0

wiadomo :)
ale beke miałem wraz z komentatorami angielskimi XD

18

Alba szybszy :)

2

xddd dobry suarez a komentatorzy leją z niego :D

1

a ja się zastanawiałem za co tak alba atakuje XD
a on się chciał wykartkować :D

0

będzie żył :)

0

zamknie wszystkim hejterom mordy

1

chciałeś to masz :D
valverde przeczytał

0

ale szkoda, messi mógł pięknie obsłużyć dembele

0

wonderful !!!!!!
COUTINHO

0

ładny rajd dembele
jak więcej grał to będzie ciekawie

0

jego się zapytaj sam wszedł by grać dalej

2

0

Dembele widać miał rozmowę w przerwie i lepiej mu idzie jak na razie

0

sam sobie odpowiedziałeś...

0

Stremowany jest
straty i za dużo myśli nad tym co zrobić

0

Jakoś inaczej gramy w obronie
zbyt chaotycznie

0

Marca ....... nic dziwnego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no niestety na to nic nie poradzisz

1

Pięknie. brawo za walke ale casemiro powinien wyleciec

2

VALENCIA 1:1 REAL :D:D

0

wow. teraz kryc ramosa az do konca meczu

2

"Gratulacje" dla sędziego za wspaniałą pierwszą połowę....

0

w calej historii

1

jako trener najgorszy nie jest.... 1 i 2 sezon swietny...
ten sezon... po prostu odchodzi to odwala mu cos .... gomes... gomes... gomes... i tyle w temacie

0

bedzie 1 min albo 2 ...

0

poprawka.... gomes w ogole gral....

1

doliczy pewnie max 2 minuty, bo przeciez skurcze to czesc gry/... zjebane sedziowanie

po sezonie powinni sciagnac nowych sedziow
a nie zapomnialem przeciez fifa musi miec poslusznych "sendziuf"... bo sędziami ich nazwac nie mozna

1

jak dadza to dla mnie pilka nozna nie istnieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?