1

@Eklerek niech on już odejdzie z tej Formuły 1

5

@Frimpong @Luciano99 cię poskłada pod Orlenem, tyle

6

@Luciano99 @Eklerek jesteś chętny?

2

@July_6_BcN zapisz, tak jak @mekston zapisuje złote myśli @Popitek12
@blakkudium

1

@Eklerek ten "silnik" chodzi lepiej niż silnik w bolidzie Alonso xd

4

@blakkudium nie podobają mi się takie dziewczyny
@July_6_BcN

8

@blakkudium no mam ale z twoim zdjęciem

6

@tbas @blakkudium myślę, że się zgodziła

2

@Eklerek az kusi tu wrzucić ten przerobiony filmik z Gonciarzem xd

2

@July_6_BcN masz przecież tyle w portmonetce

4

@PatrychoO @FcPortoFan1999 dowodzi jedną z tych ekip
@blakkudium @mekston

3

@Kozinho. lustro pęknięte, pewnie rzucił Juniorem w nie i okej
@blakkudium @mekston @Lanosss @Popitek12

6

@MirusAmisz Księga ulicy mówi jasno, kto piwo bezalkoholowe wypije, ten się zmieni w babę i mu fiutek obgnije, czymś takim mnie nie zachęcasz

2

@Bzyczekk miesięczne bany są najgorsze, gorsze od permbanow

3

@Kozinho. Ale ze @Ilka nie ma nic pomiędzy nogami to dramat ogólnie, team Tajlandia, tyle
@blakkudium @Bolton

13

Ja teraz


7

@voitek "Zgodnie z punktem 5.5 regulaminu FCBarca.com usunięcie konta zostaje wykonane w ciągu 24 godzin po upłynięciu 14 dni od wyrażenia chęci usunięcia konta"

3

@Comentateiro w grupie zrobią blitzkrieg a przegrają w 1/8 z jakimiś słabiakami

3

@Kgorecki2500 lepsze niż oryginał, fakty
@blakkudium

3

@Adran360 ja z @blakkudium oglądamy Kirgistan Madagaskar przy Kuflowym mocnym, polecam nocny moderator Kessie

3

@Luciano99 wołałeś mnie szefie?

4

@Eklerek @July_6_BcN a w Sosnowcu 7 i deszczowo i okej

6

@Eklerek ten co kebaba z wczoraj odgrzewa xd
@blakkudium

3

@michaleu na przykład taki futbol totalny pod dowództwem Artety
@Eklerek @Czajka90 @blakkudium @mekston

7

Tak


4

@Eklerek ja tak mam przy Fifie 18
@blakkudium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?