Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Która europejska reprezentacja Wazym zdaniem podczas Mundialu zajdzie najdalej?
0
@Kinginiesta Włodarczyk z meczyków, który ma "kontakty" powiedział że będzie wielka niespodzianka jeśli chodzi o powołania
0
Frankowski pewnie nie pojedzie na Mundial.
Podstawowy piłkarza Lens, które jest drugą siłą Ligue 1.
1
@Maker0 a Casemiro pewnie 0
1
My niestety nie mamy kogoś, kto podniósłby morale w zespole. Śmiałem się z mentalu Realu, ale Barca mentalnie już nie powstanie.
2
@Maciux7 tak Busquets już tak pauzował
6
Czekam jeszcze na Szpakowiskiego, który powie, że ta czerwona kartka nie przechodzi na mecz z Meksykiem.
1
No to Lewy chilera w grudniu
Na Mundialu skończymy jak zwykle czyli w listopadzie
A następny mecz ligowy czeka Roberta w styczniu
1
Serio, w meczu z Realem bym mu wybaczył, ale w momencie przegrywania z Osasuną gdzie jest szansa na lidera Lewy odwala taką maniane, dramat.
0
Poliderowane
0
Robert Lewandowski
Thank you and Good Luck
0
El Saaaadaaar
Put you hands up
0
Qrychowiak już w reklamach, przegramy ten Mundial.
0
@Janiama to będzie nasz super rezerwowy
1
@DaPidejpi o no to zweryfikowano mnie przynajmniej w tym, ale szkoda że wymyślają jakąś własną drabinkę jak wiadomo było wcześniej jak to będzie naprawdę ;p
oby wygrała Argentyna to najwaznieszje
4
Ktoś tu wstawiał, że na twiterze profil Messi Fc podał, że EA Sport przeprowadziło symulację Mundiali w 2010, 2014, 2018 i zawsze trafiało zwycięzcę. Teraz rzekomo przeprowadzili symulację, w której wygrała Argentyna.
I teraz nasuwają mi się wnioski - z La Ramblii można robić łosi.
Czy ktoś w ogóle weryfikował, że EA w 2010, w 2014, w 2018 wstawiało na swoją stronę/media społecznościowe przewidywania przed Mundialem? No naprawdę rece opadają. Zresztą informacje wstawił twitterowicz, a nie oficjalne konto EA, więc tutaj można znowu się załamać jeśli chodzi o wiarygodność informacji.
Kolejna sprawa, która mnie rozbawiła dotyczy screena z rozstrzygnięć fazy pucharowej. Domiem, że wg symulacji grupę wygrały: Holandia, USA, Argentyna, Francja, Niemcy, Chorwacja, Brazylia, Portugalia.
Wnioskuje to po tym, że po pierwsze powyższy zestaw zwycięzców grup jest bardziej prawdopodobny od: Senegal, Anglia, Polska, Dania, Hiszpania, Belgia, Szwajcaria, Korea Płd.
Po drugie częściej do 1/4 awansują zwycięzcy grup, także ten pierwszy zestaw musi być zestawem zwycięzców grup (ci którzy wygrali grupy awansowali w komplecie do 1/4).
Ale do rzeczy, do tego screena - sprawdziłem zwycięzców grup i zauważyłem finał Brazylia vs Argentyna. Jest to nie możliwe. :D Jak obie drużyny wygrają swoje grupy to najpóźniej spotkają się w półfinale, także te symulacje można sobie wsadzić do d***.
W zasadzie walić głupi screen, ale chodzi mi o to, że ludzie nie myślą krytycznie. ;)
0
Ale jutro będzie napinka na te 3 punkty jak nigdy
0
@barcelonaLM stracili mental
1
Pokonać mocną Osasunę i mamy spokój do końca roku :D
0
No to Real siemano z pierwszego miejsca
1
Ale Was bolą komentatorzy. Wg mnie są świetni bo potrafią przekazywać emocje i nie robią tego "za karę".
0
No to nawet Real nie ma na tyle mentalu, żeby ponownie wyjść na prowadzenie.
0
Dobra włączam te Rayo - Real
0
Kto zdobywał bramki dla Barcy w poprzednim sezonie LE:
2x Pierre-Emerick Aubameyang
2x Ferran Torres
Pedri
Frankie de Jong
Jordi Alba
Gerard Pique
Memphis Depay
Sergio Busquets
0
@ranger3120 okrągłe zero
1
Cristiano Ronaldo strzelił Barcelonie 20 goli. Więcej bramek Blaugranie strzelił tylko Guillermo Gorostiza (29 goli).
1
@Gaz ja bym na miejscu Ten Haga nie odpuszaczał bo nie wiem czy będą w TOP4 PrEMIER Leaguei i okaze się, że LE to jedyna opcja na granie w Champions League w następnym sezonie
0
@Kluivert_P Będzie jak rewanż niczym na Anfield w 2019 :D
7
W 1/16 Man Utd, a później bierzemy w 1/8 Arsenal i Messi z hattrickiem.
1
@paweldunajecfcb będzie jeszcze kolejne losowanie po to na wiosnę