4

Ter stegen- Kompletnie bezrobotny poza klepka ze swoimi obrońcami
Alba-Dobry mecz. Cieszy bramka
Pique-To co miał zrobić to zrobił.Zmieniony bo szykuje sie na Atletico
Bartra- Podobnie jak Gerard bez błędów.Jedyny minus to te wyprowadzania piłki po których byly straty,na szczęście daleko od bramki wiec bez wielkich błędów
Alves-niestety ten mecz pokazał mi dlaczego gra Alves a nie Martin,po prostu Dani mimo wieku idealnie pasuje do Barcy,dużo wejść, gra kombinacyjna, bardzo przyzwoita gra
Masche-absolutny general na defensywnym.Ten chłopak musi tam grac tylko trener musi w końcu to dostrzec i dać go tam na stale
Roberto-jeszcze moze być z niego pociecha,powinien dostawać więcej szans.troche strat ale ogólnie mecz na plus
Rakitic- strasznie mi go żal bo to nie ten chłopak co w Sevilli,mysle ze klopot leży troche w glowie bo na pewno ten chłopak ma umiejętności tylko nie może ich pokazac, nie skreslal bym go bo mysle ze musi dostac troche czasu na całkowite wkomponowanie sie
Messi- bramka,znakomita asysta do Alby, mysle ze ten konflikt to wymysl bo widac ze Leo czuje sie dobrze.
Ney-to jest na pewno przyszłość Barcelony. Dużo biegal,dryblowal,podawał i strzelal o czym świadczą 2 bramki.Bardzo dobry mecz
Suarez- tu mozna napisać jedno -NARESZCIE. Luis zagrał najlepszy mecz odkąd przyszedł do Barcy.Mozna mówić ze gral tylko z Elche ale Suarez nawet z takimi drużynami sobie nie radzil, a tu bramka asysta.Widac ze coraz lepiej sie rozumie z Messi i Neyem. Dużo fajnych prostopadłych pilek.Oby Luis wrócił na stale

0

Fajny skład,bardzo mi sie podoba i juz czekam na 22:00

0

Ile bym dal za kilka newsów na stronie. 1. Laporta kandyduje na stanowisko prezydenta FC Barcelony 2. Luis Enrique zwolniony 3. Klopp/Bielsa trenerem Barcelony 4. Messi zostaje w Barcelonie . niestety z tym trenerem to raczej po sezonie zobaczymy wiadomość bo najprawdopodobniej enrique dokończy sezon

0

Akurat przy tej konferencji sie z wami zgodzę ze przebiegla dosyć spokojnie ale zwróćcie uwagę na wcześniejsze konferencje i mozna w nich znalezc takie drobne złośliwości. Chyba ze ja mam takie wrażenie bo nie lubię Lucho za bardzo

1

Za Inieste Rafinha i jestem za

0

Nie ma wprost napisane chociaż w niektórych zdaniach mozna wyczuć taka ironie

3

Nie podobają mi sie konferencje Enrique.Mam wrażenie ze jest strasznie chamski i lekceważący. Rozumiem że czasami dziennikarze tez przesadzaja ze pytają 10 razy o jedna rzecz ale to nie pierwsza konferencja na której Lucho jest jaki jest. Za Martino pamiętam wlasnie to, że bardzo mądrze sie wypowiadal a pytania wcale nie byly znacząco inne.

3

Klopp moze i dobry trener ale sie boje go jako trenera Barcelony. Borussie oglądałem często i widziałem ze to nie jest druzyna ktora pięknie gra piłka tylko bardzo dobrze gra z kontry. Jeżeli Barca zmieni styl to owszem,trener wybitny ale jesli zostaniemy przy klepance to nie sprawdzi sie.

1

Jesli to prawda to bardzo dobrze. Trzeba sie rozstac z tymi ludzmi bo zniszcza klub calkowicie. Az sie łezka w oku kręci jak sie patrzy co sie dzieje z ukochana Barca, która dawała nam tyle radości a teraz 2 osoby ja calkowicie niszczą. Oby sie odbyly te wczesniejsze wybory i zeby Laporta wrócił i żeby przyszedl jakis porzadny trener. Nizej czytalem komentarze kolegow ze Mourinho bylby dobrym kandydatem. I zgadzam sie w 100 % tylko ze Mou jest nie do ruszenia. I wydaje mi sie ze Anglia to jest najlepsze miejsce dla Jose. Ten styl mu pasuje. Tam jest twarda gra i moze postawic autobus bo tam to jest dosyc normalne a patrzac na to jak byl Realu to wcale sie do końca nie sprawdzil. Moim zdaniem Simeone tez sie z Atletico nie ruszy w momencie, gdy druzyna gra dobrze i ma szanse na mistrza bo niestety z nasza gra to nie widze mistrzostwa w La Liga. Dla mnie kandydatem na trenera jest Bielsa. Juz chcialem go przed Enrique ale niestety zarzad postawil na kogos z historia Barcy. Bielsa bardzo dobrze zna Hiszpanie. Ponadto w porównaniu z Enrique zna sie na taktyce a w dodatku umie krzyknąć. Gdyby tylko Barcelona wyslala odpowiednia oferte to Bielsa by przyjal posade bo gdybym byl na jego miejscu z pewnoscia wybralbym prace w tak mocnym klubie( jakim niewatpliwie jeszcze jest Barcelona i tak zawsze bedzie ),a po drugie Marcelo wie że Hiszpania to dla niego najlepsze miejsce pracy bo Ligue 1 to nie La Liga. Nie ma sie co oszukiwac ale to jednak nie ten poziom.

0

Dokladnie tak. Widocznie cos sie juz wypalilo.Trzeba szulac nowych rozwiązań bo przyjdzie taki dzień ze Messi nas zostawi a Barcelona zostanie z reka w nocniku bo nie będzie wiedziała jak grac bez Leo.

0

Gdybysmy nie mieli bana to faktycznie przyjalbym Ta wiadomosc jako prawde ale na szczescie mamy tego bana.Rozumiem ze nasz zarzad to jedna wielka banda ale Messi przynajmniej do 2016 roku nie odejdzie. Gdyby Messi odszedl to dostalibysmy gruba kase I mozna by bylo Te pieniadze przeznaczyc na nowych zawodnikow.Wiadomo ze Barca nie zmieni stylu poki jest Messi. Wszystko jest grane przez niego I do niego.Gdyby nie bylo bana zastanowilbym sie na ld sprzedaza bo moglo by to przyniesc korzysci.Wydaje mi sie ze wtedy Suarez I Neymar pokazali by calych siebie bo nie musieli by caly czas szukac Leo tylko brali by odpowiedzialnosc na siebie.Wniosek mam taki ze do 2016 roku nie sprzedamy Messiego bo sie Nam to nie oplaca.Pieniedzy nie wykorzystamy na nowych graczy.Natomiast po zakonczeniu bana zarzad( mam nadzieje ze nowy) powinien sie powaznie zastanowic bad sprzedaza bo trzeba budowac nowa druzyne bez Messiego bo I jego czas kiedys minie a Barcelona grac bedzie musiala dalej. A pieniadze z jego sprzedazy bedzie trzeba wykorzystac przede wszystkim na pomoc i prawego i środkowego obrońcę bo Mathieu to jest opcja ale nie na przyszłość a Vermaelen to dobry zawodnik i jeszcze nie stary ale nie wiadomo jak z nim będzie po tej kontuzji

0

Wszyscy krytykuja Suareza ale tam naprawde scale nie zagral slabo.Strasznie duzo musial walczyc o pilke sam.Bardzo duzo pilek dobrze zgrywal plecami do bramki tylko z Munirem I kiepska pomoca Nic sie nie zdziala.

1

Zawsze bylem za tym żeby dawać trenerom szanse dluzej ale Enrique to nie jest trener na Barce.Gramy straszny piach.Ta rotacja skladem to najgorsze co mozna robic.Juz nie wiem czemu tak robi. Chce robic na złość dziennikarzom czy jak.Po drugie żaden trener przy zdrowych zmyslach nie wpuszcza przy wyniku 1 0 w plecy na 3 zmiane prawego obronce. Byl Rafinha,Rakitic.Trzeba w takiej sytuacji probowac a nie bronic wyniku ktorego nie ma. Lucho popelnia tak razace bledy ze dziecko by je dostrzeglo. Jedyne pozytywy to Masche,Suarez tez probowal tylko brakowalo mu logos kto mu pomoze w ataku Bo ile mozna sie samemu przepychac a po wejsciu Messiego I Neymara od razu mial okazje I cos sie dzialo.Prawda jest taka ze aby Barca grala lepiej to musi byc przynajmniej dwoch zawodnikow z przodu np messi Suarez, messi neymar Bo jak gramy jednym to Nic nie zdzialamy.

0

Nie za ciekawie to wygląda. Pomoc oprocz Iniesty, który cos tam szarpie niestety nic nie zdziala.Wszystko jest grane do tyłu. Po drugie kompletnie bezproduktywne wrzutki. Ani Alba ani Montoya nie moga nic zrobic. Na plus z tej pierwszej połowy to tylko Mascherano i Montoya. Suarez kompletnie bez piłek. Uratowac ten mecz mozna tylko wejsciem Messiego i Neymara żeby ktoś przyspieszyl gre bo narazie wszystko na zwolnionym biegu.

0

Nie wiem czemu ale mam zle przeczucia co do tego składu. Munir który wczesniej gral niewiele jest w podstawowym składzie.Jak w pewien sposób rozumie brak Messiego bo moze odpocząć przed atletico ale neymar dzis powinien wyjść od poczatku. Tak naprawde dziesiejszy atak to jedna wielka niewiadoma. Suarez który jeszcze nie gra na najwyższym swoim poziomie,Munir,który tak naprawde nie ma swojego poziomu i Pedro który ostatnio gra lepiej ale jest tex niestabilny. W drugiej lini tez nie mamy czym straszyć bo iniesta to juz nie to samo a xavi to akurat jak narazie chyba najlepiej grający u nas pomocnik.W obronie wolalbym bartre za Masche bo przy stalych fragmentach moze być ciężko.Ale nie chce byc zlym prorokiem. Zobaczymy o 21

0

Niestety tak

0

Chcialbym zobaczyc Otamendiego w koszulce Barcy. Bardzo dobry zawodnik. Szybki,dobre wyprowadzenie piłki i jak widac umie strzelic.

0

Czy ten skład barcy podany na livescore.com moze być prawdziwy. Bo w sumie troche wcześnie a sklad wygląda bardzo realnie wiec sam nie wiem.

0

Sklad Sportu mi sie podoba tylko żeby Masche zagral zamiast Sergio

0

Ta opcja tez jest możliwa. Nawet można powiedziec ze te dwie sytuacje sie łącza bo po pierwsze to wina zawodników bo graja bardzo samolubnie a po drugie trenera bo nie umie tego zmienic. Wydaje sie ze Eusebio juz się po prostu wypalil i juz więcej z barca nie zdziala

3

Patrząc na skład Barcy B to nieźle to wygląda, alen,grimaldo,Edgar,Sandro, Adama, bagnack, dongou to naprawde niezla młodzież tylko jeszcze niestety młodzież.Kazdy z nich chce sie pokazac i dlatego każdy gra bardzo indywidualnie a jesli trener tego nie zmieni to nie będzie drużyny.Juz po Deulofeu bylo widac ze chce sam wygrać mecz i pewnie takze to zadecydowalo o wypożyczeniu.

0

Tylko czy Ter Stegen nie zmarnuje sie przez siedzenie na ławce albo czy stanie sie najlepszym bramkarzem, ale w innym klubie.

0

Podjął właściwą decyzje. Pozycja bramkarza jest akurat najlepiej obsadzona pozycja w Barcelonie. Wątpię ze Onana wygryzłby MAtSa z bramki. Szkoda że ta kontuzja przed sezonem przeszkodzila Ter Stegenowi, bo gdyby nie to, sytuacja w bramce bylalby odwrotna niż teraz( Marc LL a Bravo LM ). I dalej się upieram ze to Niemiec powinien byc tym 1 ponieważ idealnie pasuje do Barcy a jego gra nogami naprawde imponuje.

0

Obrona na Atletico powinna wyglądać tak Bartra, Pique Mathieu i Alba. 3 wyższych żeby na stale fragmenty miec chociaż cień szansy na wybicie piłki i alba wiadomo na jakiegoś szybkiego zawodnika typu griezmann

0

Martwia troche słowa , ze klub rozważy propozycje transferowe wplywajace do klubu. Oznacza to , ze decyzja TASU wcale nie zmienia myślenia zarządu. Dość ze nie możemy się wzmacniać to będziemy sie oslabiac. Obym się mylil

0

Oby jutro Neymar zagrał bo bez niego w ataku w tym sezonie Barca traci bardzo dużo. Messi jednak dużo lepiej narazie współpracuje z Neymarem. Mysle ze to u Suareza przyjdzie z czasem.

1

Bravo
Alves Pique Mathieu Alba
Rakitic/Iniesta Masche Rafinha
Messi Suarez Ney
taki skład bym chcial na RSSS ale niestety Lucho mi wybije te plany z głowy

0

Brakuje takiego Toure w Barcelonie. Niestety sprzedaż jego byla wielkim błędem

2

Wiadomo ze napastnika rozlicza sie przede wszystkim z bramek i niestety u nas Luis tylu bramek nie będzie strzelal ponieważ jest to inny styl niż w Anglii. W Liverpoolu Suarez byl gwiazda i wszystkie pilki zgrywane byly do Luisa a tutaj to on musi sie podporządkować do innych. Nie oznacza to ze musi sie u nas zmarnować bo taki Lewandowski tez w Bayernie nie strzela tyle co w Borussi, a mimo tego pasuje on Pepowi. Tak samo moze byc z Suarezem. Chociaż tak patrzac na statystyki to nie jest źle. Drugi asystujący a trzeba jednak wziac pod uwagę te 4 miesiące kary. Zobaczycie ze w przyszłym sezonie Suarez odpali i nawet tych bramek będzie więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?