Kazik98
Dołączył/a: luty 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiadomo :)
ale beke miałem wraz z komentatorami angielskimi XD
18
Alba szybszy :)
2
xddd dobry suarez a komentatorzy leją z niego :D
1
a ja się zastanawiałem za co tak alba atakuje XD
a on się chciał wykartkować :D
0
będzie żył :)
0
zamknie wszystkim hejterom mordy
1
chciałeś to masz :D
valverde przeczytał
0
ale szkoda, messi mógł pięknie obsłużyć dembele
0
wonderful !!!!!!
COUTINHO
0
ładny rajd dembele
jak więcej grał to będzie ciekawie
0
jego się zapytaj sam wszedł by grać dalej
2
http://www.vipleague.bz/football/552222/1/barcelona-vs-girona-live-stream-online.html
angielski komentarz ale lubię go :D
0
Dembele widać miał rozmowę w przerwie i lepiej mu idzie jak na razie
0
sam sobie odpowiedziałeś...
0
Stremowany jest
straty i za dużo myśli nad tym co zrobić
0
Jakoś inaczej gramy w obronie
zbyt chaotycznie
0
Marca ....... nic dziwnego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no niestety na to nic nie poradzisz
1
Pięknie. brawo za walke ale casemiro powinien wyleciec
2
VALENCIA 1:1 REAL :D:D
0
wow. teraz kryc ramosa az do konca meczu
2
"Gratulacje" dla sędziego za wspaniałą pierwszą połowę....
0
w calej historii
1
jako trener najgorszy nie jest.... 1 i 2 sezon swietny...
ten sezon... po prostu odchodzi to odwala mu cos .... gomes... gomes... gomes... i tyle w temacie
0
bedzie 1 min albo 2 ...
0
poprawka.... gomes w ogole gral....
1
doliczy pewnie max 2 minuty, bo przeciez skurcze to czesc gry/... zjebane sedziowanie
po sezonie powinni sciagnac nowych sedziow
a nie zapomnialem przeciez fifa musi miec poslusznych "sendziuf"... bo sędziami ich nazwac nie mozna
1
jak dadza to dla mnie pilka nozna nie istnieje