9 lutego 2015, 17:38
0
taki offtop.Dzisiaj obczaiłem nową wersje mobilna i powiem ze jest swietna ! :) Super serwis! :>
7 lutego 2015, 16:30
obejzyj jeszcze raz ten mecz ;)
31 stycznia 2015, 12:41
Co ty człowieku piszesz?!Bartra nie nadaje sie do tego klubu?Koleś który ma wieksze zaangażowanie od większości graczy z naszej drużyny.Umiejętności też mu nie brakuje.Przykład mecz z PSG.Jego słabe mecze możesz wyliczyć na palcach jednej ręki.
17 stycznia 2015, 16:16
„Nie, nie brakuje niczego. Nic się nie zmieniło. Kiedy przegramy lub zremisujemy, znów zacznie się zabawa”. świetne zdanie ;v
15 stycznia 2015, 16:02
rzuty karne? tu bym sie klocil.
12 stycznia 2015, 20:37
16
Juz chcialem mu pogratulowac , ale ten pajac zawsze cos musi odstawic.Pilkarzem jest genialnym , ale jego zachowanie pozostawia duzo do zyczenia.
1 września 2014, 19:55
8
a w tej bajce były smoki? :)
30 lipca 2014, 23:57
6
właśnie dzieki temu czlowiekowi mamy Barcelonę.Klub ktory pokochalismy!Dziekujemy Joan :)
1 września 2014, 21:20
przepraszam , a Smuda?
1 października 2014, 19:33
5
a jeszcze tydzien temu było ze real dostanie od nas manite.Szybko zmieniacie zdanie. :))
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
taki offtop.Dzisiaj obczaiłem nową wersje mobilna i powiem ze jest swietna ! :) Super serwis! :>
0
obejzyj jeszcze raz ten mecz ;)
0
Co ty człowieku piszesz?!Bartra nie nadaje sie do tego klubu?Koleś który ma wieksze zaangażowanie od większości graczy z naszej drużyny.Umiejętności też mu nie brakuje.Przykład mecz z PSG.Jego słabe mecze możesz wyliczyć na palcach jednej ręki.
0
„Nie, nie brakuje niczego. Nic się nie zmieniło. Kiedy przegramy lub zremisujemy, znów zacznie się zabawa”. świetne zdanie ;v
0
rzuty karne? tu bym sie klocil.
16
Juz chcialem mu pogratulowac , ale ten pajac zawsze cos musi odstawic.Pilkarzem jest genialnym , ale jego zachowanie pozostawia duzo do zyczenia.
8
a w tej bajce były smoki? :)
6
właśnie dzieki temu czlowiekowi mamy Barcelonę.Klub ktory pokochalismy!Dziekujemy Joan :)
6
przepraszam , a Smuda?
5
a jeszcze tydzien temu było ze real dostanie od nas manite.Szybko zmieniacie zdanie. :))