Katalończyk1993
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wadowice
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
panowie mecz Arsenal - Liverpool o 17 jest na sopcast na kanale Public Sport 4 i jest mecz z c+ to samo o 19 jest Barca na Public sport 4 po polsku z c+ a więc miłego oglądania
VeB
0
dumny po zwyciestwie wierny po porazce
siadła im psychika po meczu z Wisła
VeB
0
Nawet Słynna Barcelona Naszej WISŁY Nie Pokona
Kocham Barce Ale Bardziej Kocham WISEŁKE Na Trybunach Będzie Piekło Tak Jak z beitarem JJJBG
0
jak dojdzie do meczu WISŁA-FC BARCELONA to mecz Jest Na Reymonta 22 w Krakowie i bilet na sektor Di E okolo 150 zł
VeB TSW
0
jestem Kibicem Barcy Ale Też Wisełka To Moja Miłośći w KRK cały Stadion JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA I Braca Ma Puchar Uefa a Wisła w LM :D Moje Marzenie Ale jak Będzie Wszyscy Wiedzą
VeB