0

Pique ma 26 lat, a reszcie "kręgosłupowych" brakuje dosłownie dni, by być o rok starszymi niż napisaliście.

0

nieźle, skąd autor tekstu wie, ze barca zdobedzie superpuchar hiszpanii 2009/2010?

0

tak piękne zwycięstwo, miesiąc poźniej Real Madryt odwdzięczył sie wygrywając w finale Copa del Rey 4:0, mam nadzieje, ze za miesiąc o tym napiszecie newsa, pozdro;)

0

italiano ty to sie o polskiej lidze lepiej nie wypowiadaj, bo wynik z wiselką poszedł w świat;p

0

skąd wiesz, ze sie zle prowadzą?

0

na moje oko Barca ma pewne 3 pkty z vilarrealem, zwłaszcza, ze nie zagra ich najlepszy strzelec llorente

0

karci0

a sorki nie widziałem drugiego cudzysłowia. ale błąd ortograficzny i tak jest bo nie pisze sie"w cudzysłowiu" a "w cudzysłowie"

0

cudzysłów, ups ;p

0

stifler111

jestem i twierdze, ze faktycznie można miec nadzieje, tak jak wy sezon temu, ze mozna odrobić itp. Ale nie...przeskoczyć już raczej sie nie da, odrobić 7-8 pktów być moze, nic wiecej. moje słowa o "smianiu sie ostatnim" miały na celu pokazanie, ze wy tak mowicie teraz my bedziemy tak mowić po wygranym Klasyku przez Real Madryt, bo mimo wszystko to niejako mecz oderwany od sezonu

karci0

no...moze Real spadnie do 2 ligi :)) fajnie by było :) szydera na całego.

swoją drogą..códzysłów z natury jest jeden a nie dwa

0

gringo1989

ten sie smieje kto sie smieje ostatni to samo mowię teraz ja tobie

0

karci0 (plec meska czy zenska tak czy inaczej )nie jestem pajacem, po prostu smieszne

0

smieszni jestescie, ze zamieszczacie tutaj informacje z kim może zagrać Real ;) bo PODOBNO was to "nie obchodzi"

0

przedostatni akapit- nie ROMAN Calderon a RAMON Calderon, poprawcie

0

na lewej zagra Drenthe

0

ciesze sie, ze niektorzy z was spodziewają sie łatwiutkiego, wysokiego zwycięstwa z Realem. Ewentualna strata punktów bedzie boleć podwójnie :))

0

nareszcie barca pierwsza straciła bramkę, jestem ciekaw ich rekacji

0

czemu cos jest z nimi nie tak? ;|

0

sciah

dlaczego coś jest nie tak? Przecież mowiłem, ze terminarz La Liga układa sie mniej wiecej tak: zespoły łączy sie w pary i jeden z zespołów "dziedziczy" rywala. dla Realu w zeszłym sezonie była to Valencia, teraz wypadło na barce. Jeśli tym na koniec sezonu będziecie usprawiedliwiać niepowodzenia to doprawdy smutne to bedzie.

0

przyjeło sie w barcelonie? hihi no to wyobraź sobie, ze w madrycie też :)

zresztą obiad z preesem zwiazku a z prezesem klubu to z goła dwie odmienne rzeczy

0

ja za to czytałem o takiej samej przyjaźni z Laportą, a nawet o wspolnym obiedzie. wiec raczej nic w tym nie ma :]

0

sciah

terminarz ligi hiszpańskiej jest układany tak, że ktoś po kimś przejmuje rywala i tak do końca. Kiedyś musiało wypaść tak, ze Real przejmuje Rywala po Barcelonie. A to, że kibice Barcy obrócą to w działanie przeciwko klubowi to już inna sprawa.

Tłumaczycie sie czasem bzdurnymi powodami, takie jest moje odczucie

0

[zaack]

no i masz..zaczeło sie..terminarz nie pasuje, sędzia zły...

"To ma również bardzo duże znaczenie jak nie największe!"

a nie jest przypadkiem tak, ze najwieksze znaczenie ma gra piłkarzy a nie takie okołopiłkarskie sprawy?

0

po mojej wypowiedzi stwierdziłeś u mnie problemy z głową? :)

0

widze, ze temat czy bojan zagra w reprezentacji hiszpanii był tematem nr 1 na waszym portalu od dobrych 2 tygodni.cóż kazdy ma jakieś problemy

0

coż za pewność, zatem do zobaczenia w grudniu :)

0

MECZÓW ludzie MECZÓW !

0

Adriankov - no to sie przyzwyczajaj, bo od przyszłego sezonu to bedzie normalne

0

18 na eurosporcie i tvp sport

0

tym niżej chyba jest teraz strasznie głupio :)))

0

robokochambarce

a drugi sezon bez tytuły czym byl?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?