Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rust_Cohle płakał bo nie zmieścił się do bagażnika, wiec go wziąłem na fryki xd
1
@Rust_Cohle zgadam się z tobą xd
https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2013/11/c11_bb79-9uol.jpg
2
@Rust_Cohle ze ja myślałem
2
@GCBW Losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów zaplanowano na poniedziałek, 7 listopada w Nyonie. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 12.00
losowanie ligi europu 7 listopada. Ceremonia losowania 1/16 finału zacznie się w Nyonie o godzinie 13:00
5
https://x.com/StrangestMedia/status/1587582678697746435 @Luciano99 ty sprowadzasz @MesQueUnClub96 na złą drogę, skończy jak @Bocheno1
1
@Rust_Cohle1. 2 / +2.5
2. 1 / +2.5
3. 1 / -2.5
4. 2/ +2.5
5. 1 / +2.5
6. 2/ -2.5
7. X / +2.5
8. 2 / +2.5
9. 1 / +2.5
10.1 /+2,5
a już myślałem, że zapomniałeś
4
@koksik2700 https://swiadomosc-zwiazkow.pl/wp-content/uploads/2019/12/molestujatylkobrzydcy.jpg
20
5
@Luciano99 nie kłam, jesteśmy oskarżeni o kradzież alkoholu dla twojego ojca ;)
https://x.com/ClownWorld_/status/1587851820298166272
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
7
@DonCarletto Zlatan? Top
2
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1588179088610566150 musiało boleć xd
5
@IronSanHybrid tak właśnie koledzy traktują @MesQueUnClub96 w szkole xd
1
@IronSanHybrid duński Nazario zrobi różnice xd
1
@IronSanHybrid
Polska, Argentyna, Hiszpania
MVP - Messi
Bramkarz - Martinez
Mistrz świata - Argentyna
Najlepszy młody piłkarz turnieju (U-23) - Pedri
Czarny koń - Dania
0
@barca2004 nie, z***ra się metr od kibla
3
@Khajio z ostrym cieniem mgły wygrał tylko Duda
3
@Rust_Cohle najbardziej boli kablem od pilota, nie pytaj skąd wiem
6
2
2
@Luciano99 kolor skóry zobowiązuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
25
2
@Rust_Cohle ja się na emeryturę La Ramblowa nie wybieram
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Chaoss płacą a mają efekty jak za darmo xd
1
Miałem tego nie mówić ale wrócę dopiero po mistrzostwach świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@GeneralXavi
3
@Luciano99 i straciłby wielkiego biznesmena xd