Katalonczyk VIP
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niema co patrzec na ten ranking . P.S. Na 8 pozycji jest Hamburg a nie Hamburgo ;)
0
czyli o co chodzi z tym napisem..?
0
Dziekuwa za ten mecz !!! Pjona
0
To sa niesamowite chwile :)
0
Carles moje tez :) Dzieki wam :)
0
Cos wspanailego !! bajecznego !! nawet w najlepszych snach niespodziewalbym sie takiego wyniku :) Brawo Barca !! Jestesmy najlepsi !! VeB
0
taaa....szkoda ze niestrzeliles w tak waznym momencie "setki" z 3-4 metrow....w meczu z Chelsea...
0
Wielkie dzieki za filmik ale musze cos napisac nie na temat.
Dlaczego ta marna powtarzam MARNA I ZALOSNA tvp nie bedzie transmitowac takiego meczu?... Wiem ze niewykupili zgody na transmisje we wtorki LM ale polfinaly powinni juz pokazywac :(
A nie ciagle te seriale..seriale,seriale i jeszcze raz seriale :/
tylko teraz miloscie i miloscie dzien w dzien a ja chce zobaczyc moja Barce w tv w tak waznym meczu :/
0
Co by sie niewydarzylo jestem dumny z tego ze jestem kibicem takiego klubu jak Barca i jestem z nia zawsze na dobre i na zle
0
Jak juz mowilem wczesniej w Barsie nie graja roboty a ludzie i wszystkich spotkan poprostu nie da sie wygrac zwlaszcza jezeli sie gra szlagiery co mecz.
Mam nadzieje ze dzisiaj Sevilla pokaze jak sie gra z tymi antytalentami z madrytu i wygra .
0
Nie ma co sie dziwic tej wypowiedzi,przeciez na CN polegly takie wielkie marki jak chocby Lyon,Bayern,Sevilla,Valencia,real i to przegraly bezprecedensowo czyli nie mieli kompletnie nic do powiedzenia.
Najwazniejsze jest w meczu z Chelsea by niestracic bramki , mysle ze wynik 2:0 bylby dobrym wynikiem.
0
Pep bardzo dobrze to powiedzial. Zreszta ludzie przeciez gramy w finale Pucharu Krola !! Jestesmy w Polfinale Ligi Mistrzow !!! I prowadzimy w Primera Division !!! Gramy najpiekniejszy futbol na swiecie i gromimy kolejnych rywali !!! A to ze ktos ustali ten okropny dla nas terminarz to nie nasza wina - A przypominam ze w Barcelonie graja ludzie a nie roboty i nie da sie wygrac wszystkich spotkan .
Pozdro
0
Taaa a dopiero wszyscy trabili ze to Mancienne bd pilnowal Messiego .
Zmienia sie z dnia na dzien
0
Nic konkretnego nie powiedzial...Kazdy przeciez to wie ze Barca ma szanse na potrojna korone ( wiec ten wywiad i wypowiedzenie seie Fuentesa troche bez sensu)
0
Jak by tak glebiej pomyslec to z Sevilla odnosil sukcesy , ale czy to do konca byla jego zasluga?? jak wiadomo Sevilla ma takich pilkarzy ze tak naprawde mogliby konkurowac z tymi najlepszymi klubami w europie.
Chcialbym przypomniec ze trenujac Tottenham spuscil ten klub na samo dno odnotowujac najgorsza w historii klubu passe porazek i meczow bez zwyciestwa.
Teraz jest w realu i tak naprawde nic real nie osiagnal - z pucharu krola odpadl z Ligi Mistrzow zostal doslownie "wykopany" przez Liverpool a w lidze gonia Barce z nadzieja o koncowym zwyciestwie ale tak naprawde wszystko wyjasni sie na bernabeu...
0
Kurcze :/ jedyne co mnie martwi to ten pokrecony terminarz :/ tyle waznych meczow teraz ....I tylko pytanie czy starczy nam sil??
Tyle pracy wlozylismy do tej pory i wielka starta bylo by zmarnowanie tego wysilku.
Mimo wszystko wierze ze nam sie uda VeB !