Kasper Hauser
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nieznane
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nooo to czekamy na debiut w pierwszej drużynie, pierwszego gola i złotą piłkę ale to ostatnie za kilka lat ;)
0
Frey w Barcy??Odpowiedź-Taaak!Przyda się i przy okazji pokaże prawdę o VV.Najpierw odstrzeli go na ławkę a później zmusi do odejścia z klubu ;)
0
Jak będzie chciał przyjść to nic go nie powstrzyma a jak nie będzie chciał to żadne Nike,Adidas czy RBK nie pomoże... ;)
0
A co miał powiedzieć???;DDD
0
BAN!
mod
0
Robokochambarce
Racja... ale właśnie z taką plakietką długo chodził Messi "nowy Maradona".Cieszy, że coraz częściej mówi się Pierwszy Leo' a nie Drugi Maradona' ;)
0
Brońcie sobie Valdesa bo przecież jest piłkarzem Barcy więc jest super bramkarzem!Wszyscy widzą, że Valdes jest przeciętny tylko nie "kibice" Barcelony- super obiektywni którzy stawiają Bojana w 10 najlepszych napastników świata.Jesteście mądrzejsi od kolejnych trenerów reprezentacji którzy nie widza w VV nadzwyczajnego bramkarza i wolą powoływać innych... i nie tylko ten błąd z meczu przeciw Liverpoolowi był ważny.W poprzednim sezonie cała drużyna grało słabo ale Valdes przez cały sezon popełnił tyle błędów, że bardzo przyczynił się do tak słabej pozycji w lidze.Valdes jest dobry tylko wtedy gdy Barca gra dobrze a gdy Barca jest w słabszej dyspozycji to Valdes nagle popełnia błędy i gra beznadziejnie...
Lincoln25
Cóż za cudowny komentarz.Gdy powiem, że R10 był wielki w 2006 roku i jestem mu wdzięczny za to co wyczyniał i za zwycięstwo w LM, LH i niesamowitą grę Barcy to też odpiszesz "Teraz mamy 2009 a nie 2006 rok!Przestań żyć przeszłością chłopie"
0
Barca-Liverpool, chyba w 2007 i beznadziejna gra Valdesa.Może to nie miało znaczenia w lidze hiszpańskiej ale to przez niego, wtedy odpadliśmy z LM...
0
Może coś z niego będzie ale porównanie do Leo do przegięcie ;D
0
Del Bosqe*
Kardasz
Przynajmniej mam swoje zdanie "wielki specjalisto" i nie zarzucam innym. że nie znają się na piłce.Nie masz żadnych argumentów i próbujesz się chyba podlizać...
0
naucz się szacunku i nazwisk ludzi, o których piszesz!
Ostrzeżenie, drugiego nie będzie.
mod
0
Valdes powinien odejść.Co z tego, że dobrze broni jak co mecz boje się o jego cudowne asysty... tyle że dla rywala.Cech albo Sebastian Frey o którym ostatnio zapomniałem.
0
Jest Puyol, Rafa, Pique i wróci Henrique.
Krótko mówiąc, nie będę płakał za Milito.
0
A gdzie Del Piero w tych waszych listach??Bojan na 7 miejscu... Bojan NA RAZIE jest słabszy od Bendnera albo Agbonlahora (Sorrki za literówki) trochę obiektywizmu!
0
Kompromitacja na euro... a pamiętasz wszystkie kompromitacje' Valdesa??Nie oceniaj w taki sposób bo pewnie Boruca uważasz za gwiazdora a ten popełnił więcej błędów w tym sezonie jak Cech w całej karierze.;D
0
Demola
Czytaj porządnie... napisałem JAKBY Bayern zaatakował to dostaliby 2 gole w 10 minut.Fjr...
0
Prawda jest taka, że Valdes to klasowy bramkarz który podchodzi pod doskonałość ale gdy gramy z mocniejszą drużyna to zmienia się w pajaca.Nadal broni dobrze ale popełnia amatorskie błędy.Żeby 3 razy w jednym sezonie zostać przelobowanym przez Davida Ville..?(Nie mówię o tym sezonie oczywiście)
Cech to doskonały wybór.Trzeba skupić się na nim a nie zawracać sobie głowę ŚN bo "Eto może odejść" albo LO bo niby Abidal słaby.
0
Casilas w tym sezonie gra wyśmienicie, w porównaniu do obrony realu.Nie popełnia błędów i cudownie wyrzuca piłki z ręki;]Gra w reprezentacji a Valdes nie jest nawet trzecim bramkarzem.Buffon jest nadal doskonały, najlepszy w Lidze włoskiej i cały czas trzyma równy poziom.Nie można mu zarzucić, że popełnia błędy a do tego bije od niego niesamowity optymizm ;).Cech jest słabszy od momentu założenia kasku ale powoli wraca na dawny poziom a transfer na Camp Nou byłby dla niego dodatkową motywacją.Valdes jest bardzo dobry ale nie można zaprzeczyć, że to dzięki obronie ma tak mało goli straconych a jego gra nogami... przemilczmy to.Za każdym razem gdy Barca gra z trudniejszym rywalem boję się o VV i jego pajacowanie.
Musimy kupić lepszego bramkarza a jeśli jest okazja na Cecha to jak najbardziej.
0
Mgv
Tak... na pewno zaatakują od pierwszych minut, na pewno xDDD
Chyba każda drużyna na świecie wie, że przed Barcą trzeba się umiejętnie bronić i "atakować' kontrami a nie pozycyjnym od pierwszych minut ;).Jakby Bayern zaatakował od pierwszych minut to prawdopodobnie po 10 minutach przegrywaliby 1 albo 2 do zera.Ich gra na Camp Nou będzie grą na czas i obroną praktycznie całą drużyna, od pierwszych do ostatnich minut.Jakakolwiek inna taktyka byłaby samobójstwem, tym bardziej, że drugi mecz grają u siebie.
0
Najlepszy..?Nie... na pewno nie jest lepszy od Casilasa i od Buffona ale spokojnie jest na trzecim miejscu.
0
Messi będzie wkręcał kloca Lucio jak dziecko :)))
0
Ahaaaa... źle przeczytałem ;P
Sorki szpryndzlu ;)))
0
Katalonix
Na górze->Barca->Hymn... ciężko poszperać??co za ludź xD
0
Ronaldinho nie był lepszy od ronaldo w najlepszej formie..?Kpina!!!Ronaldo jest zależny od drużyny i te jego przekładanki są efektowne ale rzadko efektywne!R10 w formie gdy Barca zdobywała LM był doskonały, lepszy od ronaldo i lepszy od każdego sezonu Zidane.Prawda, że Zizu miał kilkanaście cudownych sezonów ale żaden nie był tak wspaniały jak sezon 2005/2006 w wykonaniu R10!
ManC ma lepszą drużynę od Milanu?Seedorf,Pirlo,Kaka,Pato,Nesta,Gattuso,Flamini,Senderos i jeszcze kilku mocnych a w ManC kto?Robinho,Kompany i przeciętny Richards czy Ierland(Sorki za literówki ale chyba wiadomo o kogo chodzi;).Milan ma dużo mocniejszą drużyne od ManC i nie ma co dyskutować.
0
Nigdy go nie lubiłem i z chęcią pożegnam :)
0
Marzeniem jest atak Ribery-HENRY-Messi.Jak już to Eto do odstrzału :)
0
Nie jest szczęśliwy bo nie ma formy.Tzn, że on nadal kocha grać ale nie potrafi odnaleźć formy.Jeśli ktoś wierzy w jego powrót to muszę go rozczarować bo jestem pewien, że r10 skończy w Grecji albo Turcji jak Rivaldo.Jedyna szansa jaką ma r10 to powrót do Brazylii i gra w tamtej lidze do końca kariery ;)
0
Ameryki to on nie odkrył... każdy z nas może przedstawić swoją wersje końcowej tabeli i na pewno znajdzie się kilku którzy wytypują lepiej ;)
Jedno jest pewne, Barca mistrzem a co do Espanyolu się nie zgodzę bo nie chcę tej drużyny w Segunda.W końcu Derby to Derby :)
A Barca skończy z dorobkiem 93 punktów :)
Visca El Barca
0
Casilas, Cech, Sar, Buffon, Reina, Almunia, Julio Cesar, Coupet, Leo Franco, Palop... jest 10 lepszych od VV ;).Boruc ostatnio ma załamke, sezon słaby ale ogólnie też jest lepszy od VV.
0
Myślę, że bardzo by się przydał.Na słabszego rywala za Xaviego albo w razie kontuzji Iniesty...Chłopak nie będzie marudził, że jest rezerwowym.Jak transfer nie przekroczy 20 mln to jak najbardziej :)