Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Deviler ostatnio używałeś żelu i wyglądałeś tak xd https://pbs.twimg.com/media/EvuUxoSWEAAcCyb.jpg
2
@CulerParaSiempre
0
Jaki wynik przewidujecie w dzisiejszym meczu z Valencia?
9
Canadian Rockies, Kanada
@kamyk_23 @HarveySpecter @PIETREKs
25
5
@MesQueUnClub96 "to nawet nie o tobie" objawy dwubiegunowości xd
8
@MesQueUnClub96 potężny Union
1
@mkord czysta jest :)
3
@mekston @Sysia11 na razie łamie serce @Luciano99
1
@mekston mnie również możesz oznaczać przy postach o F1
4
@Luciano99 zrobione ;) https://i.gremicdn.pl/image/free/4114fa7a4592188b200e1223202f69ce/?t=resize:fill:1200:716,enlarge:1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@VegetaPolska polecę klasykiem"ona jest inna"
8
0
Oba kluby są przekonane, że decyzja Trybunału Europejskiego, która ma zapaść w sprawie Superligi pod koniec tego miesiąca lub na początku przyszłego, będzie dla nich korzystna i projekt będzie kontynuowany."
38
@kamyk_23 @HarveySpecter @PIETREKs
1
@tristan87 za gola z PSG po prostu mu się to należało ;)
1
@Kidd 1.Verstappen
2.Verstappen
3. Red Bull
4.Verstappen
5.Verstappen, Leclerc, Perez
6.dwa
Mnie również możesz dopisać
23
@Medium ale dopisz #pieklokobiet xd
1
@Kidd odgłosy są zbliżone do spokrewnionego gatunku zwierzęcego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
28
@Rust_Cohle bo się gotuje jak woda w czajniku xd
0
@Rust_Cohle 1. 1 / -2,5
2. 1 / +2,5
3. 1 / -2,5
4. X / -2,5
5. X / -2,5
6. 2 / -2,5
7. X / -2,5
8. 2 / +2,5
9. 2 / +2,5
10. 2 / +2,5
2
@Luciano99 do poniedziałku nas w pracy z @Deviler nie będzie, świętujemy zwycięstwo nad Realem i postawiliśmy z tej okazji zrobić sobie podróż do około Polski ;) https://pbs.twimg.com/media/Fp5QXviXwAEhMYp?format=jpg&name=900x900
20
7
https://x.com/VIPMaxwell/status/1631525909390848004 polowanie
19
@kamyk_23 @HarveySpecter @PIETREKs
2
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1631327328100917249 boli od samego patrzenia xd
3
5
@SteuerFreiMoney @lucas/catalan @JimMorrisonFCB
7