0

przewraca się w główce od tych pieniążków :)

0

Rafał7 nie wysilaj się tak, twoje zdanie nikogo tutaj nie obchodzi ;]

0

To że Barca grała jedenastoma wychowankami to powód do dumy i mamy prawo się z tego cieszyć widać ze Iker jest pod wpływem Mou , kiedyś tak nie było , szkoda gadać ....

0

mikolaj20 skupiasz się bardziej na hejtowaniu Barcelony i Messiego niż na kibicowaniu Realowi . jak czytam takie komentarze to słabo mi się robi ...

0

ten sędzia jest beznadziejny ...

0

Moi piłkarze - jak to pięknie brzmi :)

0

Martin to świetny obrońca :)

0

Pyrzo_Barca, - no pewnie tak a potem krytykują ;]

0

i gdzie są ci co naszego generała krytykowali ? tyle co ten facet dla Barcy zrobił a sezonowcy się plują bo czasami mu coś nie wyjdzie ...

0

to sobie niektórzy na Barcelonę sposób znaleźli

0

realmadrytcr7 - lepiej się martw o swój real bo ledwo sobie z Borussią radę dali hipokryto ...

0

@Krolewski94- masz kompleks Barcelony i Messiego idź wylewać żale na swoją stronkę a nie tutaj zaśmiecasz .

0

a niech sobie mówi co chce jak mu się nie podobał nie musi .każdy ma inny gust dla mnie Barca gra najładniejszą piłkę i nie jest nudna kocham ich styl gry.

0

Gratulacje :)

0

autobus i jazda :D

0

TheSpecialOneMourinho - a kibice realu to niby nie ? nawet cristiano kiedyś chcieli wyrzucić

0

TheSpecialOneMourinho no chyba jednak nie ;]

0

idioci wszędzie idioci ...

0

miałam takie przeczucie że wygramy ;p

0

Ramos ? hahahahahahhahaha beka z typa :D

0

simply the best ;)

0

jak ktoś z Barcą nie może to sędzia dopomoże ;d

0

chciałabym żeby Argentyna wygrała MŚ :)

0

nie cierpię go

0

kibice Realu już nie pamiętacie jak pepe się po boisku turlikał a Faregas go tylko dotknął ? hipokryci won na swoją stronkę , jesteście żałośni .

0

0

a ja bym dała Inieście bo na nią zasługuje szkoda że Xavi nie dostał i pewnie już nie dostanie :(

0

fuck yeah !!!

0

mam zawał

0

@jemzupke - idź się lecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?