Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Mi się wydaje że tam chodzi o to że real jest "G*wnianą podróbką Barcelony" a nie że "G*wniana Barcelona".
0
@BorzyKrzys Będzie lustracja? Czy tak jak w Polsce "po komunie".
0
@BorzyKrzys Nie mów mi że żeś przeszukał jego komentarze sprzed 5-6 lat i żeś wynalazł że głosował w 2019 . Albo że trzymasz na niego screeny haha.
1
@Starrk Moim zdaniem jeśli wszechświat jest taki jak się go nam przedstawia (a nie jest to symulacja o czym też teoria jest) to nie ma opcji żebyśmy byli jedyni. Patrząc na to że życie my znaleźli w praktycznie każdym miejscu na planecie (od ekstremalne zimnych po ekstremalne gorące miejsca. Od takich gdzie światło jest i takie gdzie nie ma go wcale) to zakładanie że nigdzie indziej nic się nie pojawiło jest śmieszne. A mówimy o życiu jakie znamy. A kto wie czy we wszechświecie nie czai się np inteligentny w swoim rozumieniu rój który chcę wszystko zeżreć. Inteligencja wcale nie musi być humanoidalna. Może nawet nie być biologiczna. My tworzymy sztuczną inteligencję na ten moment wiadomo że jest ograniczona. Ale co będzie za 100 lat? Już nie mówiąc o 1000 bo to jest abstrakcyja. My we wszechświecie jesteśmy jak noworodek. Ile lat ma wszechświat a ile my? Już nie mówiąc o "technologii" my samochód zrobili 120 lat temu...
0
@Joe_Barbaro Inter bo nienawidzę szkopów.
0
@marcin62 Kiedyś była taka gra gdzie kontrolowało się trzech łuczników. Strzelali za pomocą spacji. Celem było przetrwać dopóki nie zostanie zbudowany zamek. Kojarzysz coś takiego?
1
@BORO_12 @Bolton Gdzieś była mowa że są 3 lata bodajże.
0
@Douglas Mimo tego że 3:0 to wcale bym nie był taki pewny tego Arsenalu.
2
@madl1l3nho Trochę inna sytuacja. Bo skoro dograł mecz to znaczy że sędzia popełnił błąd i powinien zostać zawieszony. To że są sędziowie zamotani w Hiszpanii wiadomo nie od dziś. Nawet za faul Mbappé z boiska była żółta. Tu mówimy o bezpośredniej czerwonej którą zajmowała się jakaś komisja czy jak to się tam nazywa.
2
Ciekawe ile by było zawieszenia gdyby to Blanco tak zaatakował Mbappé.
Już pomijam kwestie że byłby larum w wiadomej gazecie że jak tak można. A pewnie by jeszcze znaleźli sposób żeby Blanco szkalować tak jak było z tym sędzią nie tak dawno.
0
@Majkel34 Taktyk bo nie mam czasu.
0
Żeby tylko Arsenal nie popełnił błędu i myśleli tylko o tym żeby się bronić przez cały mecz. Bo to się nie uda. Biali się rzucą wściekłe. To jest pewne. A gdyby szybko było 1:0 to powiedzmy 75 minuty nie wytrzymają.
4
Paradoksalnie. Taki mecz może nam bardzo pomóc. Poczuliśmy się zbyt pewni. Myśleli że się będą kłaść przed nami bo było wygrane 20 parę meczy. Po takim meczu zawsze było pieprzenie "wyciągniemy wnioski". Z Flickiem to na 100% nie będzie pieprzenie.
0
Sami sobie problemy robimy dziś. Dobrze że akurat w meczu gdzie jest przewaga.
0
No dawać drugą dla Wojtka. Nie przegrać tego.
0
W szatni nie będzie przyjemnie.
2
Drakońska kara dla Mbappe AŻ jeden mecz zawieszenia. Powinno być max 45 minut a i tak byłaby to gruba przesada.
1
@Lionel_Messi10 Niby fajnie bo Aguero kozak był ale czy warto ryzykować? On miał problemy z sercem a to już nie żarty.
1
@NeroTFP1 Czego zdobywczyni? Korekta Cię dopadła chyba.
1
@macio_944 Raczej nie przewiduje katastrofy. Jeśli stracimy gola szybko to mam wrażenie że trener to ogarnie. Jeśli byśmy stracili drugiego to już się tak w..... że aż strach.
1
@MesQueUnClub96 Mi się wydaje że największym Twoim problemem jesteś Ty sam. Chcesz sobie chodzić z chłopakiem pod rękę to chodz. Możesz sobie nawet ubrać sukienkę. Tobie się wydaje że kogoś obchodzi co Ty robisz na ulicy? Uwierz mi nie. Jestem na 99% (tak naprawdę na 100 ale niech będzie) pewny że jedyna niedogodność jaka by Was spotkała to ktoś by się popatrzył na Ciebie jak na dziwaka (o ile zdecydował byś się na sukienkę).
Z drugiej strony jestem na 99.9% pewny że Twoje wpisy o Twojej orientacji wieku czy problemach to zwykłe pierniczenie dla jaj żeby się pośmiać jak się ludzie łapią. Tylko że jak tu ktoś jest dłużej niż ze dwa tygodnie to wszyscy wiedzą co jest pięć i traktują to jako hmm koloryt. Na zasadzie "a pogadamy z ludźmi bo nie ma nic do roboty jak nie ma meczów i nikomu nie stanie się krzywda"
PS: @July_6_BcN Jak się zasadzasz na Pedriego to trzeba w Barcelonie bo w Warszawie go nie dopadniesz haha.
1
@DonCarletto @MesQueUnClub96 To powiedział JKM którego w konfie nie ma już chyba z drugi rok.
4
@MesQueUnClub96 Jak nie? PiS PO Hołownia czy Razem to wszystko lewica. Kogoś popierasz no chyba że tylko gadasz i narzekasz że inni popierają konfe.
1
@MesQueUnClub96 Fakt jest taki że gdyby tam w II turze był Hannibal z Trzaskowskim to by trzeba głosować na Hannibala.
Lewica co proponuję nie licząc "aborcji w każdym kiosku"?
2
@Popitek12 Dobranoc.
https://pl.pinterest.com/pin/messi-campeon-del-mundo-gif-messi-campeon-del-mundo-discover-and-share-gifs--848647123563785055/
2
@Comentateiro Czyli dużo ludzi ma w tym kraju paranoję.
0
Nie dobrze.
0
Czy kanał 0 robi jakieś shorty z tych debat? Bo widzę że zabawa przednia ale jestem bez możliwości oglądania.
1
@Safrani A jak kobieta będzie po 30 bez dzieci to będzie płacić czy teraz równouprawnienie jest be?
0
@Mankind No nie wiem. W sumie niech Mentzen ma te 16% w pierwszej to można by zakładać że będzie miał 16 + pis w drugiej (bo pis nie zagłosuje na Trzaska i pójdą zagłosować na każdego innego). Z drugiej strony w drugiej na Nawrockiego pójdzie pis a duża część konfy nie pójdzie wcale.