Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Giwera
@blakkudium @Bolton @Luciano99 @FcPortoFan1999
1
@Eklerek niech on już odejdzie z tej Formuły 1
5
@Frimpong @Luciano99 cię poskłada pod Orlenem, tyle
6
@Luciano99 @Eklerek jesteś chętny?
2
@July_6_BcN zapisz, tak jak @mekston zapisuje złote myśli @Popitek12
@blakkudium
1
@Eklerek ten "silnik" chodzi lepiej niż silnik w bolidzie Alonso xd
4
@blakkudium nie podobają mi się takie dziewczyny
@July_6_BcN
8
@blakkudium no mam ale z twoim zdjęciem
6
@tbas @blakkudium myślę, że się zgodziła
2
@Eklerek az kusi tu wrzucić ten przerobiony filmik z Gonciarzem xd
2
@July_6_BcN masz przecież tyle w portmonetce
2
@Eklerek teraz tak tylko, że z Alonso xd
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1643721766s4VziXDLYnm7NZNYy9stWH,w400.jpg
@blakkudium
4
@PatrychoO @FcPortoFan1999 dowodzi jedną z tych ekip
@blakkudium @mekston
3
@Kozinho. lustro pęknięte, pewnie rzucił Juniorem w nie i okej
@blakkudium @mekston @Lanosss @Popitek12
3
@Kgorecki2500 spróbuj sobie ten
https://zapodaj.net/images/ac39ff511332b.jpg
@Popitek12 @blakkudium
6
@MirusAmisz Księga ulicy mówi jasno, kto piwo bezalkoholowe wypije, ten się zmieni w babę i mu fiutek obgnije, czymś takim mnie nie zachęcasz
2
@Bzyczekk miesięczne bany są najgorsze, gorsze od permbanow
3
@FcPortoFan1999 takie
https://zapodaj.net/images/2d2c05110e46c.png
@Frimpong @blakkudium
3
@Kozinho. Ale ze @Ilka nie ma nic pomiędzy nogami to dramat ogólnie, team Tajlandia, tyle
@blakkudium @Bolton
13
Ja teraz
7
@voitek "Zgodnie z punktem 5.5 regulaminu FCBarca.com usunięcie konta zostaje wykonane w ciągu 24 godzin po upłynięciu 14 dni od wyrażenia chęci usunięcia konta"
3
@Comentateiro w grupie zrobią blitzkrieg a przegrają w 1/8 z jakimiś słabiakami
3
@Kgorecki2500 lepsze niż oryginał, fakty
@blakkudium
3
@Adran360 ja z @blakkudium oglądamy Kirgistan Madagaskar przy Kuflowym mocnym, polecam nocny moderator Kessie
3
@Luciano99 wołałeś mnie szefie?
4
@Eklerek @July_6_BcN a w Sosnowcu 7 i deszczowo i okej
6
@Eklerek ten co kebaba z wczoraj odgrzewa xd
@blakkudium
3
@michaleu na przykład taki futbol totalny pod dowództwem Artety
@Eklerek @Czajka90 @blakkudium @mekston
7
Tak
4
@Eklerek ja tak mam przy Fifie 18
@blakkudium