Katiusza
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Charlejów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
0
HuBBi , dzięki.
0
Sorry, że nie na temat. Kiedy może być mecz o Superpuchar Hiszpanii?
0
Dobrze by było, gdyby dali za niego Ibrę. :) Tylko jak myślicie, Ibra by chciał tam grać? Ja myślę, że nie.
Na stronie Realu jest napisane, że Mourinho osiągnął ustne porozumienie co do przejścia do Realu i mógłby tam być trenerem. I wtedy może nawet Ibra by tam chciał pójść?... W końcu Real to wicemistrz, zakupi jeszcze kilka wielkich gwiazd, może mu zaoferować fortunę, no i Mourinho...
0
I nie piszcie jakie to drewno z Ibry, bo nawet jakby to było drewno, to po jednym sezonie nie sprzedaje się piłkarza, który tyle kosztował.
I żeby nie było- nie jestem wielką fanką jego gry. Jest...za wolny i tak jakby mało wpasowany w klub, ale to się jeszcze może zmienić.
0
łeee... a ja się nie cieszę.
Uważam, że David jest świetny, ale swoje lata już ma jak na piłkarza, a ta kwota jest za duża.
Byłam zwolennikiem tego transferu, ale teraz już nie jestem.
Jako argumentu użyję tego, że jego przyjście do Barcy spowodowałoby marnowanie talentu Bojana albo marnowanie kasy za Ibrę.
No bo przecież Ibry nie sprzedadzą. Pep da mu 2 szansę, jeśli teraz się uważa, że jest niezbyt dobry.
Plusem jego przejścia było by to, że byłby szerszy skład.
Lepiej by było, gdyby skupili się na Fabregasie.
0
To już koniec celebracji?
0
To jest to samo co W oczekiwaniu na tytuł - El Barça de les 6 copes - La Temporada Perfecta! ?
0
Co Wy chcecie od jego włosów? ;D Sama mam takie.
0
Moim zdaniem Barca zasługuje na tytuł, gdyż pokazuje piękną grę a nie drogie transfery. :D
Przepraszam, że nie na temat, ale mam jeszcze raz pytanie do Redakcji. Kiedy i czy w ogóle będą dalsze odcinki o szkółce Barcy? Ostatnio była część, ale niecała.
0
Ale mi się podobają jego teksty. Niby taki cichutki i nieśmiały, ale jak już coś powie... :D
Polecam 9 dziwnych pytań do Iniesty:
http://www.fcblog.pl/news/209/dziewiec_dziwnych_pytan_do_ini esty/
W ogóle polecam tę stronę z linku.
VAMOS!
0
A Llorente zszedł z boiska?
Oglądałam z hiszpańskim komentatorem i nie wiedziałam, co się dzieje.
0
Przepraszam, że nie na temat, ale mam pytanie do Redakcji. Kiedy i czy w ogóle będą dalsze odcinki o szkółce Barcy? Ostatnio była część, ale niecała.
0
Tak sobie czytam Wasze komentarze i zgadzam się z większością co do Ibry- nie pasuje tu. Mój brat właśnie się na mnie drze, że Ibra jest wspaniały... Nie rozumiem go.
Po każdym golu Barcy teraz płaczę ze szczęścia. VeB!
Niech Bojan zostanie na zawsze!
0
Patrzcie na to:
Co za dziwni ludzie.
0
Już o tym pisałam, ale patrzcie jak kpią z niego:
http://www.ciacha.net/ciacha/1,81833,7828507,Ciezkie_internetowe_zycie_Sergio_Busquet sa.html
:( Przykre to jest.
0
O nieee.... ;(
Dzisiaj zobaczyłam, jak Busquets stał się przedmiotem niemiłych żartów:
http://www.ciacha.net/ciacha/1,81833,7828507,Ciezkie_internetowe_zycie_Sergio_Busquetsa.html?op=1#skome ntuj
0
Mi się coś pomyliło, że bramki z wyjazdu i w półfinale liczą się podwójnie...
Jak padł gol, to płakałam ze szczęścia. A w nocy nie zmrużyłam oka.
Muszę się nauczyć pokory.
0
Te słowa na końcu są najlepsze!
Jak będziemy mieć po 60 lat, to będziemy opowiadać naszym wnukom, jak to było oglądać Wielką Barcę. xxD
0
Generał Xavi ,
bravo!
Niech Twoje słowa się spełnią. :)
0
miscioch , nawzajem.
mushi25,
jednak pękam. Mam duże ambicje. :D
0
Wiecie co... mimo, że przede mną egzaminy gimnazjalne, to bardziej się boję o Ten Mecz niż o własną skórę... xD
Nawet jeśli Barca nie wygra, to i tak jest najlepsza po wszystkie czasy!
0
http://soccertvlive.net/watch/17067/2/watch-fc-barcelona--vs-deportivo-xerez-live-stream.html
bardzo dobra relacja , jak by ktoś chciał.
Tylko komentator niemrawy ;D
0
karola213 i kamil_7,
macie w Orange?
0
Do potrzebujących linków:
pobierzcie Veetle, TVU Player, Sopcast. Pobiera się kilka chwil, a będziecie mieli spokój.
Chociaż TVUPLayer coś mi ostatnio szwankuje.
0
Wyobrażacie sobie, jakby to było znaleźć się tam? :)
Ostatnio mi się Camp Nou śni xD
0
ElBarca95,
dzięki za oświecenie. Nie zauważałam tych jednostek...
Uważam, że nazywanie tych, którzy nie są zachwycenie Ibrą sezonowcami jest niesprawiedliwe, no bo skąd wiecie kto ile lat komu kibicuje?
0
O, fajnie by było. Nie jestem wielkim zwolennikiem Ibry w przeciwieństwie do mojego brata, który go wielbi.
Nie wydaje Wam się, że w Interze o wiele lepiej GRAŁ? Nie pytam się o strzelone gole. I nie najeżdżajcie na mnie zbytnio. xD
Można powiedzieć (na podstawie tych informacji), że David jest "tani". Cena za Lewandowskiego waha się w granicach 22 mln...
http://ww w.
0
Dołączam się do prośby nikemercurial...
Strony z linkami zacinają się po kilku minutach często.
0
http://igool.tv/me cze.php
h ttp://iraqgoals.tv/ch2.html