KatalońskaBarcelona
Dołączył/a: kwiecień 2012
Częstochowa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przewraca się w główce od tych pieniążków :)
0
Rafał7 nie wysilaj się tak, twoje zdanie nikogo tutaj nie obchodzi ;]
0
To że Barca grała jedenastoma wychowankami to powód do dumy i mamy prawo się z tego cieszyć widać ze Iker jest pod wpływem Mou , kiedyś tak nie było , szkoda gadać ....
0
mikolaj20 skupiasz się bardziej na hejtowaniu Barcelony i Messiego niż na kibicowaniu Realowi . jak czytam takie komentarze to słabo mi się robi ...
0
ten sędzia jest beznadziejny ...
0
Moi piłkarze - jak to pięknie brzmi :)
0
Martin to świetny obrońca :)
0
Pyrzo_Barca, - no pewnie tak a potem krytykują ;]
0
i gdzie są ci co naszego generała krytykowali ? tyle co ten facet dla Barcy zrobił a sezonowcy się plują bo czasami mu coś nie wyjdzie ...
0
to sobie niektórzy na Barcelonę sposób znaleźli
0
realmadrytcr7 - lepiej się martw o swój real bo ledwo sobie z Borussią radę dali hipokryto ...
0
@Krolewski94- masz kompleks Barcelony i Messiego idź wylewać żale na swoją stronkę a nie tutaj zaśmiecasz .
0
a niech sobie mówi co chce jak mu się nie podobał nie musi .każdy ma inny gust dla mnie Barca gra najładniejszą piłkę i nie jest nudna kocham ich styl gry.
0
Gratulacje :)
0
autobus i jazda :D
0
TheSpecialOneMourinho - a kibice realu to niby nie ? nawet cristiano kiedyś chcieli wyrzucić
0
TheSpecialOneMourinho no chyba jednak nie ;]
0
idioci wszędzie idioci ...
0
miałam takie przeczucie że wygramy ;p
0
Ramos ? hahahahahahhahaha beka z typa :D
0
simply the best ;)
0
jak ktoś z Barcą nie może to sędzia dopomoże ;d
0
chciałabym żeby Argentyna wygrała MŚ :)
0
nie cierpię go
0
kibice Realu już nie pamiętacie jak pepe się po boisku turlikał a Faregas go tylko dotknął ? hipokryci won na swoją stronkę , jesteście żałośni .
0
0
a ja bym dała Inieście bo na nią zasługuje szkoda że Xavi nie dostał i pewnie już nie dostanie :(
0
fuck yeah !!!
0
mam zawał
0
@jemzupke - idź się lecz