O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol, Leo Messi.
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od sezonu 7/8

Statystyki

  • Dni w serwisie 4688
  • Liczba komentarzy 161
  • Polecenia 96

Komentarze

0

taki offtop.Dzisiaj obczaiłem nową wersje mobilna i powiem ze jest swietna ! :) Super serwis! :>

0

obejzyj jeszcze raz ten mecz ;)

0

Co ty człowieku piszesz?!Bartra nie nadaje sie do tego klubu?Koleś który ma wieksze zaangażowanie od większości graczy z naszej drużyny.Umiejętności też mu nie brakuje.Przykład mecz z PSG.Jego słabe mecze możesz wyliczyć na palcach jednej ręki.

0

„Nie, nie brakuje niczego. Nic się nie zmieniło. Kiedy przegramy lub zremisujemy, znów zacznie się zabawa”. świetne zdanie ;v

0

rzuty karne? tu bym sie klocil.

Zobacz wszystkie

16

Juz chcialem mu pogratulowac , ale ten pajac zawsze cos musi odstawic.Pilkarzem jest genialnym , ale jego zachowanie pozostawia duzo do zyczenia.

8

a w tej bajce były smoki? :)

6

właśnie dzieki temu czlowiekowi mamy Barcelonę.Klub ktory pokochalismy!Dziekujemy Joan :)

6

przepraszam , a Smuda?

5

a jeszcze tydzien temu było ze real dostanie od nas manite.Szybko zmieniacie zdanie. :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?