0

Która europejska reprezentacja Wazym zdaniem podczas Mundialu zajdzie najdalej?

0

@Kinginiesta Włodarczyk z meczyków, który ma "kontakty" powiedział że będzie wielka niespodzianka jeśli chodzi o powołania

0

Frankowski pewnie nie pojedzie na Mundial.
Podstawowy piłkarza Lens, które jest drugą siłą Ligue 1.

1

@Maker0 a Casemiro pewnie 0

1

My niestety nie mamy kogoś, kto podniósłby morale w zespole. Śmiałem się z mentalu Realu, ale Barca mentalnie już nie powstanie.

2

@Maciux7 tak Busquets już tak pauzował

6

Czekam jeszcze na Szpakowiskiego, który powie, że ta czerwona kartka nie przechodzi na mecz z Meksykiem.

1

No to Lewy chilera w grudniu
Na Mundialu skończymy jak zwykle czyli w listopadzie
A następny mecz ligowy czeka Roberta w styczniu

1

Serio, w meczu z Realem bym mu wybaczył, ale w momencie przegrywania z Osasuną gdzie jest szansa na lidera Lewy odwala taką maniane, dramat.

0

Poliderowane

0

Robert Lewandowski
Thank you and Good Luck

0

El Saaaadaaar
Put you hands up

0

Qrychowiak już w reklamach, przegramy ten Mundial.

0

@Janiama to będzie nasz super rezerwowy

1

@DaPidejpi o no to zweryfikowano mnie przynajmniej w tym, ale szkoda że wymyślają jakąś własną drabinkę jak wiadomo było wcześniej jak to będzie naprawdę ;p
oby wygrała Argentyna to najwaznieszje

4

Ktoś tu wstawiał, że na twiterze profil Messi Fc podał, że EA Sport przeprowadziło symulację Mundiali w 2010, 2014, 2018 i zawsze trafiało zwycięzcę. Teraz rzekomo przeprowadzili symulację, w której wygrała Argentyna.

I teraz nasuwają mi się wnioski - z La Ramblii można robić łosi.
Czy ktoś w ogóle weryfikował, że EA w 2010, w 2014, w 2018 wstawiało na swoją stronę/media społecznościowe przewidywania przed Mundialem? No naprawdę rece opadają. Zresztą informacje wstawił twitterowicz, a nie oficjalne konto EA, więc tutaj można znowu się załamać jeśli chodzi o wiarygodność informacji.

Kolejna sprawa, która mnie rozbawiła dotyczy screena z rozstrzygnięć fazy pucharowej. Domiem, że wg symulacji grupę wygrały: Holandia, USA, Argentyna, Francja, Niemcy, Chorwacja, Brazylia, Portugalia.
Wnioskuje to po tym, że po pierwsze powyższy zestaw zwycięzców grup jest bardziej prawdopodobny od: Senegal, Anglia, Polska, Dania, Hiszpania, Belgia, Szwajcaria, Korea Płd.
Po drugie częściej do 1/4 awansują zwycięzcy grup, także ten pierwszy zestaw musi być zestawem zwycięzców grup (ci którzy wygrali grupy awansowali w komplecie do 1/4).

Ale do rzeczy, do tego screena - sprawdziłem zwycięzców grup i zauważyłem finał Brazylia vs Argentyna. Jest to nie możliwe. :D Jak obie drużyny wygrają swoje grupy to najpóźniej spotkają się w półfinale, także te symulacje można sobie wsadzić do d***.

W zasadzie walić głupi screen, ale chodzi mi o to, że ludzie nie myślą krytycznie. ;)

0

Ale jutro będzie napinka na te 3 punkty jak nigdy

0

@barcelonaLM stracili mental

1

Pokonać mocną Osasunę i mamy spokój do końca roku :D

0

No to Real siemano z pierwszego miejsca

1

Ale Was bolą komentatorzy. Wg mnie są świetni bo potrafią przekazywać emocje i nie robią tego "za karę".

0

No to nawet Real nie ma na tyle mentalu, żeby ponownie wyjść na prowadzenie.

0

Dobra włączam te Rayo - Real

0

Kto zdobywał bramki dla Barcy w poprzednim sezonie LE:
2x Pierre-Emerick Aubameyang
2x Ferran Torres
Pedri
Frankie de Jong
Jordi Alba
Gerard Pique
Memphis Depay
Sergio Busquets

0

@ranger3120 okrągłe zero

1

Cristiano Ronaldo strzelił Barcelonie 20 goli. Więcej bramek Blaugranie strzelił tylko Guillermo Gorostiza (29 goli).

1

@Gaz ja bym na miejscu Ten Haga nie odpuszaczał bo nie wiem czy będą w TOP4 PrEMIER Leaguei i okaze się, że LE to jedyna opcja na granie w Champions League w następnym sezonie

0

@Kluivert_P Będzie jak rewanż niczym na Anfield w 2019 :D

7

W 1/16 Man Utd, a później bierzemy w 1/8 Arsenal i Messi z hattrickiem.

1

@paweldunajecfcb będzie jeszcze kolejne losowanie po to na wiosnę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?