero od 21)
0
vod.tvp.pl :))
0
Simeone jest strasznie sprytny bo nie tylko pogratulował rodakowi to jeszcze wkurzył trio z realu - a derby już za tydzień i żeby się nie okazało że znowu CR puszczą nerwy
0
nie tylko Ty, ale trzeba przyznać że trio Pique - Masche - Sergio ostatnio świetnie się spisuje jeżeli chodzi o defensywę. Gdyby Masche miał 10-15 cm więcej byłby w TOP3 najlepszych SO na Świecie :)